Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

to sta drgač ponavad 2 pozerja :D enmu je ime Arton :D za druzga nimam pojma..

prj sta mela pa gilere runner 180ccm.

aha ja, sj vidm, da je neki tazga, k se lih tok da ne na pou naga vozta klele okol, ampak un ta drug ma pa enga čist plavga mopija (sploh ne vem ka je to) in zmeri tko prpizdi klele mim, da bo še kerga zbiu en dan, al pa bo njega kdo, k je mau smotan klele vn zapelat iz parkinga taspodnga - dj jima reč, da jih jz nam pobirala klele po asfaltu, če se jima kej nardi, nj bl počas vozta :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons roky pa se edn z rsko popoldne mim pumpe na bledu... frajr nc ne pozna :nono:

Na keri pumpi si pa biu :unsure: levi al desni :hmm: Nism prov okol zjov k je blo tok policajev ta vikend gor, sm rajš vozu po predpisih :whistle: Sej bi me lahk ujel, do Radolce pa bi šli v paba na kofe :P

tebe ne poznam, rokyja pa u rt zabas :D

:whistle: :whistle: :whistle: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha ja, sj vidm, da je neki tazga, k se lih tok da ne na pou naga vozta klele okol, ampak un ta drug ma pa enga čist plavga mopija (sploh ne vem ka je to) in zmeri tko prpizdi klele mim, da bo še kerga zbiu en dan, al pa bo njega kdo, k je mau smotan klele vn zapelat iz parkinga taspodnga - dj jima reč, da jih jz nam pobirala klele po asfaltu, če se jima kej nardi, nj bl počas vozta :angry:

bi jima reku. ampak se ne družm z njima :)

ponavad mata oba suze, en ma K6 en pa K7.. oba 1000.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi jima reku. ampak se ne družm z njima :)

ponavad mata oba suze, en ma K6 en pa K7.. oba 1000.

aha sj najbrž se z razlogom ne družiš :worship: ja no, upam, da nau pizdarij! pa upam, da nau lih ker name naletu, k bom vn speljevala!!!!!!!!!!!!! :unsure: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha sj najbrž se z razlogom ne družiš :worship: ja no, upam, da nau pizdarij! pa upam, da nau lih ker name naletu, k bom vn speljevala!!!!!!!!!!!!! :unsure: :closedeyes:

tako je :)

treba jih je pa pohvalt da mata saj čelade.. učasih še tega nista mela :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej sem mislil da je blo živčno prestopanje zaradi WCja ali tipa, ki je ves čas visel na telefonu in zapostavljal ženičko :P

ostalga pa nam komentiru, veš kje me najdeš, ko boš našla čas zame :winkiss:

Sej nimam mehurja ko veverca, da bi mogla vsake 3 minute na wc :P

Ampak zapomnu si si pa vse ful dobr vidm (tut to da je biu cel cajt na telefonu) :D

Kaj vem kje te najdem? Itak te ni nkol doma, če pa si, pol pa zihr kej delaš in nimaš cajta. Torej posledično se braniš da bi šel na tist že dooooolgo obljubljen kufe :P :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na keri pumpi si pa biu :unsure: levi al desni :hmm: Nism prov okol zjov k je blo tok policajev ta vikend gor, sm rajš vozu po predpisih :whistle: Sej bi me lahk ujel, do Radolce pa bi šli v paba na kofe :P

:whistle: :whistle: :whistle: :unsure:

za gor... sm bil namenjen na tafajne ovinke, kateri naj ostanejo neimenovani :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala motoristom na ridah danes, ki so opozarjal na radar :OK:

MENE SO PISNO OPOZORILI! :worship: Je rekel policjoto, da nisem upošteval "strani vožnje". Ker da,(pazi) mi je trup čez črto visel. OMG . No pol pa sem malo poblendal nekaterim, očitno od tukaj hehe... policaj je bil kar faca moram reč... Mislim, da je bil bajker tudi sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na aprilii rsv tuono si en cajt vozu za mano, pa kmal prehitu še par avtov pred mano in zavil desno proti mercatorju (v gotni vasi, novo mesto; včeraj dopoldne) pa še eno deklino si mel naloženo, če se ne motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nimam mehurja ko veverca, da bi mogla vsake 3 minute na wc :P

Ampak zapomnu si si pa vse ful dobr vidm (tut to da je biu cel cajt na telefonu) :D

Kaj vem kje te najdem? Itak te ni nkol doma, če pa si, pol pa zihr kej delaš in nimaš cajta. Torej posledično se braniš da bi šel na tist že dooooolgo obljubljen kufe :P :winkiss:

check profile, da ne bova smetila tukaj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ste lahko videli mene ob policijskem vozilu na začetku Napoleonovega drevoreda v smeri Ljubljane :angry: (okoli pol štirih). Sem vestno pozdravljala-mahala, medtem ko mi je uradna oseba pisala plačilni nalog :headbang: - je šlo res zlo mal prehitr (70/50) (informacija pomembna za Mausa :whistle: ). Pa tko sem si za ta denar hotela privoščit eno dobro večerjo :unsure: . Kaj čmo, bom pa že spet na dieti.

M.

:whistle:

Maus in jaz že dolgo veva, di si ratala divja. Kar naj te mal strezni :alien1: . Večerjo ti pa plačam jaz.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred slabo uro sm v godoviču zavil s ceste NA DESNO, brez žmigowca, kar je blazno razjezilo enga na rumenem GSX-Rju

NEKA SE ON LEPO JEBE!!!!!!

Popravljeno . Popravil cartMAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

peshyboy dons sm vidu tvojo punco na kolesu u kranju...dopoudne enkrat...pa pomoje me je vidla ...ce me ni celo prepoznala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanjuška videna ob 15:36(pogledala prou na uro ;) )...si se peljala čez medvode na ride...seveda :worship: bejba sam ne smeš tok okol ferbcat, morš naprej gledat B) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PikiJapok smo se dons skupej prebijal skoz gužvo na Celovški,knede? :)

aja itq PikiJapok viden v zbiljah...smo bli na pjački :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PikiJapok smo se dons skupej prebijal skoz gužvo na Celovški,knede? :)

Zna bit'... Pa plava Yamaha, če se ne motim, je bila "s tabo"... Pa še en Madžarski chopper...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u sj res...ucere okol pol treh po celovski ena bejba z zeleno ninjo..pomoje 6ko nvm...uno k mas se eno luc spredi...

sm si jo/te zapomnu po gistelu :> ne motorju :P :whistle: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!