Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Od Kočevja proti Ljubljani Rdeča VFR in Africa. Kdo od tukaj? Pa kar nekaj motorjev na tej poti

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes v PO videl sando7 ko je cikcakala mimo OMVja...(upam da ne zarad alkohola ;) )

na OMWju pa sta bla še rumenicestak in pa zloglasni pozer maus...se je prov nastavljal da se ga ja vidi... :OK:

cikcakala??al gume ogrevala;)

hmmm....mislim, da sm tudi jst srečal sando in nek rumen cestak in tudi nek bel pa rdeč v črnokalskih ovinkih nad viki burgerjem...sanda povej mi, če sm uganu ;)...potem nad črnim kalom 2 enduri...na kozini enga s rumeno fazerco in enga z nekaj kar me je spominjalo na v-strom...med kozino in divačo nekoga, ki bi me lahko spominjal na Racona in med divačo in sežano enga na hornetki s go tablco, če se ne motim...no mausa pa nism srečal:)...no sedaj pa mi povejte, če je kdo od tuki?:)

bo že držalo se spomnem ja da sm eno al dve fejzerki pozdravla v kalu :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm....mislim, da sm tudi jst srečal sando in nek rumen cestak in tudi nek bel pa rdeč v črnokalskih ovinkih nad viki burgerjem...sanda povej mi, če sm uganu ;)...potem nad črnim kalom 2 enduri...na kozini enga s rumeno fazerco in enga z nekaj kar me je spominjalo na v-strom...med kozino in divačo nekoga, ki bi me lahko spominjal na Racona in med divačo in sežano enga na hornetki s go tablco, če se ne motim...no mausa pa nism srečal:)...no sedaj pa mi povejte, če je kdo od tuki?:)

Sem se gonil tam okoli nekje ja, tako da sva se najbrz videla. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans en na čoperju takoj pri izvozu iz avtoceste pri Domžalah... 15.45

je pozdravlu glih tko k da se hoče iz motorja dol vržt :worship: :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons v Kranju en z banditom

Če je bil srebrn sem bil jaz :evilgrin:

ce sva se mimo merkatorja skup pelala, pol si bil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keri pes se je včeraj vozu po Mariboru šestkrat mimo moje bajte, jaz pa še ne vozim,(ker me baba ne pusti.. :blush: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

videl danes eno cbrko v poliestrih belo (nism čist ziher da je bila cbr), in enega ktma oranžnega z sopotnikom mimo brezovice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

videl danes eno cbrko v poliestrih belo (nism čist ziher da je bila cbr)

...verjetn @Brdaus s svojo ošiljeno petardo... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Užitek vas je bilo videti toliko na cesti. Danes je Ljubljana bila pooooolna. Bliža se sezona :naughty:

Ja dons jih je blo pa res vlik ja :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes približno ob 3 popoldne opažen FZ6 naked tanov, črne barve pri kopališču Aqualuna (Podčetrtek):whistle: mal pozneje pa še moder fazer malo naprej od tam. kdo od tu :naughty:

Popravljeno . Popravil cpi50
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes po mariboru kar nekaj motorjev...pred kakšno uro, na lackovi cesti proti pekram, neka stara krntija, mensezdi da gpz, sma se pozdravla, pa še nekoga si mel odzadaj...pol skupinica čoperistov al kar nekih motorjev na tisti cesti od OŠ ludvik pliberšek proti mestu (smo se tut pozdravli), pol nek cestak na koroškem mostu (nevem če celo ni bla ninja), ampak je pri takih hitrostih težko gledat okol, al pa še kaj pozdravljat hehe...no in nazadnje še srebrna r6 (letnik 03-05 se mi zdi), pri borštnikovi ulici, sem te videl iz parkirišča...no mislim da je to to, kot kaže se je sezona že skor začela :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav...dons vs je blo tud velik okol ivančne, ene par fazerk, en se je skoz z črno kawo z750 gor pa dol, pa en z rdečo cbr600rr letnik 07 vrjetn, vozu se je brez čalade..... :naughty: Lepo je blo za vidt... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no nekej korenjakov je blo dons tut u kranju

en crn Z1000, pa ena modro bela am...yamaha kros, pa rdeco bela tzr 50 pomoje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v LJ ob 17:05 na kriziscu tivolska-dunajska, najprej tomos sm125 crno rdece barve, naslednji interval pa crn z750 2007. Oba na tivolski v smeri proti Tivoliju.. kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns okol 19:00 vzhodna Lj obvoznica, opazim ene dolge luči v retrovizorju, pol sm se pa umaknu, pa en sport-touring mimo z veliko hitrostjo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes po mariboru kar nekaj motorjev...pred kakšno uro, na lackovi cesti proti pekram, neka stara krntija, mensezdi da gpz, sma se pozdravla, pa še nekoga si mel odzadaj...pol skupinica čoperistov al kar nekih motorjev na tisti cesti od OŠ ludvik pliberšek proti mestu (smo se tut pozdravli), pol nek cestak na koroškem mostu (nevem če celo ni bla ninja), ampak je pri takih hitrostih težko gledat okol, al pa še kaj pozdravljat hehe...no in nazadnje še srebrna r6 (letnik 03-05 se mi zdi), pri borštnikovi ulici, sem te videl iz parkirišča...no mislim da je to to, kot kaže se je sezona že skor začela :OK:

Ja, res je. :worship: Če bi pa bil na Tuševi črpalki ob 10h, bi nas videl šest ... vračali pa smo se okoli 18h in ker je vmes eden že odhitel domov, nas je bilo še pet ... fantastičnih 400 km.

Se strinjam, zvečer je bilo pa že malo mrzlo ... :whistle: :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!