Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

jop,spet si me najdu...a je tolk letel de nisi bil sigurn,če sn jest :hmm:

haha...ja preveč hitro si šou ;)...ja jst mam nos zate veš...te hitro zavoham in te dobim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na poti proti Colu iz ajdovske strani me prehitela velika skupina motoristov...kdo od tu?...med Godovičem in Kalcami srečal nekoga, ki me je spominjal na Bivol-a in na ridah nekoga, ki me je spominjal na Oso :hmm:

prou si videl, osa bil gor! fočk zame!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes me je negdo na cbr-ki, opozoril na policaje! HVALA ZA OPOZORILO! mater bi jo skasiral, če me nebi opozoril!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kja, sej bi...pa si biu zaposlen :whistle: Sm bla v spremstvu častne čete- Tomcata, pa Drack Dj-ja :OK: :OK: :OK: , hi,hi,hi:naughty: :naughty: :naughty:

pišuka, se počutm ko VIP :blush:

zoposlen ja...hehe,ene fore sn poganju tm po gmajni....pa mi ni čist neč ratal... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa nisn šu hit... sn mislu zate,de si šu hitro :whistle:

ne ne nism šou hitro...jst sm šou prou penzionersko dns...sam ne opazm tko hitro ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala danes skupini motoristov, prva je bila plava R1 '04, '05 letnik, zadnja pa REPSOL 1000 ki so nas pozdravili in opozorili na radar v dekanih proti Črnemu Kalu. Bili smo trije Gsx-r, Hyosung pa še en skuter enih 500ccm rumene barve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj....včeraj črn Gs1150 in rdeč rockster....najprej smo se srečal na vrhniki, potlej smo se skupaj peljal od postojne do sežane,

tam sem se pridružil v-stromu in varaderu.....nazaj grede od logatca proti vrhniki prehitel ta novo tuono:si mi dolžan za :beer2: ,ker sem te rešil policajev :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

greenninja, si se ti danes popoldne pridružila na začelju kolone tridesetih, malo pred MB?

Nope. Zimsko spanje že od sredine avgusta.

Drugače pa en kup motorjev pred oštarijo Rajh v Bakovcih včeraj okrog 1? 2?.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, za kaj za vraga se pa nisi ustavla??? :naughty:

Bli R.A.T.-ovci + kompanija

Bila s Decafom na kosilu tri bajte stran.

Thja, če si pa važen pa ne klicneš niti ko si na našem terenu.. :glare: :grrr

Popravljeno . Popravil greenninja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nista pršla pogledat? :(

Če pa nisem mogu klicat, ko sem moral skupino ganjat, da smo kam prišli :D

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes Hyosung 125ccm, okoli 10:00, na avtocesti, mimo Nanosa :) kdo od tukaj? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes Hyosung 125ccm, okoli 10:00, na avtocesti, mimo Nanosa :) kdo od tukaj? :whistle:

Mene pa zanima, čej biu kdo od kle z enmu nakedam ob pol 7h zjutrej iz smeri labore proti kranju...

1 stopinja uzun... :worship: :worship: :worship: v zgled vsem nam, kt smo buzeriral avte, hi,hi,hi pa že zjutri praskal šajbe ko majmuni... (eni smo sploh še ene 40 km bližje s polu, hi,hi,hi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okrog 16. ure Kec s svojim triumphom od Žalca proti Šempetru.

P.S.: Tisto prehitevanje v nepreglednem ovinku si ravno ni treba šteti v čast. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okrog 16. ure Kec s svojim triumphom od Žalca proti Šempetru.

P.S.: Tisto prehitevanje v nepreglednem ovinku si ravno ni treba šteti v čast. :rolleyes:

Pol se pa jaz vozim s takim divjakom... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okrog 16. ure Kec s svojim triumphom od Žalca proti Šempetru.

P.S.: Tisto prehitevanje v nepreglednem ovinku si ravno ni treba šteti v čast. :rolleyes:

Hej, ma sem šel prehitevat in je blo iz zunanjega pasu relativno dobro pregledno :blush:. Pa sem še malce podaljšal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, čej biu kdo od kle z enmu nakedam ob pol 7h zjutrej iz smeri labore proti kranju...

1 stopinja uzun... :worship: :worship: :worship: v zgled vsem nam, kt smo buzeriral avte, hi,hi,hi pa že zjutri praskal šajbe ko majmuni... (eni smo sploh še ene 40 km bližje s polu, hi,hi,hi)

Vrjetno jest :whistle: :whistle: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrjetno jest :whistle: :whistle: :blush:

Hehe,se pravi da nism jst edini norec po tak mrzlem vremenu...Se spomnem lani sm pršu ko je blo zjutri -11°C.Pa reče profesorca,ja pa sj nis normaln ej...Ni čudno da si skos bolan. :trance_33_sleep:

Se opravičujem za off-topic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe,se pravi da nism jst edini norec po tak mrzlem vremenu...Se spomnem lani sm pršu ko je blo zjutri -11°C.Pa reče profesorca,ja pa sj nis normaln ej...Ni čudno da si skos bolan. :trance_33_sleep:

Se opravičujem za off-topic

Pa ne da te je prepihal na 125ki? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha XT660X, sma se srečala med Mozirjem in Ljubnim nekje, sem že pozabil točno kje :)

Aja, MODRA je bla Yamaha.. pa sopotnica menda če se prav spomnim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!