Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

u pondelk vidu u šentvidu na celovški eno hornetko srebrno .... okol 15.30 a je to kšn domačin mogoče?

drgač se pa folk skos fura.... usak dan kšnga vidm .....

pa en u litiji nažiga do konca po un ravnini do proge .... sej slišat je lepo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes črn kawasaki mislim da er al kej podobnega pa en bmwjec čez hrpelje okrog 2:35, sem vam pomahal (js biu na peš hondi, lih z busa pršu :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem videl sam sebe... :lol1:

... :grim verjetno zjutraj na skretu v špeglu :naughty:

...dopoldne na Vrhniki na srebrnem BMW

...v Kozini CBR-a

...popoldne v Dravljah svetlo moder spet BMW

kdo od tle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes črn kawasaki mislim da er al kej podobnega pa en bmwjec čez hrpelje okrog 2:35, sem vam pomahal (js biu na peš hondi, lih z busa pršu :D )

Zdaj, ko pa sva bila res "mi2", pa naju nisi prepoznal ? :D

Sej...sem gledala, če si kje, pa te nisem opazila :) Sploh pa.. kaj delaš na busu, ko pa je zunaj tako sonce?! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učer ena repsolka pri BF goodrich centru,sm jo sam slišu,okol petih... :whistle: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učer ena repsolka pri BF goodrich centru,sm jo sam slišu,okol petih... :whistle: :evilgrin:

Tebe sm včer 2x vidu: enkrat na AC, drugič pa, ko si se pelal domov... sm ti žmigal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se pa čist nč ne spomnem... :hmm: Kje si me pa vidu ko sm se domov peljal?Pa kje na avtocesti...Hudiča,k mi vsi žmigajo pa ne vem zakaj... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rdeča Aprilia videna v Lj. na Roški cesti okoli 13 ure,

KR - registracija (voznik imel rdečo jakno/jeans hlače, pa se mi zdi, da je 125 oz. 250 ccm), a je tolk zebl, da si šel tolk počasi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans pa kr 2 kawlna vidu se mi zdi :P

danes 13.40 na dolenjski cesti v lj en črn er6 al neki tazga ... sva se lepo pozdravla :P

in pa ob 14.15 isto na dolenjski v lj črn kawasaki Z750 s črno podaljšano prednjo šipco , zadi pa še babnco mel k ni vedla a bi pomahala al ne :P

kdo od tukej?

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rdeča Aprilia videna v Lj. na Roški cesti okoli 13 ure,

KR - registracija (voznik imel rdečo jakno/jeans hlače, pa se mi zdi, da je 125 oz. 250 ccm), a je tolk zebl, da si šel tolk počasi?

Tega sva tut mi dva z Solo1 srečala na poti iz Rakove Jelše proti centru. Btw prvih 35 km letos naredil po Ljubljani :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jernej to sm biu jz, z Hornet-ko in ne ER6N :evilgrin:

uff sory majstore... aja tanova hornetka... ja ja spredi je podobna tistim er6 . zelo podobna :D

drgač pa je lepo še kakega takega norca srečat kot sm jst, ki se fura ob tem času :P

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes črn kawasaki mislim da er al kej podobnega pa en bmwjec čez hrpelje okrog 2:35, sem vam pomahal (js biu na peš hondi, lih z busa pršu :D )

jz pa danes srečala ta dva :naughty: sam ne u hrpeljah pač pa med hm pivko in ribnico :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes od doma do Ajdovščine srečal ene 6 komadov (nasproti vozeči). Nato za enem vozu od Sela do Ajdovščine. En v vipavi, en na rebrnicah, na razdrtem me je en iz smeri morje-lj ulovil in pol prehitel na ravnini pred Postojno. Več al manj sva pol skupi vozla do Brezovice - vsake toliko si za kak km ušel.

Na ridah je pa fejst mrzlo.

Popravljeno . Popravil xopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi tresoči mraz se je po mojem mnenju danes začel od Grčarevca naprej in stopnjeval na cesti med Logatcom in Vrhniko. Brrrr.

Popravljeno . Popravil Racon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz pa danes srečala ta dva :naughty: sam ne u hrpeljah pač pa med hm pivko in ribnico :winkiss:

Hehe, moj ni štekal, da si bila ti :slap: Sem ga uspela "ustavit" šele v Pivki, kar pa je bilo že predaleč .)

Je bilo toplo danes, a ne ? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pa ob 14.15 isto na dolenjski v lj črn kawasaki Z750 s črno podaljšano prednjo šipco , zadi pa še babnco mel k ni vedla a bi pomahala al ne :P

kdo od tukej?

mogoče grčar hehe :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na lentu. ninja plava zx 6 R. da ti jebem, ker ne pozdravljaš :whistle:

na lentu?? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boljse da si se dalje odpeljal. ker bi te malce hcat peljal :whistle:

pa tako sem si mislil da si bil ti

zakaj pa to?...drugač pa nisn bil, sem se malo zapeljal okol, ampak na lentu se ne spomnim da bi bil, mogoče kje v bližini...opiši motor, kak je zgledal...je mel zadnji pokrov sedeža?...pa jaz nisn videl dobenga triumpha, tak da verjetno nisn bil to jaz...

drugač pa zdaj pred pol urce, tudi videl par motoristov, na relaciji maribor-ruše-kamnica-maribor... :yes:

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!