Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Dve modri R1? danes pri Štormanu v Celju ob cca 16.30 kdo???

Pa še mimo avtobusne (16.30)proti Laškemu se mi zdi en Caponord(rdeč metalik) pa Pegaso, kdo???

Sicer pa ogromno vas mimo.......

Jaz pa v službi :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil XTZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus, Shadow pa še en je z vama vozu(?), takoj po Vrhniki ste šli proti Logatcu sm za busom vozu v nasprotno (smer LJ) :yea1: (smo si živ rekl z rokami) :huh:

Tega maus/shadow je pa povsod :naughty: Smo si nekako-salutiral nasproti vozeče na Vrhniki :krneki: Ste ga mahal na rejde verjetn :whistle:

(jst pa dejlat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena gospodična na modrem r6..

srečali smo se pri krškega pa vozli skup do pumpe, se malo zgubili in našli s5 pred laškim in vozli skup do celja :D

kera od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem na bencinski v Žlebiču (malo pred Ribnico) nekaj palamudil in me je krava vrgla s sedla :P ....... spet.

Bla je tam ena skupina motoristov in eden mi je pomagal Helgo postaviti nazaj na kolesa, morda kakšen motosvetovec :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj že v mračnih urah...na brezovci...maus... mater še ponoč pozeraš da te vsi vidmo :worship:

poleg je bla seveda še shadow88

Viden tud včeraj na OMV-ju v Postojni in danes v Logatcu.....seveda ni bil sam :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ena motoristka na Ninji (letnik 2002.. tm nek) zavila si pr Brezovici v lokal Pavilion..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega maus/shadow je pa povsod :naughty: Smo si nekako-salutiral nasproti vozeče na Vrhniki :krneki: Ste ga mahal na rejde verjetn :whistle:

(jst pa dejlat)

Me zasleduješ :whistle:

Viden tud včeraj na OMV-ju v Postojni in danes v Logatcu.....seveda ni bil sam :P :P

Seveda sem bil sam... na motorju :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest sm se potikov po okoliških gmajnah in jasah...A si me kej vidla? :D

o ja, sam po gobe pa nis teu jet z mano :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Orginalni 1 si se pelu po Hruševski dans (pri Bilečanski okolli 13-tih) :krneki:

Movistarka ima novega lastnika - jaz sem bil tisti, najverjetneje.....če si motor videl.

Popravljeno . Popravil Matex_46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo porisan rumen Z750 z rdecimi vzorci, Lj tablica, danes okoli 11ure dopoldne v PO? Kdo od tu? :) Me zanima kdo je delal poslikavo..

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Movistarka ima novega lastnika - jaz sem bil tisti, najverjetneje.....če si motor videl.

motor in bel kombinezon :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!