Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

se je kdo od tu danes peljal po naših koncih - kozjansko ? videl vsaj 10 motoristov :whistle:

edit : natančno se spomnem sam enga kawasaki z750 blizu podčetrtka

Popravljeno . Popravil cpi50
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je kdo od tu danes peljal po naših koncih - kozjansko ? videl vsaj 10 motoristov :whistle:

edit : natančno se spomnem sam enga kawasaki z750 blizu podčetrtka

danes ne . včeraj popoldan pa nas je bilo malo manj kot deset pa vsi od tu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kranj-Postojna-Kranj smo srečal ene par motoristov, bil kdo od vas? , no ja prjatla mausa pa človk tko bl težko zgreši:D :D (Planina)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na lentu. ninja plava zx 6 R. da ti jebem, ker ne pozdravljaš :whistle:

:lol1: , stari se boš moral navadit.

Vsi ne pozdravljajo!!!

SS division ponavadi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rdeča Aprilia videna v Lj. na Roški cesti okoli 13 ure,

KR - registracija (voznik imel rdečo jakno/jeans hlače, pa se mi zdi, da je 125 oz. 250 ccm), a je tolk zebl, da si šel tolk počasi?

Hmm, ja zlo me je zebl, kr so se mi strgale hlače ko sm padu-pač lih tm umes :rolleyes:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jz vidla danes mausa kje drugje kot na omw postojna zravn pa še rumenicestak in baubau

oz prej maus vidu mene hehe,čeprov sm jz gledala če ga bom slučajn zagledala hehe :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes so me na relaciji Koper-Postojna trikrat :) prehiteli trije motoristi (mislim da Sanda7 (moder Z750S), DeX (nekaj rumenega in njegov siv kombinezon) in še nekdo z Vanucci kombinezonom in CE registracijo). Upam, da nisem kaj zamešal. :D

Popravljeno . Popravil Racon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe a ti si bil ta

no bo že držalo da sem bila jaz pa rumeni cestak ki ima podoben kombinzon kot dex in je znamke vanuci ter baubav z reg CE

pa sory k u tretje nisem pozdravla se mi ni lublo več :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons v Kranju en z banditom pol je pa se nekaj sivega priletelo mimo mene...pomoje ksn SV....

am pa se na zbiljah mislim da je bla al tanova RSV al pa novi tuono...se spomnim samo auspuhov :) rdeca vglavnem hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče grčar hehe :hmm:

nene ... tok sm ksihta vidu, da ni biu on... mi je pa tud na pamet najprej padlo to ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes v PO videl sando7 ko je cikcakala mimo OMVja...(upam da ne zarad alkohola ;) )

na OMWju pa sta bla še rumenicestak in pa zloglasni pozer maus...se je prov nastavljal da se ga ja vidi... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj, ko pa sva bila res "mi2", pa naju nisi prepoznal ? :D

Sej...sem gledala, če si kje, pa te nisem opazila :) Sploh pa.. kaj delaš na busu, ko pa je zunaj tako sonce?! :P

Eh sm pršu z busom iz šole, za v šolo je zjutraj premraz :P drugače sm pa pol naredu en izlet skozi brkine :P ma čakam da pride kej večjega domov... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, ja zlo me je zebl, kr so se mi strgale hlače ko sm padu-pač lih tm umes :rolleyes:

LP

No sam, da je vse OK :OK:

Dans se je pa nabral mimo vozečih, ene trije so padl mimo na Dolenjski c. pa naslednji trije

z SS motorji so ravno zapuščal obvoznico na izhodu Rudnik, ko sem se jaz vključeval na njo.

Maus-a pa itak vsak opazi .) , bil viden za Bežigradom pri WTC-eju (si šele štartu na primorsk?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jz vidla danes mausa kje drugje kot na omw postojna zravn pa še rumenicestak in baubau

oz prej maus vidu mene hehe,čeprov sm jz gledala če ga bom slučajn zagledala hehe :naughty:

:yes:

Maus-a pa itak vsak opazi .) , bil viden za Bežigradom pri WTC-eju (si šele štartu na primorsk?)

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm....mislim, da sm tudi jst srečal sando in nek rumen cestak in tudi nek bel pa rdeč v črnokalskih ovinkih nad viki burgerjem...sanda povej mi, če sm uganu ;)...potem nad črnim kalom 2 enduri...na kozini enga s rumeno fazerco in enga z nekaj kar me je spominjalo na v-strom...med kozino in divačo nekoga, ki bi me lahko spominjal na Racona in med divačo in sežano enga na hornetki s go tablco, če se ne motim...no mausa pa nism srečal:)...no sedaj pa mi povejte, če je kdo od tuki?:)

Popravljeno . Popravil Ttko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 10h okolica Interspar VIČ- rdeča fireblade 954 z akrapovičem, ob 14:30 moder er-5 na ižanski cesti (al pa če je blo kej druzga ne vem, je letu ko avion :worship: al sm pa jest)

Popravljeno . Popravil DejaVu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!