Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

???  :?  .....  tole pa nisem dojel  :hmm:

Hotel sem samo povedati, da po opisu sodeč (1200 gs + sopotnica), bi najprej pomislil, da sta to bila Bladzo in anA, ampak lahko se motim.

Kaj pa ima tu podpis zraven pa res ne štekam (no ja mogoče sem za dons že mal zmatran  :P  )

saj nisi mogu, sm jaz zajebu.... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na enemu od ovinkov na Rakitno srečal Štroma...itaq je blo pa danes ful motoristov :OK: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Murska Sobota, poligon center, modra R6 ???? ( 16.30) in črno-siva ninđa s sopotnikom, ob enaki uri, skozi mesto ???

LP vsem!!

...imate enega več.

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sta mi nasproti pripeljala "sotrpina" na dveh modrih Z 750S-kah, malo naprej od Krtine proti Moravčam... Sta bila to vidva? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Urqlle, včeraj, velenjska avenija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maichy a si se ti v soboto okrog 12:30 peljala po Dunajski mimo glavne pošte, v družbi s samimi fanti? Med njimi je bil tudi Cagiva.

Pa un, k je z enduro peljal po ta zadnjem mimo avtomobilov parkiranih pred hotelom Slon je imel ful srečo, ker je en ata z enim izmed unih avtov lezel rikverc ven na cesto....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bla jest ... v družbi samih fantov.. :wub:

jah teli enduraši... :slap: kaj čmo... :whistle:

sam čakajo nej da se midva s Cagivo naučiva po tazadnmu.... :OK: :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res blagor tistim ki se lahko vozijo po zadnji po mestu a ne Tadej :closedeyes: ...

....se pridružujem.....jst morem pelat najmanj 50km da pridem do MESTA , kjer me lahko kak vidi...do najbljižjega semaforja jemam pa 15 km - sam ni folka da bi me gledu....žalost :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....se pridružujem.....jst morem pelat najmanj 50km da pridem do MESTA , kjer me lahko kak vidi...do najbljižjega semaforja jemam pa 15 km - sam ni folka da bi me gledu....žalost :wacko:

ti samo povej, kdaj se boš vozil, pa te pridem jaz gledat in aplavdirat. :grim :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na enemu od ovinkov na Rakitno srečal Štroma...itaq je blo pa danes ful motoristov :OK: ...

Videl, pomahal. Sicer pa preveč za naštevat. Pa same yamahe.... OK, sm pa ke kšna honda. :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pa vidla na ridah horjota k je šu domov pa še eno prikolco je mel gor

Jap, maš res, Horjo in pr'kolca Lady HHV.

A ti se pa sedaj na ride s piksno voziš? Je bil tam samo en mopi, pa same piksne! Vas je mal za pokregat! .) :D

A ne hodite na ride "zbog sexa"? Saj je ja že pomlad. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgornja savinska. Danes popoldan. Motoristov ko kitajcev. Kdo od vas?

:ninja:

jst na shadow s sopotnico zjutri sm šou do šentruperta čez tuhinjsko, nazaj pa po magistralni tam okrog treh sm štartu, sreču sm dva na fazerju enga na hyosungovi aquili 250 to je blo dopoldne, pa še ene par na poti nazaj ampak se ne spomnim kaj so bli ker so vsi spidiral ko nori ;)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, maš res, Horjo in pr'kolca Lady HHV.

A ti se pa sedaj na ride s piksno voziš? Je bil tam samo en mopi, pa same piksne! Vas je mal za pokregat! .)  :D

A ne hodite na ride "zbog sexa"? Saj je ja že pomlad. :OK:

ja maš prov sam en mopi je bil sej če bi lahko dva na enkrat vozila bi bla pol dva tko pa je bil žal samo moj,ma jih je blo pa prej več kot 10.

zarad fantov horjo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah teli enduraši...  :slap: kaj čmo...  :whistle:

sam čakajo nej da se midva s Cagivo naučiva po tazadnmu....  :OK:  :P  :lol:

:grim :grim :grim

....kdaj mava treninge?? :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!