Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

V torek, pred tehniškim faxom v Mb, Triumph Trophy, kdo od tu?

tudi jaz sem ga zasledil ja par dni nazaj, me pa zanima če je kdo mogoče od tu ki ma skor vedno pred tehniškimi faksi v mb parkirano tdm 900 z dvema akrapotoma, ter velikokrat tudi rumenega hyosunga gt 650 če se ne motim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sem ga zasledil ja par dni nazaj, me pa zanima če je kdo mogoče od tu ki ma skor vedno pred tehniškimi faksi v mb parkirano tdm 900 z dvema akrapotoma, ter velikokrat tudi rumenega hyosunga gt 650 če se ne motim...

V soboto, 27.10. v Poljanski dolini 2x CBF (mislim, da 1000). Se kdo javi? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v Rakeku nihče drug, kot Sanda! (BTW =padlo 185 km)!

LP

sam da ne boš mislu da se sam po Rakeku furam :naughty:

glih šla nafilat črička pol pa gasa do Portoroža na uro pogledat in nazaj btw(189,9km)

serčala suzukija in SharpNinjo pa ne vem a sm sanjala al prav vidla da je jahala suzukija :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na proletarskih brigad na križišču v mariboru pred kake pol ure, mislim da črni ali temno plavi fazer( samo nisn ziher ker je že bil mrak), jaz sn bil na plavi ninji, ves premražen, sn komaj še roko dvigno :D ...to pa je tudi vse kaj sn dans vido od motorov (se vidi da samo butli še se gremo v takem vozit- samo kaj ko ne zdržim hehe)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

serčala suzukija in SharpNinjo pa ne vem a sm sanjala al prav vidla da je jahala suzukija :naughty:

Sj vem, da me občasno sanjaš :evilgrin: :whistle: , ampak tokrat si kar prav vidla :yes: . Sem jahala suzukija in to kar dva v enem dnevu :OK: (ampak oba z malo začetnico, da ne bo kakšnih perverznosti slučaaaajno :nono: ), samo zdaj odvisno kdaj sem bla videna......na poti proti morju sem bla na eni belo-modri "ličinki", nazajgrede pa na črno(v resnici je siva, če si pa mal farbnblind se pa črno vid :D ) srebrnem (nesojenem) z mičkenmal manj konjički :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

serčala suzukija in SharpNinjo pa ne vem a sm sanjala al prav vidla da je jahala suzukija :naughty:

Pismo, jst pa nč opazil :blink: sem te vsaj pozdravil?

jp :) pravzaprav celo dva ;) u bistvu so bli to prvi kmjčki tamale lubice (7of9), jo je treba ulaufat za novoletno Valencijo

eh, vidm da me je že SN prehitela... itaq da z malo začetnico :naughty:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp :) pravzaprav celo dva ;) u bistvu so bli to prvi kmjčki tamale lubice (7of9), jo je treba ulaufat za novoletno Valencijo

Resistance is futile, a? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resistance is futile, a? :naughty:

exactly, in more ways then one :naughty: we are the Borg :)

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srečala sem vaju na poti proti morju vi2 jaz pa sm že šibala nazaj,suzuki tebe sem res težko spoznala zarad motorja sam sem pa bejbo kuj pogruntala,pa sm vaju sestavla skupi

in ja si pozdravil,sam za SharpNinjo nisem glih zihr k je šlo pa vseen mal prehitr mim pa glih v fazi prehitevanja je bila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ sanda7: hehehe, brihtno si tole sestavla :) ja, dol grede sem bil na 7of9, je blo treba junfer snet in sem moral jst :naughty: je pa tud res da sem ponavadi skoncentriran na vožnjo bolj kot Knorr župe, me je že velik folka obtožilo kako jih nisem hotel (s)poznat, tko da se zna tud ponovit, sorči :rolleyes:

aja, pozabil napisat: 2x skoz ride, pa ni blo nikjer nobenga :) in malo za Senožečami (proti Kozini) ujela dva s Kazensko Registracijo, en je mel motor, drugi pa BMWja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jaz malo prejle čez ride dol

srečala pa edin mausa od znanih na vrh črnga kala

full mal motorjev danes na cesti pa tko sončn dan

aja pa mal pred senožečami se je ena pupa na zzr ali gpzju neki matrala z reg tablico suzy,(bejba vaja dela mojstra in srečno na cesti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kera dva junaka sta dans pred pol ure dirjala, po štajerskem koncu,hitra cesta, z ninjama 2005 pa 1998 mislim da, pri 7°C..

svaka čast....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kera dva junaka sta dans pred pol ure dirjala, po štajerskem koncu,hitra cesta, z ninjama 2005 pa 1998 mislim da, pri 7°C..

svaka čast....

saj ni mrzlo če je volja, jaz pa nejko sva tudi bila danes v akciji malo na motorjih :) tudi pri 220 ni blo neke sile z mrazom, več pa se nisem peljal :D

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misty danes dopoldne okoli 10ih pred FRIjem, peš :?

ne ne not na klopci je sedu hehehe

jep, ob četrtkih sem reden gost :D na FRIju kako drugače kot peš??:D

mihata sm vidu, kje si bil pa ti k0ci?

PS: danes srečal dva junaka na endurah, pa nobenga na SS

fantje, še zmer gre na koleno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns pa srečala kr neki motoritk :worship: pa še taljani so ga ganjali po ridah, bolš mal zamižat zravn, asfalt j mrzu juf :unsure:

drgač pa en topu pozdravčk za vse :P

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!