Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

dons sm spet petra pa vidla v škofji loki okol 2h :whistle: :whistle: :whistle:

pa še moder fazer kr registracije okoli 2h na bencinski črpalki?? :hmm: mimo je pa šel ktm duke :hmm:

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neko bitje nedoločljivega spola na modri fazerki ob pol desetih na izvozu obvnoznice na celovško ...stalo na semaforju in se je zelo trudilo da me ne bi pogledalo in pozdravilo.

:winkiss: ziher je bil kdo od tu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans okol 4h smo peljali 4 motoristi, nism čist zihr... a ste se ostali poznali med seboj??? iz smeri kranj- kranjski gori- enega izgubili pred odcepom za radovljico-bled- lj registrska, drugi je ustavil pri potokih lj, moja malenkost na koncu jesenic, zadnji pa je pičil dalje...

morm rečt, da sm prvič vozila v skupinici... pa loh priznam, da nism mela pojma, da je vožnja v skupini res pravi užitek.....

...firbec babji...Kdo od tle? :whistle:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej s 1098 na pumpi v PO, mi smo bli s modro corso, Bistrška reg. smo se slinli... :whistle:

ja eno plavo corso sm pa res vidu...je šla počasi mimo!

Aja,drugič pa pozdravi,da vidm sploh kdo si :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus danes okol 16.30 v lokalu na Laborah -kranj..??? JE RES ali NI RES :naughty:

:grim

sm te vidu k si mahu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim

sm te vidu k si mahu :whistle:

A si mene vidu? :D mal pred izvozom za Radovljico :) k sm opazu, da si ti sm še bl pomahov, sam si biu že mem hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem vidu enga na modro-belem gixxerju (pomoje 1000), crn kombinezon in crna celada, js na rdeci crf450 supermoto v sempetru pri gorici, smo se pozdravli .. kdo od tukej ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učer okol 13:45 na avtocesti proti Kranju... par na rumenem Suzukiju GSX-R SRAD, sm pelu za vama, sam sm pol zapelu dol pri izvozu za Vodice. Kdo od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja eno plavo corso sm pa res vidu...je šla počasi mimo!

Aja,drugič pa pozdravi,da vidm sploh kdo si :)

Lp

Maa, nism vedu kje si, lohk bi bil notr, pa bi pol kr enim mahu, sicr pa itak nism vedu a si to sploh ti... Je sam en tak Duč s PO registracijo al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pred Bistrico, prehitel možakarja z babnco na Varaderotu. Seveda tega ni mogel požret in me je potem pred Polskavo prehitel......seveda skozi naselje, drugače itak ne.....

Samo eno prošnjo imam. Če še kdaj vidiš, da ti kdo prileti odzadaj.............ne bremzat sredi ovinka..........prosim lepo ne..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maa, nism vedu kje si, lohk bi bil notr, pa bi pol kr enim mahu, sicr pa itak nism vedu a si to sploh ti... Je sam en tak Duč s PO registracijo al kaj?

sam eden...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam eden...

Pol se bom pa drugič gor usedu, da bom vidu ker lastnik bo pršu težit, pol se ti bom pa še predstavu, ko bova že pri tem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!