Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes približno 6.30 proti Celju (Petrovče-Celje)....Vozila si za menoj(siva Hyundai sonata), dobra čelada :devil:

V Celju zavila levo na Čopovo...

Katera od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kam bi napisal včeraj v Vojniku pri Tuš centru trije :headbang: dukati ,kawa-neked in fezer parkirajo na prostor za invalide sramota ,za take motoriste cofe drkarje ,čeprav je bla ena punca zraven :headbang: :headbang: :headbang:

ps .upam ,da bo kdo od vas treh :headbang: praebral ,in da nikoli ne bo nuco tega placa, še to drugič z avtom podrem motorje in z veselom dam kupon :angry: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kam bi napisal včeraj v Vojniku pri Tuš centru trije :headbang: dukati ,kawa-neked in fezer parkirajo na prostor za invalide sramota ,za take motoriste cofe drkarje ,čeprav je bla ena punca zraven :headbang: :headbang: :headbang:

ps .upam ,da bo kdo od vas treh :headbang: praebral ,in da nikoli ne bo nuco tega placa, še to drugič z avtom podrem motorje in z veselom dam kupon :angry: :angry: :angry: :angry:

SRAMOTA!!! :closedeyes: :closedeyes: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki blont izpod čelade... danes okol 16h... od Kranja do Besnice ... roadshadows :?

najbrž naša sončka, jst sm šla iz kranja prot lj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Luni pred Vranskem okoli 19h rdeč ducati 1098 :naughty: , nova črno-rumena R1 :worship: in pa črna honda :) .. Vsi trije s celjsko registersko.

Par besed smo pa le rekli :D .. Kdo od tukej? :whistle:

Popravljeno . Popravil ShadoW88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW : ktera budala se mi je dons prdružu na semaforju prot domžalam z rdečmu dučetm, pol speljou pa po tazadnmu u gužvi!!!! bumbar! pa kolk si se hvalu da si jih clo 8000 letos naredu? bučko! nimam besed!!!! v gostmu prometu v naselju?!!!! ma na morš verjet, da loh vozjo eni čist brez mozga, če na idš na lastne oči...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Luni pred Vranskem okoli 19h rdeč ducati 1098 :naughty: , nova črno-rumena R1 :worship: in pa črna honda :) .. Vsi trije s celjsko registersko.

Par besed smo pa le rekli :D .. Kdo od tukej? :whistle:

Kolkr vem niso. So pa iz naših koncev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm včeraj pri lokalu Babilon v Domžalah kar nekaj motoristov. Ali si bil/a ti? :whistle:

Sem bila :grim ... :lol1:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 15.30 v Ilirski Bistrci, prvo čoper, potem pa še Monster in pa FZ1N s sopotnico, ste nekaj zgrešili, jaz sem bil na pločniku v beli majci in velikim ruzakom :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tboxer si se pelu v smeri Kozina-Postojna in pol še nazaj čez ride v smeri Primorske ?

Maus, Shadow pa še en je z vama vozu(?), takoj po Vrhniki ste šli proti Logatcu sm za busom vozu v nasprotno (smer LJ) :yea1: (smo si živ rekl z rokami) :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes videl 2 ko sta zapuščala gostilno.. mislim da sta bla iz moto kluba gorenc.. kolkr sm razborv iz hrbta ko sem šel mimo :) možno da se motim :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes videl 2 ko sta zapuščala gostilno.. mislim da sta bla iz moto kluba gorenc.. kolkr sm razborv iz hrbta ko sem šel mimo :) možno da se motim :closedeyes:

da dodam kraj kjer je blo.. Mlaka pri Kranju :D (bar Piccollo)

Popravljeno . Popravil FiFtY_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 13.30 pri železniškem prehodu v Medvodah skupina štirih. Nekdo na modrem kawasaki er-5 se mi zdi, je odkimal ko sem pozdravil. Kdo od tuki mogoče ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj že v mračnih urah...na brezovci...maus... mater še ponoč pozeraš da te vsi vidmo :worship:

poleg je bla seveda še shadow88

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bil z avtom (bolan ko pujč) v Mariboru, neverjetno dosti motoristov od Ptuja do MB. kakih 100kom ziher. sem si skoraj žile rezal, ker sem bolan. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!