Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Fingi...K si ti mene prehitu,ma miljon procentu da si,nekje na avtocesti pred Trebnjem,pol smo se pa še na otočcu se mi zdi da srečal oz sm vas dohitu.Js sm bil pa tko naložen...kot da se selim :whistle:

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fingi...K si ti mene prehitu,ma miljon procentu da si,nekje na avtocesti pred Trebnjem,pol smo se pa še na otočcu se mi zdi da srečal oz sm vas dohitu.Js sm bil pa tko naložen...kot da se selim :whistle:

Jaaa, šele pol, k sva v otočcu z Rokyjem ustavla, k sva se mal zbegala, sva dojela da si to mogoče ti. Škoda da nism prej vedu :trance_33_sleep: Bom naslednič bl gledou za 125cc viragoti, polno naloženimi :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mislu tam zavit za vami...K sta desno šla pa klinc...sm reku,kaj pa če nista to tedva :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mislu tam zavit za vami...K sta desno šla pa klinc...sm reku,kaj pa če nista to tedva :D

Sva bla midva, ja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob šestih zjutraj v Kranju en GSR, pa še nekaj športnega.

Pa DejaVu pred faksom :naughty:

En res poštiman Z750 z rdečim robom na feltnah v Kranju pri vojašnici

Pa še....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva bla midva, ja :grim

Sam kak se mi zdi ti nis bil z aprilio?...Al se pa motim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da ne, sva se pa na škoflci pr osnovni šoli...

a to zjutri? k ce ja sm mislu da je 50 k se nism navajen pa sm kr mim su (napol v spanju) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah ta ga itk gon čez mest.. pozersko :) pr globusu.. + sopotnica, in seveda more it hitr.. :closedeyes:

sj ne rečem.. zvok je lep pa vse.. ampak ni pa treba gont čez centr :) vidm ga pa vsaj 10x na dan.. občasno tut pr Zois baru..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo zakaj mene noben v lj ne vid :D

se sam z prvo pa drugo vozm... :glare:

se bo zgleda treba sam s prvo :glare:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam kak se mi zdi ti nis bil z aprilio?...Al se pa motim...

Bil sem z Aprilio :hmm: beli škornji pa modro-bel kombinezon :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja...Ja kombinezon vem...Eh ma zgleda da sm bil še mal pjan od prejšnga dneva... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej me pa mal firbec matra kdo so dons delal družbo moji lubci v Lj pred FE/FRI? En gixer 600, ER-6 pa KTM SMR 660.

Še mal pa bomo tam celo linijo parkplaca zavzel :whistle:

moj je bil tist k je biu najbl umazan od mušic :whistle: ....ja zmeri več jih je parkiranih na placih od prfoksov :oops:

tut jst sm jih vidu...gixer je 100% od malakaia...sj sm mislu tut jst prit pa nism :whistle:

prav si to vidu :whistle: (kaj pa si ti počel dns na faxu?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par dni nazaj srečal pubeca s sopotnikom na LJ severni obvoznici na beli CBR 600 F al FS letnik vsaj 02. Oba v belih kratkih majicah in kratkih hlačah, brez čelade ali očal v supergah. :worship: Zakon stari, jst nimam tolk jajc, pa še tolk mi gre na jok, če se 100 pelem brez vsega na glavi da nič ne vidim :trance_33_sleep:. Ta si medaljo zasluži... :P

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par dni nazaj srečal pubeca s sopotnikom na LJ severni obvoznici na beli CBR 600 F al FS letnik vsaj 02. Oba v belih kratkih majicah in kratkih hlačah, brez čelade ali očal v supergah. :worship: Zakon stari, jst nimam tolk jajc, pa še tolk mi gre na jok, če se 100 pelem brez vsega na glavi da nič ne vidim :trance_33_sleep:. Ta si medaljo zasluži... :P

lp

T

Jest pa včeraj enega super motorista temnejše polti na modri R1. Stari, ful si faca, k se upaš brez čelade s sopotnico prav tako brez čelade na polno mimo glavne postaje v Lj.,in to v najbolj prometni konici....kok si dobr ej, še dobr da nimaš registriran motor, še bl si pa faca, če si ta motor nek pajsnu. Kok sm ti fovš, k so te vsi ljudje opazoval pri dokazovanju, kako je motor hitrejši od avtomobilov in kako so vozniki butasti, k namesto da bi izsiljevali,se vozili po nasprotnem pasu, po kolesarski stezi, ampak stojijo v koloni :headbang:

Kok si želim, da te ne srečam več na cesti, dam za :beer2: pa za eno mašo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa včeraj enega super motorista temnejše polti na modri R1. Stari, ful si faca, k se upaš brez čelade s sopotnico prav tako brez čelade na polno mimo glavne postaje v Lj.,in to v najbolj prometni konici....kok si dobr ej, še dobr da nimaš registriran motor, še bl si pa faca, če si ta motor nek pajsnu. Kok sm ti fovš, k so te vsi ljudje opazoval pri dokazovanju, kako je motor hitrejši od avtomobilov in kako so vozniki butasti, k namesto da bi izsiljevali,se vozili po nasprotnem pasu, po kolesarski stezi, ampak stojijo v koloni :headbang:

Kok si želim, da te ne srečam več na cesti, dam za :beer2: pa za eno mašo

Verjetno ma glavo dost trdo da ne rabi čelade :headbang: :headbang: :headbang: Sklepam iz tega dela stavka "...motorist temnejše polti..." :lol1:

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj blizu elise Domžale, podrsana cbr600f, motorist pa ležal na tleh :xx: En avto je že bil zraven. Jst bi ustavil samo nisem mogel čez polno črto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno ma glavo dost trdo da ne rabi čelade :headbang: :headbang: :headbang: Sklepam iz tega dela stavka "...motorist temnejše polti..." :lol1:

Verjetno sem tega istega! mileta tud jaz vidu pred 3 tedni v Lj po ta zadnjem med prometom od bivsega kino Siske prot Integralu .Into ne enkrat parkrat gor in dol seveda brez celade v supergah in tenki jakni pa brez tablce!Policija ve gdo je pa nic!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno sem tega istega! mileta tud jaz vidu pred 3 tedni v Lj po ta zadnjem med prometom od bivsega kino Siske prot Integralu .Into ne enkrat parkrat gor in dol seveda brez celade v supergah in tenki jakni pa brez tablce!Policija ve gdo je pa nic!

policaji so vsi na ridah in nimajo časa takih kamikaz lovit, na ridah so večji kriminalci :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

policaji so vsi na ridah in nimajo časa takih kamikaz lovit, na ridah so večji kriminalci :evilgrin:

ma kaj jamrate. pri nas v mb se je zdaj brez tablic moderno vozit. pa če te ustavljajo ga preprosto povoziš :naughty:

aja predlagam alternativo( avstrija ali pa da se po omejitvah vozite kakor jaz) :winkiss:

no ugotovite po 13 dneh novega zakona. Namesko kaznovanje bi se temu reklo. ustavi te z namenom nekaj si izmisli in preprosto kazen napiše :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa zgleda, da ta na modri r1 je kar dejaven po lj...sem ga tudi jst opazil prejšnjo sredo v lj, ko se je peljal mimo hotela Lev... s sopotnico seveda "obvezno opremo" na sebi kot se spodobi ane :headbang:

Popravljeno . Popravil Ttko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo,kako pa naj folk vidi kaj je zaen frajer na motorju,ce imas celado?? :D No,sam ce je bil "temnejse polti" pol itak ne rabi celade,ker jo ima ze vgrajeno.

Sam je pa res,policaji v pol manj prometnih ridah na vse pretege in s helikopterji preganjajo motoriste.Tko da zgleda, bo treba it mal se po ljubljani vozt je bolj mirno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda je najboljši način da te policaji ne ustavijo, če se voziš skozi rdeče, po pločnikih, obvezno brez čelade & ostale opreme ter brez registracije :worship:

:rolleyes: :rolleyes:

Aja, btw, Tomyboy opažen okol 14oo mimo glavne avtobusne :P

Pa kranjski pozer z z750 je tud dons popoldne po kranu krožu :) Mene si prehitel od labor proti železniški, sm se ti umaknu k se mi je zdel da ne boš lih v koloni vozil :)

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!