Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes, okoli 15.30 v Kalcah na parkirišču zraven gostilne (nevemkakosejižereče.press) viden motor (nek sportak) na tleh, zraven pa reševalna ekipa. Kdo ve, kaj se je zgodilo? Upam, da se ni zgodilo najhujše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snoopy v Kalcah enkrat popoldan prletu po ovinku :D en z rdečim ducatijom , se mi zdi da 1089 :hmm: men Bohinsko Bistrco in Sorico, ob cesti stal in nekaj ogledovov motor... Anybody?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zna bit'... Pa plava Yamaha, če se ne motim, je bila "s tabo"... Pa še en Madžarski chopper...

Modra Honda je bla "z mano" sej nekje med avti sm ti prpelov ob bok pa te pozdravu :)

roky pa pomoje fingi....mal od rondoja naprej v medvodah ;)

Jp, pa uno mašno na anten si dej dol, sej nis več na porok

Danes, okoli 15.30 v Kalcah na parkirišču zraven gostilne (nevemkakosejižereče.press) viden motor (nek sportak) na tleh, zraven pa reševalna ekipa. Kdo ve, kaj se je zgodilo? Upam, da se ni zgodilo najhujše.

Tudi jaz videl to nesrečo,z voznikom mislim, da je blo vse OK,bla je pa modra R6 pa nek siv Golf2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanjuška videna včeraj na Kozini??? Moja je za tabo plačevala bencin...pa en nončo je pi... čez motoriste. :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seba lah bi pozdravu :closedeyes: :D

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes malo pred Planino iz Lj smeri en s Gixxerjem SRAD, prehitel celo kolono biciklistov. jaz sem bil na rdečem biciklu v smeri proti Lj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj:

- shadow88, žal smo se zgrešili, sva še malo počakala pri križu, pa te ni bilo pa sva se odpeljala naprej.

- xr800, no pa smo se le spoznal :D

- rossie20 - vaju je s fantom malo pralo kajne, no midva nisva nič bolje odnesla :D (malo ven iz Velenja)

- Kristel - upam, da si se izognila najhujšemu nalivu

Pa L.P. še ostalim, ki so šibali mimo v teh dveh dnevih.

P.S. Vsem tistim pa, ki v popoldanskih urah (ko si privoščim zaslužen dremež), navijate obrate v tunelu v Velenju: ****** ***** ****** ** ******* *** *****!!!!!!!!!!!!!!!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Vsem tistim pa, ki v popoldanskih urah (ko si privoščim zaslužen dremež), navijate obrate v tunelu v Velenju: ****** ***** ****** ** ******* *** *****!!!!!!!!!!!!!!!!! :evilgrin:

Štoplce v uha :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes rdeč tomos flex na Vršiču , kdo od tle

mislim da un ist k prejšnjo nedeljo na Grosglocknerju

Popravljeno . Popravil peter1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- rossie20 - vaju je s fantom malo pralo kajne, no midva nisva nič bolje odnesla :D (malo ven iz Velenja)

jaja... prati naju je začelo malo pred dravogradom (iz smeri maribor) in pa do arje vasi. potem sva še ravno prišla po suhem... 2 minute za nama pa je začelo deževati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21ga bmw 1200gs, KTM adventure.....dubrovnik......v črni gori nobenga našga :hmm: , Korčula 31 ga.....3 čoperji....iz ta nove petrolove reklame........ :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf, dons sm pa srečou kr ene par motoristov.. najbl sm si zapovnu skupino 6ih motoristov.. šli ste iz golnika proti kranju.. kdo od tuki? :)

čoperisti pa dons niste mel namen odzdravlat.. :closedeyes: (vrjetn vs je zebl v faco) :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest sm srečov dons eno skupino čoperistov, niti en od kkšnih 10ih ni odzdravu...

Pa mal pred Preddvorom sem srečal dva motorista, prvi je vozil nek moder naked, zadnji pa novi model Z 750. Kdo od tukaj? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ene dva fanta na jesenicama, no z enmu sm se že prej srečala, k sm tm na postaji čoftala po telefonu, pol smo se pa pr semaforju srečal, un z črno fejzerko mi je najbol u oči padu (no saj pomoje je bla fejzerka, ne vem, k nism gledala mopija) :whistle: eni bani (zajček) od klelele????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!