Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

FlamE#7 a sva se midva srečala dons okol 4ih na Tržaški?

Pa še na relaciji Dvor - Kočevje sem večkrat srečal rdeče-črno CBR 1000 in še ena Repsolko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEX učer okol 12ih... cesta unec - ride.... matr kr u ovinku prehitevaš na polno... sm se te kr usrou :whistle: (bil sm u avtu)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo od vas danes u Lj ?

fifty tebe vem da sm nekje vidu :)

hmm.. možno da sm js tut tebe.. a si ti tist k ma črno čelado.. pa rdečkast kombinezon (zgorni del) pa k ma R6, malenkost pokitano? :D

pumoje da sm te vidu na AvtoMotorShow :whistle: :OK: (pa prou neki čudn si se obnašou) :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FlamE#7 a sva se midva srečala dons okol 4ih na Tržaški?

Pa še na relaciji Dvor - Kočevje sem večkrat srečal rdeče-črno CBR 1000 in še ena Repsolko.

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm.. možno da sm js tut tebe.. a si ti tist k ma črno čelado.. pa rdečkast kombinezon (zgorni del) pa k ma R6, malenkost pokitano? :D

pumoje da sm te vidu na AvtoMotorShow :whistle: :OK: (pa prou neki čudn si se obnašou) :closedeyes:

un k se je drl, I LOVE YOU PIA/// to sm biu jest :>>>

Mislm, da nas je blo včer full v Lj :)

hehe ja, vecina ridasev :>

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej s Dučejem 1098 pred Cankarjevim domom?

In rdeča CBR600F če se ne motim... Tudi pred Cankarjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na ljubljanski cesti v celju kawasaki ninja rdeče barve fain si se pelu po zadni pa svaka ti čast da si se obdržu ko te je un izsilu vsaka ti čast :worship: upam da si mu Je*u vse po spisku ko si se pelu za njim do zdrastvene šole. če te kdaj opazim v kakem kafiču pade pijača ;)

ker je pa mene tut štihnal pr src da sm mogu it kr na en pir pol :D

svaka ti čast še enkrat da nisi zaružu po tleh :worship: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty:

Se mi je zdel da si to ti, pa hvala ker si me opozoru da so policaji. ;)

Dobr se peleš! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons tud jst vidu enga na ducatiju 1098 pa iz rdečo jakno ducati pred aškerčevo v Lj, kdo od tuki?

jih je tehle dučetov že k dreka u nedeljo sm od logatca do vrhnke 2 vidu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej s Dučejem 1098 pred Cankarjevim domom?

In rdeča CBR600F če se ne motim... Tudi pred Cankarjem

Sem bil jaz ja...sm se učil v centralni tehnični knjižnici...

Dons tud jst vidu enga na ducatiju 1098 pa iz rdečo jakno ducati pred aškerčevo v Lj, kdo od tuki?

Jp...strojni faks??? pol sm bil jaz :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me sploh ne zanima ker norec zdj ob pol devetih divja po avtocesti do izvoza za Brnik iz kranjske smeri. Če boš to bral ti povem da po zvoku sodeč ne voziš ravno počasi in previdno in da se že kako uro nič več ne vidi zaradi teme. Tam na izvozu se je ubil sovaščan in dober prijatel mojega brata in to sredi dneva z verjetno manjšo hitrostjo kot se voziš ti.

Če misliš da si frajar, da se boš s tem lahko pohvalil kolegom ti povem da si popolna budala! Divjaj na Grobniku podnevi ne pa na avtocesti ponoči.. in še to ravno pri izvozu na avtocesto je na ograji luknja in marsikatera žival uide notri..

lp črnolaska

Popravljeno . Popravil črnolaska
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, no pa grem lepo po vrsti.

Na jezerskem, okoli pol 6ih, 3je motorčki, Huso gt 650r, ER-5 in pa FZ-6 Fazer,starejši model.

Iz jezerskega proti Preddvodru sem vozil za enim s Srebrnm Fazerjem, bolj lagan slog, predvidevam da je še začetnik.

Ista relacija, sta me prehitela še dva, eden na CBR 600rr - 2007, pa še en na FZ-01.

Okoli 6 ure.

Kdo od tukaj? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče IBA na BMW-ju včeraj pozno popoldan v družbi več motorjev v smeri iz vasi Gorenje proti Mozirju ?? Jaz sem bil na žalost v škatli :closedeyes:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!