Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Pozdravček ponovno:

- in hvala ponovno tistima dvema s sopotnicama (KOČIJA, PA ER 5), ki sta v kr.gori okol 8h zjutraj obrnila motorčka in solidarno prišla vprašat če kaj rabim.. (ko me neki zajebavala ena žička, k me itak skoz jebe... pa jebi ga sm že uštimala prej..... ). POMENI OGROMNO- že namen!!!!! sem vama ful hvaležna!!!!

- v ng na pumpi 4 člani OK ridersa, k ste jo lih mahal na piknik. hvala za povabilo!!!! Ma ste face!!! pa veliko uspeha punci, ki bo delala izpit!!!! dobrodošla med nami!!!! držimo pesti!!!!

- pa še sončku, ki je sameval na ridah okoli pol 4

pa še vse vmes, hi,hi- oz.če povzamem- VSEM ŽELIM FENOMENALN VEČER, PA ČE SMO SE SREČALI, ALI NE, POMEMBNO SAMO, DA STE PREŽIVELI LEPO TA SOBOTNI DAN!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob 17:10, skupina 10ih (ali več) motoristov, mislim da vsi z LJ registracijo. Šli ste skozi Kranj. zadnji ki se je peljal je vozil Kawasaki zx-10r ninja + sopotnica če se ne motim :)

kdo od tu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes opoldne RVT na 1098, od logatca do planine?

Tako je :naughty:

Pizda, če bi šou pa tist bel kombi pred mano še mal bolj levo bi šla pa midva oba v PM :eek:

Popravljeno . Popravil RVT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skupina 15 motoristou- iz idrije proti petrovem brdu cca pol 11 zjutri?

en parčk na ridah lepo glihal trauco okol 12- kdo od kle?

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ste lahko videli mene ob policijskem vozilu na začetku Napoleonovega drevoreda v smeri Ljubljane :angry: (okoli pol štirih). Sem vestno pozdravljala-mahala, medtem ko mi je uradna oseba pisala plačilni nalog :headbang: - je šlo res zlo mal prehitr (70/50) (informacija pomembna za Mausa :whistle: ). Pa tko sem si za ta denar hotela privoščit eno dobro večerjo :unsure: . Kaj čmo, bom pa že spet na dieti.

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misty danes mal po 17h tankal na petrolu pri Ribnici? :hmm:

dobro opazuješ ;)

Ti še kar mečkaš usnje na zadnjem sedežu :rolleyes: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ste lahko videli mene ob policijskem vozilu na začetku Napoleonovega drevoreda v smeri Ljubljane :angry: (okoli pol štirih). Sem vestno pozdravljala-mahala, medtem ko mi je uradna oseba pisala plačilni nalog :headbang: - je šlo res zlo mal prehitr (70/50) (informacija pomembna za Mausa :whistle: ). Pa tko sem si za ta denar hotela privoščit eno dobro večerjo :unsure: . Kaj čmo, bom pa že spet na dieti.

M.

Sva se videla, sem zelo zelo počasi mimo peljal (pripeljal nedolgo po tem, ko te je ustavil). :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okol enih na mariborskem pohorju en z cbr 1000 rr, belo-rdečo (mislim da rdeči kombinezon).... dobro ga je španal :worship:, pa en z ducatijem 749, smo se drug ob drugem pelali iz hoč proti mariboru....kdo od tu???

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sem srečal skupino motoristov proti idriji okrog 11-h. Vidu sem pa tudi eno motoristko z modrim motorjem k je glih čelado dajala na glavo. Sem ji pomahu al popisku se ne spomnem točn. Pol sem pa stal malo nižje v senci na čik pavzi ko se je peljala mimo. Kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ste lahko videli mene ob policijskem vozilu na začetku Napoleonovega drevoreda v smeri Ljubljane :angry: (okoli pol štirih). Sem vestno pozdravljala-mahala, medtem ko mi je uradna oseba pisala plačilni nalog :headbang: - je šlo res zlo mal prehitr (70/50) (informacija pomembna za Mausa :whistle: ). Pa tko sem si za ta denar hotela privoščit eno dobro večerjo :unsure: . Kaj čmo, bom pa že spet na dieti.

M.

Maus in jaz že dolgo veva, di si ratala divja. Kar naj te mal strezni :alien1: . Večerjo ti pa plačam jaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus in jaz že dolgo veva, di si ratala divja. Kar naj te mal strezni :alien1: . Večerjo ti pa plačam jaz.

To pa nisem, sej vozim skoraj po predpisih O:-) (kaj pa je 20km :hmm:). Večerjo pa seveda z veseljem sprejmem. Hvala :004.

Racon - tebe se pa tudi spomnim. Si bil čist uzorem. Greva naslednjič na pijačo, pa jaz bom vozila za tabo .) .

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sem srečal skupino motoristov proti idriji okrog 11-h. Vidu sem pa tudi eno motoristko z modrim motorjem k je glih čelado dajala na glavo. Sem ji pomahu al popisku se ne spomnem točn. Pol sem pa stal malo nižje v senci na čik pavzi ko se je peljala mimo. Kdo od tuki?

si zih, da je biu plou motorčk:whistle:? a si ti mogoč kadil cigaret od hoteržice, al neki podobnga mal dalje :whistle: ?

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si zih, da je biu plou motorčk:whistle:? a si ti mogoč kadil cigaret od hoteržice, al neki podobnga mal dalje :whistle: ?

Ne vem točn kraj, bil sem kakšen kilometer nižje na levi strani lepo v senčki dreves in :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si zih, da je biu plou motorčk:whistle:? a si ti mogoč kadil cigaret od hoteržice, al neki podobnga mal dalje :whistle: ?

tu sn bil verjetn jest,mi je benza zmankal :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okol enih na mariborskem pohorju en z cbr 1000 rr, belo-rdečo (mislim da rdeči kombinezon).... dobro ga je španal

HRC barve, akrapo,...?

srebrna shark celada...sem skor ziher kdo.. ko si napisal da ga je dobro španal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si zih, da je biu plou motorčk:whistle:? a si ti mogoč kadil cigaret od hoteržice, al neki podobnga mal dalje :whistle: ?

Če je bil plou? Hm, no 99% :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro opazuješ ;)

Ti še kar mečkaš usnje na zadnjem sedežu :rolleyes: :P

Sej grem stavit da nisi vedu da sem jst :naughty:

Priznam, jst sm šele pol bla 98% da si ti, ko sm tablco vidla oz. grb na tablci :krneki:

Ja ma jebi ga, bolš zadej kot sploh nikjer. Sej občasno sm tut jst spredej B) :D

Zdej si pa res že tisto pijačo dolžen, k jo že tolk časa obljubljaš :P

Popravljeno . Popravil First
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus a si bil ti? :naughty: :evilgrin: :naughty:

Leta 2006 :kva2: :hmm: :kva2:

sm ja... ko sem biu še mlad in neumen :lol1: sj neumen sem še vedno :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nap- bla desna stran iz idrijske strani- mogoč bivol, k sej tok lepo posmejčku...

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!