Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

jaz...

a si želiš it en giro?

in vse tiho je bilo... :lol1: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je z novo Yamahco MT01 včeraj ustavil na odcepu k moji bajti. Deklica in voznik v temnem usnju. Deklica je nekaj gor pa dol skakala. Ko sem prišel pogledat ven, kaj za en helikopter ropota, se je že spet spravljala v sedlo in gasaaa.

Kakšen od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: naj poštudiram koga vse sva srečala, najprej relacija Sl.Gradec-Dravograd:Yamaha R1 in Yamaha xt se mi zdi, potem relacija Dravograd-Mb Suzuki gsxr , potem relacija Mb-star cesta proti celju, dva na Gs-ih eden tavelik in tamali...bo še KeC kej dodal, je kdo od omenjeni na motosvetu???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf tolk ludi srečal, da je kr hudo, sezona se je definitivno ZAČELA :OK: , no najbolj mi je padel v oči rdeč Z750 pri kamnolomu Pirešica in pa po KeC-ovem mnenju sva srečala Brrm-a pri izvozi Vransko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekdo se je s krasnim - nebeško modrim Z750 S pripeljal pred Asa v Trzinu :naughty:

:photo: smile!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

barto, sem mogoce tebe zazrl danes med 12:00 in 12:30 na poti proti graz-u?

se je nekako "sumljiva" aprilia priguncala nasproti. :P :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAVE kaj sva se midva srečala nad kačjimi ridami  :hmm:

Verjetno... sem bil tam naokrog. Ce je bil rumen S3, potem sem bil zagotovo jaz. Ni drugih te barve v Sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol poldneva si se tako zvani 'bmwslo'pelhal mim velenja, ob koncu mesta velenje, proti celju sm ti mahal pa se nisi hotu ustavt, pa ne prihitevaj čez polno :OK: :OK: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se vas je tričetrt Slovenije in pol Motosveta peljalo danes skozi Vrhniko? Zoolo, Suzuki in jaz smo vas VSE videli!!!

A ste bili vi? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja malenkost okol 13h.... čez vrhniko

Sicer pa štartal okol 9.30 LJ-Kočevje-Cerknica-Postojna-se zalimal za rep gručici mopedistov do črnega kala, kofe, pa po stari cesti nazaj v LJ pobrat boljšo polovičko v šolo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se vas je tričetrt Slovenije in pol Motosveta peljalo danes skozi Vrhniko? Zoolo, Suzuki in jaz smo vas VSE videli!!!

A ste bili vi?  :lol:

:worship: Priznam , sem kriv :yes:

:hmm: Ura je bila 15,30 in 16,30 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cca 15h, smer: Černivec - Gornji Grad rdeč Z750 :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se vas je tričetrt Slovenije in pol Motosveta peljalo danes skozi Vrhniko? Zoolo, Suzuki in jaz smo vas VSE videli!!!

A ste bili vi?  :lol:

...a to sta bla vidva? črn H-D pa CB1300 tm pr "šiptarju" na Vrhnik :D ...sem videl, vidva pa tud mene se mi zdi (rdeč kombinezon pa CBR-a 900 okol 17h se mi zdi da je blo k sem šel mimo)...

Drugač pa ne vem a smo Mausa srečal v Postojni...FZ6-S pa First kombinezon :hmm: :hmm: ...pa še en kup enga folka je blo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek 17.15 mislim, da sva z mojo videla v Logatcu Brmmm-ja, ki se je vračal z Obale....dopoldne pa ga je moja videla v smeri proti Obali.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!