Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

saj ni mrzlo če je volja, jaz pa nejko sva tudi bila danes v akciji malo na motorjih :) tudi pri 220 ni blo neke sile z mrazom, več pa se nisem peljal :D

mah ni blo sile, prav fajn ga je blo malo nažigat čez 200 po koroškem mostu, mi je blo prav toplo pri srcu, o mrazu ne duha ne sluha hehe...

aja drugač pa, danes nisem zasledil niti enga motorista, razn čamaca zraun mene seveda, edino en čoperist se je dopoldne v pekrah nekaj zraun spravljal na motor....drugač pa so očitno že vsi pospravli svoje kobilice, čeprav je bil danes super dan za na motor (seveda ne za ovinke, za izi vožnjo po mestu in malo ven pa kot nalašč:D) :kva2: :D

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na danasnji furi se mi je v spomin najbolj vsedel en motorist na yamahi tdm v zivo rumenem deznem kombinezonu?? (ali nekaj podobnega), nato pa na stari cesti v maribor se ene par asov, najbolj pa en motorist s klr500, lepa voznja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Zg. Polskavi mi nasproti pride eden na črnem Versysu. Nazajgrede na obvoznici naletim na tandem na R1, ki sta se malo vozila po zadnjem kolesu proti pobrežki obvoznici. Sicer nisem kaj dosti zaostajal, glede na to, da imam 100KM manj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns sreču irenčko pa še enga z enmu goldwingom.....pa u postojn na omw-ju so bl eni štirje

pa sj sn vedla d si ti :naughty: ala tnx za kavico in čokoljad :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorenjska - 90 km, srečanj ZERO00000!

LP

...AL NIS BIL NA TA PRAVEM KRAJU OB TA PRAVEM ČASU .) :D ...

....NA RELACIJI DO TROJAN SREČAL KAR NEKAJ MOTORISTOV, NA TROJANAH PA CELO S KROFI V ROKAH :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...AL NIS BIL NA TA PRAVEM KRAJU OB TA PRAVEM ČASU .) :D ...

....NA RELACIJI DO TROJAN SREČAL KAR NEKAJ MOTORISTOV, NA TROJANAH PA CELO S KROFI V ROKAH :lol:

Mogoče pa res - akcija je trajala od 10:15 - do 12:00!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa res - akcija je trajala od 10:15 - do 12:00!

UF::::Takrt se je vs fun šele začeu :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na gosposvetski v mariboru, danes dopoldan en z repsolko :wub: , jaz sem bil v avtu, ko sem pa šel popoldan malo na motor, pa spet nobenega :BUA:

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes čez ride ena kolonca med njimi je bil mogoče suzuki,čeprav res nisem ziher in mogoče moto rider

za irenco in tommyp sm zihr da smo se srečal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okoli 16h in majcken cez en lusen par na rdeci cbr-ki v smartnem ob paki. lepo je blo videt se nekoga tam. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap sanda, res je... smo se vidli...

pa osca na ridah neki mi žugu, pa tonin in čarovnik u logatcu...

ala drgač pa morm pohvalt vse ritke, tok k dns, vs pa že douh nisn srečala :worship: :worship: pa le ne počivajo še vsi :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes čez ride ena kolonca med njimi je bil mogoče suzuki,čeprav res nisem ziher in mogoče moto rider

za irenco in tommyp sm zihr da smo se srečal

Jest nic vidu... menda pa nekje pred kozino? Drugac pa videno kr neki motorstov na poti do morja.

--

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ljubljani na Celovški na bencinskem servisu Petrol okol pol šestih.Rdeče črna CBR,ne vem kolk kubiku k nism preveč gledu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edn po Mlaki pa po Kokrici strasi z eno lepo VFRo rdeco, mislm da LJ registracije

toj tist tip k dela v Zora tekstil pumoje.. ex.Cekinček. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes vidu dossstii motoristu :OK: ...nas je še kar dosti k se vozjo...sem pa tudi vidu eno kamikazo na rdečem 1098 z lj registrsko...in to celo 3x na relaciji kozina-koper...kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons...likacija Labore... okol pol 6h zvečer 2 športaša na križišču pred mostom(ne vem...mogoč je to ta-opevani- delavski most..)kt pelje proti ONCu(kolkr sm uspela ošvrknt, kt sm mela lih zeleno za zavijanje v levo...) se dogovarjala mogoč o ....

....nadaljevanju poti?

kdo od kle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na cesti godešič-jeparca en z rdečo VFR, okoli pol 5ih, pa še ene 2 motorista po poljanski dolini - nisem dobro videl motorja :whistle:

Mačka27, sej maš ti črno-sivega gpz? Si bila mogoče okol 5ih v eni gostilni sredi poljanske doline? Je bil pred gostilno prkiran tak motorček+ena rdeča endura?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes čez ride ena kolonca med njimi je bil mogoče suzuki,čeprav res nisem ziher in mogoče moto rider

...

Hola dečva,

tokrat pa nisem bil... sicer sva s SN šla 2x skoz ride, na poti v Sistiano in nazaj, ampak sva bla brez kolonce, čist sama...

tudi danes 2x skoz ride, na poti v Ilirsko Bistrico in nazaj, pa je blo vse prazno... le neskončna kolona avtov vse do Logatca na poti nazaj :(

se mi pa zdi da sem okoli 13 ure na parkirišču na zeleni pumpi v Postojni s kotičkom očesa spazu Bivola :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!