Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

danes motoristka malo pred trnovljami v celju se mi zdi da na suzuki sv al pa tut ne :P

kira od tu ko je bla dans na tisti relaciji okol sedmih pol osmih zvečer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu sn bil verjetn jest,mi je benza zmankal :headbang: :headbang: :headbang:

pa neko rdečo jakno, alpa ombenizon, alpa neki tazga meu gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hi,hi, sm ga dubla...

opažen v temi kačje ride... leži v travci, pa ma nek fire majco gor... se mi zdi, da si biu ti :whistle: hi,hi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nap- bla desna stran iz idrijske strani- mogoč bivol, k sej tok lepo posmejčku...

ja ustavla bi se,sn ti že dopoldne napisal,da se ustav na kavo,če greš skoz žiri :whistle: pa še kej bi ti lahko okol mopeda povedu,sn jemu lih enga tazga leta 1997 se mi zdi :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja točn tko,jakno ja, tud ti si si se smejala(vsaj zdi se mi) :D

:OK: :OK: :OK: jupie!!! nice to see you! ja sj veš - se ponavad pot tisto šutaro od čelade smejm, če pa srečaš še kšnga prjaznga sokompanjona, alias motorista, pa sploh, hi,hi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK: jupie!!! nice to see you! ja sj veš - se ponavad pot tisto šutaro od čelade smejm, če pa srečaš še kšnga prjaznga sokompanjona, alias motorista, pa sploh, hi,hi

sn koj pomislu,da bi lahko bla ti :naughty:

ja kar prijazen nasmešek je bil videt

Popravljeno . Popravil bivol
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons roky pa se edn z rsko popoldne mim pumpe na bledu... frajr nc ne pozna :nono:

tadrug sm biu js :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ustavla bi se,sn ti že dopoldne napisal,da se ustav na kavo,če greš skoz žiri :whistle: pa še kej bi ti lahko okol mopeda povedu,sn jemu lih enga tazga leta 1997 se mi zdi :hmm:

je bla že megla doma, sm sam napisala, pa gassaaaa, hi,hi škoda prelepga dneva- no ja use dokler mi mrcinčk ni začeu neki jaukat.... sej ni čudn, k ga ulačm po vršach, pa makadamh, pa blatu če lih nanese... se zmenmo? u sam dej, če si meu tazga, h ktermu serviserju z ga pa vozu? ker mn je ta nategvalc zdej pa res čez rob pršu...

ale bo že bolš.

Škoda! . no ja pa drugič :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na bledu, okrog 5ih. 2 RSke ene 20m zadej pa še ena RSka (motoristka) vsi 125ccm.

čakal ste na semaforju. ena je bla enaka RSka kot moja, samo da je bla na auspuhu od akrapota nalepka :) tadruga RSka je pa bila že nov model..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bla že megla doma, sm sam napisala, pa gassaaaa, hi,hi škoda prelepga dneva- no ja use dokler mi mrcinčk ni začeu neki jaukat.... sej ni čudn, k ga ulačm po vršach, pa makadamh, pa blatu če lih nanese... se zmenmo? u sam dej, če si meu tazga, h ktermu serviserju z ga pa vozu? ker mn je ta nategvalc zdej pa res čez rob pršu...

ale bo že bolš.

Škoda! . no ja pa drugič :yea2:

jest sm sam šramfu( no sej ni blo treba skor neč),enkat sn pelal v kranj,pa so mi hotl vse podret,sn jih poslal u k****,pa sam popravu.,če se boš pa kej vozila okol žirov pa poklič,tel.je pa v mojmu profilu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm sam šramfu( no sej ni blo treba skor neč),enkat sn pelal v kranj,pa so mi hotl vse podret,sn jih poslal u k****,pa sam popravu.,če se boš pa kej vozila okol žirov pa poklič,tel.je pa v mojmu profilu :whistle:

zmenjen! te mam u mobčku! hi,hi sam si pa dons ful presenetu tm sred hoste, ja pa sej z rezervo ni blo blema, ane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmenjen! te mam u mobčku! hi,hi sam si pa dons ful presenetu tm sred hoste, ja pa sej z rezervo ni blo blema, ane

z rezervo ne,dokler je bla,sam tam je tud rezerve zmankal :headbang: :headbang: sn poklicu enga sodelavca,pa mi je prpelu :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z rezervo ne,dokler je bla,sam tam je tud rezerve zmankal :headbang: :headbang: sn poklicu enga sodelavca,pa mi je prpelu :worship: :worship:

pišuka nism wedla... k si pa tok dobre vole zgledu... čene bi zih ustaula... no ja, sam da sej uredil... cifra na pmju, sončka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoič tanyuška dons okol 6.15 zjutri opažena :whistle: pr radolc nasprot pumpe- šibala neki pret severu? a ste do zjutri tačkal, hi,ji?

ajdi-sončka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob ca. 18.00: fotografi z mopedi Železna Kaplja-Jezersko! Se kdo prepozna? Javite iz čistega užitka! :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej grem stavit da nisi vedu da sem jst :naughty:

Priznam, jst sm šele pol bla 98% da si ti, ko sm tablco vidla oz. grb na tablci :krneki:

Ja ma jebi ga, bolš zadej kot sploh nikjer. Sej občasno sm tut jst spredej B) :D

Zdej si pa res že tisto pijačo dolžen, k jo že tolk časa obljubljaš :P

In kako te naj bi vedel, če si imela čelado na glavi :D? Čeprav si se nekaj živčno prestopala + modra R1 o kateri si govorila pred časom ... pozdravil sem te :D

Sicer pa še dobro da sem motor u ivančni kupil da imam občinski grb, hehe

Jaz sem imel v mislih spredaj na motorju, ne zvečer u postli :P

A dej ga no lomt, si boš vzela čas? Po vsem izmikanju dosedaj ti ne verjamem nič :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako te naj bi vedel, če si imela čelado na glavi :D? Čeprav si se nekaj živčno prestopala + modra R1 o kateri si govorila pred časom ... pozdravil sem te :D

Sicer pa še dobro da sem motor u ivančni kupil da imam občinski grb, hehe

Jaz sem imel v mislih spredaj na motorju, ne zvečer u postli :P

A dej ga no lomt, si boš vzela čas? Po vsem izmikanju dosedaj ti ne verjamem nič :whistle:

Jah no po tistem živčnem prestopanju bi pa lah vedu ja :rolleyes: :naughty:

Ja ja dobr si naredu to, da si občinski grb obdržal, da te bom še kdaj lah prepoznala :grim :P

Lej ga perverzneža :angry: tut jst mela v mislih motor :P

Ja ma kaj zdej spet mene obdolžuješ da se izmikam, če pa ti nimaš nkol cajta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob ca. 18.00: fotografi z mopedi Železna Kaplja-Jezersko! Se kdo prepozna? Javite iz čistega užitka! :evilgrin: :evilgrin:

:whistle: ja smo probaval ovinek kako zgleda na sliki..

drugače pa smo bili kranjčani ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah no po tistem živčnem prestopanju bi pa lah vedu ja :rolleyes: :naughty:

Ja ja dobr si naredu to, da si občinski grb obdržal, da te bom še kdaj lah prepoznala :grim :P

Lej ga perverzneža :angry: tut jst mela v mislih motor :P

Ja ma kaj zdej spet mene obdolžuješ da se izmikam, če pa ti nimaš nkol cajta :D

Najprej sem mislil da je blo živčno prestopanje zaradi WCja ali tipa, ki je ves čas visel na telefonu in zapostavljal ženičko :P

ostalga pa nam komentiru, veš kje me najdeš, ko boš našla čas zame :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo se skoz mim ZZZSja u Kranju voz z suzukijam gsxom??? kdo od klelele?

to sta drgač ponavad 2 pozerja :D enmu je ime Arton :D za druzga nimam pojma..

prj sta mela pa gilere runner 180ccm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!