Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes sem šel iz Horjula okoli 17:00 in srečal enega čoperista, ki je prav strmel v Z-ja... Si bil ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem šel iz Horjula okoli 17:00 in srečal enega čoperista, ki je prav strmel v Z-ja... Si bil ti?

Ne!

Gregs, črni Z, S varianta?

Če ja, potlej sem tudi jaz buljil vate, ko si se mimo peljal. Poglej če je kombinezon še cel. Sem Predatorja včeraj videl, pa se nič ne ve. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne!

Gregs, črni Z, S varianta?

Če ja, potlej sem tudi jaz buljil vate, ko si se mimo peljal.

Eheheh.... čaki, samo ti nimaš čoperja... je bil nekdo drug... razen če si me videl kje drugje, ne ko si se vozil?

Drugače pa ja, Kawa Z 750 S...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eheheh.... čaki, samo ti nimaš čoperja... je bil nekdo drug... razen če si me videl kje drugje, ne ko si se vozil?

Drugače pa ja, Kawa Z 750 S...

Z domačega dvorišča sta te zlovešče opazovala dva para oči. Pa še en par povrhu, mnogo nižje, ki pa se mi zdi, da se je takrat bolj ukvarjal s tem ali bo kaj briketov za nagrado ali ne.

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z domačega dvorišča sta te zlovešče opazovala dva para oči. Pa še en par povrhu, mnogo nižje, ki pa se mi zdi, da se je takrat bolj ukvarjal s tem ali bo kaj briketov za nagrado ali ne.

Čaki, ma jaz sem obrnil med Podolnico in Zagradcem, tam, kjer se cesta odcepi za Lesno Brdo?! :hmm: Kako si me potem videl, če si pa iz Horjula? Ali sploh nisi iz Horjula in "samo zavaravaš protivnika"?! :P Si mogoče iz Zagradca? Podolnice? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Lj. na Parmovi, pred poslovno stavbo Lesnina stoji srebrn Suzuki SV z Akrapotom; zadaj ima nalepko Panigaz in pa nosilec za kufr. Le kdo bi to bil :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki, ma jaz sem obrnil med Podolnico in Zagradcem, tam, kjer se cesta odcepi za Lesno Brdo?!  :hmm:  Kako si me potem videl, če si pa iz Horjula? Ali sploh nisi iz Horjula in "samo zavaravaš protivnika"?!  :P  Si mogoče iz Zagradca? Podolnice?  :naughty:

Zagradec? :eek: Zaklanec, verjetno. Pride od zaklati. Čez hrib na polhograjski strani je pa Podreber. Zaklati pod rebra! To je moja spominska bergla za te dva kraja. .)

Ne nisem iz Horjula. Sem pred časom v temi o naših nickih že razlagal. Si pa na poti od Dobrove do Podolnice peljal mimo naše bajte.

Je pa seveda možno da nisi bil ti. :hmm: Neeeee, sej dveh Z750S črnih pa menda ni v Slo? .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Lj. na Parmovi, pred poslovno stavbo Lesnina stoji srebrn Suzuki SV z Akrapotom; zadaj ima nalepko Panigaz in pa nosilec za kufr. Le kdo bi to bil  :hmm:  :hmm:

Iz prve roke sem ravnokar izvedela da je motor od našega skaklskega asa Roberta Kranjca. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kratko in sladko: na kofe u Prigota in pri pumpi omv na Brezovici živjo cestaku s sopotnikom/sopotnico. A sta bla vidva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zagradec? :eek:  Zaklanec, verjetno. Pride od zaklati. Čez hrib na polhograjski strani je pa Podreber. Zaklati pod rebra! To je moja spominska bergla za te dva kraja. .)

Ne nisem iz Horjula. Sem pred časom v temi o naših nickih že razlagal. Si pa na poti od Dobrove do Podolnice peljal mimo naše bajte.

Je pa seveda možno da nisi bil ti. :hmm:  Neeeee, sej dveh Z750S črnih pa menda ni v Slo? .) 

Zaklanec... :blush: :whistle: (se zgodi)

Aha, zdaj mi je pa vse jasno... :grim Nix Horjulis.... :grrr

Sem pa bil potem to GOTOVO jaz... ker mislim, da je drugi črni Z750S nekje sredi prodaje... se mi zdi...

Mimogrede: stoji hišica blizu Pavlička, Skodlarja Zdešarja ali Plavšarja? Mogoče kdaj zdefiniram, kje živiš... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

urqlle in KeC a sta bila v petek okoli 17.30 v Šempetru na bencinski?

Tam je še en čoperist menjal lanskoletni luft v gumah!

Uf malo pozno ampak ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj nekdo nadvse živahno  :yea2:  testiral KTM superduka med Laborami in Zl. poljem, Kranj.

Bil ti?

...hm jaz sem ga testiral včeraj,....bil sem pa v Besnici in potem mimo Supernove po obvoznici na Zl. polje.... blo je pa okol 11.30 to .)

Pa po Kranju sem se vozil mal :)

Sem pa tud jaz popoldne slišal nekoga s temu motorjam k se je vozil po obvoznici pa tam proti železniški postaji nekje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hm jaz sem ga testiral včeraj,....bil sem pa v Besnici in potem mimo Supernove po obvoznici na Zl. polje.... blo je pa okol 11.30 to .)

Pa po Kranju sem se vozil mal :)

Sem pa tud jaz popoldne slišal nekoga s temu motorjam k se je vozil po obvoznici pa tam proti železniški postaji nekje.

sm te vidu, kako si se peljal iz medvod proti orehku mal čez četrto popoldne. Pa nisi bil na superduku!

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm te vidu, kako si se peljal iz medvod proti orehku mal čez četrto popoldne. Pa nisi bil na superduku!

..ja ja to sm šel pa iz faxa s svojo mrcino :)

Drgač pa ne vem a si ti slep al kaj? :D

pred 14 dnevi si se peljal čez kranj mim moje hiše...pa jz sem bil z motorjam ob cesti v kombinezonu pa ti maham in skačem ti pa nč nisi vidu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@flero: a sva se midva včer srečala dol pr Bistrici mal naprej od Nakla :hmm: :hmm:

Pa še na Brezjah eden s temno modro FZ6-S s sopotnico in potem še enkrat isti na Bledu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo više Mozirja srečal R 1200 GS (+ deklina na zadnjem sedežu) ob cca 12h pa še mal,

malo nižje, (20 sek pozneje) me je pa prehitel R 1150 GS (jaz pa v kamionu pa tako vreme) :angry2:

a je bil kdo od tukaj navzočih :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole mi je nekam znano :hmm: ...Bladzo & anA maybe?

sam pol boš pa moral pa podpis spremenit, ne valja tist kar spodi piše: in čakam in čakam...

a vaju je kej pralo čez Černivc?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Mozirju sem se srečal z novo ZX6R pa me zanima če je bil kdo od motosvetev. Danes je blo pa kr nekaj motoristov na cesti, čeprav ni blo vreme kot bi hoteli :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam pol boš pa moral pa podpis spremenit, ne valja tist kar spodi piše: in čakam in čakam...

a vaju je kej pralo čez Černivc?

??? :? ..... tole pa nisem dojel :hmm:

Hotel sem samo povedati, da po opisu sodeč (1200 gs + sopotnica), bi najprej pomislil, da sta to bila Bladzo in anA, ampak lahko se motim.

Kaj pa ima tu podpis zraven pa res ne štekam (no ja mogoče sem za dons že mal zmatran :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!