Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

danes v bisterci srečal ato IBO pa se enaga na bmw gs 1200. z atom ibo malce pokramljali pol pa domov na čaj :naughty:

aja pa mi začetniki marsikaj zanimivega zvedli od prekaljenega mačka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes en kup motorjev

prvi po cca 90km je bil maus na brezovci potem maus na ridah pa cof in krokar kompanija na vrhu rid tik pred postojno tanjuška na raketi skratka lepo je bilo srečati poznane face :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na krožnem Žale Lj. en na čoperju, drugi pa malo pozneje zavil iz Kajuhove na Šmartinko na TDM-ki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo od tuki mogoce pred ksne pou urce blizu krizisca za sentjakob???

Biu je pa en coper, pa na tanku napisan in narisan casper :whistle:

Pa vidu okol pol 12h blizu cementarne v Trbovljah parkiranga enga coperja, pa pol kaksno uro in pol kasnej enga cestaka cez Trbovlje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo od tu, proti dravogrado okol pol 3h ???

Kaj za en motor??? bil sem jaz z Z-jem v dravogradu!! :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Marjanček
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj za en motor??? bil sem jaz z Z-jem v dravogradu!! :evilgrin:

ne ne :D ... če bi bil Z bi ga 100 % prepoznal, nvm ka je bil za en, kaka varandero ... neki bol potovalnega, na dobrijah :P

Kdo vido mene v Ravnah al pa Prevalah ke ? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo od tu, proti dravogrado okol pol 3h ???

V tem času sem peljal proti Dravogradu. Glede na tvoj motor, misli da sva se srečala nelje pri Radljah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo na črni fazer okoli 16:00 nakazal, da so v Planin modri možje.

Verjetno sem bil jaz (črna CBF 1000), nazajgrede sem te prehitel v IOC Logatec. Sam sem bil ravnotako opozorjen s strani para na srebrnem RT-ju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popolne nas je kr dost ven prlezlo.. smo bli ko martinčki :D

Na relaciji Celje-Žalec-Letuš in nazaj srečal vsaj 20 motoristov :yea1: ..skoraj kot bi bli sredi sezone :rolleyes:

lp

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem času sem peljal proti Dravogradu. Glede na tvoj motor, misli da sva se srečala nelje pri Radljah.

Videl sm te iz avta, če si bil ti, nekje na dobrijah, sam pomoje je bil Suzuki v strom, xtjko bi že prepoznal ;)

Upam da se srečama kdaj drugič, dans se namreč nisma, ker sm se pelo sam do Preval in nazaj ...

Je pa lepo blo videt motorista na cesti, si mi dal navdih (če si že bil ti) da sm se še js šov pelat dans :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem času sem peljal proti Dravogradu. Glede na tvoj motor, misli da sva se srečala nelje pri Radljah.

mb tablica majbe?? mislim da sem te jaz tudi videl, enga xt-ja sem prehitel malo pred pumpu v vuzenici??? :?

Popravljeno . Popravil Marjanček
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanjuška na Brezovici :whistle:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo od tuki mogoce pred ksne pou urce blizu krizisca za sentjakob???

Biu je pa en coper, pa na tanku napisan in narisan casper :whistle:

Pa vidu okol pol 12h blizu cementarne v Trbovljah parkiranga enga coperja, pa pol kaksno uro in pol kasnej enga cestaka cez Trbovlje.....

a je bil tak hehehe

post-13530-1200901843_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mb tablica majbe?? mislim da sem te jaz tudi videl, enga xt-ja sem prehitel malo pred pumpu v vuzenici??? :?

Ja, to sem bil jaz. Ti pa si nato zavil proti Muti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno sem bil jaz (črna CBF 1000), nazajgrede sem te prehitel v IOC Logatec. Sam sem bil ravnotako opozorjen s strani para na srebrnem RT-ju.

Ja, pa me je res nekdo prehitel v IOC. Hvala za pozdrav. Malokdo pozdravi, ko prehiti. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!