Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

BMW, drugič, ko greš po Jadranski, pa glej okoli... ehehehehe....  :naughty:  :grim  :whistle:  ;)

A to je tak bordo RT (krava) :hmm: Ga vidim tudi js dosti krat pred inšitutom :grim Aha, zdej vemo kdo je ta bandit :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes srečal BMWja... pa me sploh ni hotel porajtati...  :cry:

Imam preveč nevpadljiv avto...  :lol1:  :grrr

BMW, drugič, ko greš po Jadranski, pa glej okoli... ehehehehe....  :naughty:  :grim  :whistle:  ;)

shit....sorry....odkar imam zvočnike v čeladi uživam v muziki in ne gledam ravno naokoli.....drugič miniko na bedrfa, pa bedrček čez okno vem....garantirano opazim....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvoaprilski petek pred vnebovzetjem..

Zok, a se ne poznava več :fight2: ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...PA SJ SM TE POZDRAVU!! :(

Kurac si! :nono:

p.s. :lol1: šala mala.. očitno spregledal.. mea culpa.. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj dva modra Z-ja S, v Šempetru v Sav. dolino, si bil to ti Gregs???

Nikakor, ker Gregs vozi CBR 600F srebrne barve, občasno pa Z750S ČRNE barve...

Sem pa ta dva modra Z S videl enkrat pred Moravčami... očitno sta bolj iz teh koncev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

shit....sorry....odkar imam zvočnike v čeladi uživam v muziki in ne gledam ravno naokoli.....drugič miniko na bedrfa, pa bedrček čez okno vem....garantirano opazim....

... saj bi ti pokazal bedresce, pa si nisem nog pobril, pa tudi minike ni bilo gor... :naughty: :lol1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dones ob 12.40 srebrn KTM šopal iz kongresnega trga proti križankam (po vegovi). Hotu postavt na zadno pa je še pravočasno pomislil da mu lohka kkšn vegovček skoči pred kolo. Kdo od tuki??

Crownless

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komu je pa dons tko veselo srce igralo da je kar krilil z rokami na cesti od rondoja proti britofu,kranj vzhod :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dones ob 12.40 srebrn KTM šopal iz kongresnega trga proti križankam (po vegovi). Hotu postavt na zadno pa je še pravočasno pomislil da mu lohka kkšn vegovček skoči pred kolo. Kdo od tuki??

Crownless

to bi pa znal bit enduraš :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol 5ih iz Ljubljane proti Trzinu, po obvoznici Ducati 1000, tablica MB ,ki je v črnučah zavil na bencinsko črpalko.

Uglavnm, če je bil to kdo iz tle in se prepozna, morm povedat, da sicer dečko je lepo previdno pelu, se mi pa zdi da je bil zelo nesiguren vase...

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol 5ih iz Ljubljane proti Trzinu, po obvoznici Ducati 1000, tablica MB ,ki je v črnučah zavil na bencinsko črpalko.

Uglavnm, če je bil to kdo iz tle in se prepozna, morm povedat, da sicer dečko je lepo previdno pelu, se mi pa zdi da je bil zelo nesiguren vase...

a že moraliziramo tudi v tej temi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a že moraliziramo tudi v tej temi ?

Ja OK no :doze: Sej bi ti razložu zakaj sem tist reku (obotavljajoča vožnja pred mojim kombijem in moj strah da ga neb ruknu) pa bi mi pol s5 :topic: očitu.

Zarad mene pobriš un 2. del besedila. Amen

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Batzajla bil dns okol 19:30 na prešercu? S LC$, pa na blatniku mu piše batzajla->smeh do ušes

Jest sm pa šu iz šole lih->vegova suxxx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

črn Z v novih jaršah?

Hmmmmm... a danes? Težko, da bi mene videl... pa Bladzota tudi ni bilo v Jaršah... se mi zdi... :hmm:

Je bil kdo drug... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol 5ih iz Ljubljane proti Trzinu, po obvoznici Ducati 1000, tablica MB ,ki je v črnučah zavil na bencinsko črpalko.

Uglavnm, če je bil to kdo iz tle in se prepozna, morm povedat, da sicer dečko je lepo previdno pelu, se mi pa zdi da je bil zelo nesiguren vase...

Čisto možno, da je to bil pirrulz :grim . Ki pa se je takrat ubadal s čisto enimi drugimi problemi, o katerih ne bi tukaj. :grrr

Mi je pa žal, če si se v svojem kombaču počutil ogroženega. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na tromostovju opažena batzajla in cagiva :P

WANTED alive or alive :lol: Gotova sta, pred nobenim več se ne skrijeta :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj ob cca 17.30 mim Marsa, Yozo a si bio ti ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WANTED alive or alive :lol: Gotova sta, pred nobenim več se ne skrijeta :grrr

dej dej k ti bom ventilčke na biciklu spustu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej dej k ti bom ventilčke na biciklu spustu :P

Ne neeeeee, prosim, že tko si najmanj1x na mesec prebijem gumo. In to v LJ pazi :ninja: pojma nimam kje k ni nobene robide al pa kamnu :eek:

D ne bom off:

Dns vidu dva mojstra po aškerčevi na KTM Lc4 SM pa SV650n, slednji s preizkušnjo. Oba srebrna, kdo od tle :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!