Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Brdausa sem tudi jaz srečal na Ridah....in veliko število motoristov na relaciji Kočevje-Planina.

Hvala vsem za opozorilo-radar. :worship:

Lep dan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brdausa sem tudi jaz srečal na Ridah....in veliko število motoristov na relaciji Kočevje-Planina.

Hvala vsem za opozorilo-radar. :worship:

Lep dan...

na tem koncu so pa bili. K s reči sem jih pravočasno opazil. Blo pa ogromn motoristov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr je blo policajev na ridah :) A kdo kej ve a so se peljal za mano/nama dol =? Sem prletu po kolenu pred polcajko sploh ni vedla kaj naj naredi... :)

Spodi pa še eden se je pa glih v avto spravlov...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neejko, v soboto okoli 16 ure (ali kasneje ne vem) Mariborska obvoznica?

Včeraj (nedelja zvečer) v centru Brežic, pri Jazz pabu, trije nedojebančki z SS-i, turiral v obrate, pol pa od križišča gasa proti kinu.

SPLOH NISTE FRAJERI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brdaus na relaciji kranj-medvode, tm k se zacne zrukan asvalt... si letu ko ptica :D

:blush:

Drugače pa hvala srebrnemu Clio-tu, ki je opozoril na modre angele pred Britofam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rumeni cestak učer popoudn čez hoteje... sm lih lubico prala, pa j biu ku znan glass :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, od Vranskeda preko Trojan, zlat (er6 se mi zdi, nisem 100% prepričan), kovček, pa X-liteova 801 - gothica. Sem se peljal za tabo en kos, ker se mi je zdelo da mi je čelada od nekod znana, potem pa sem ugotovil da imama isto :whistle:

Bye B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj....Turjak-Škofljica, črni ER6n.....si se peljal za nama z Laro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj (nedelja zvečer) v centru Brežic, pri Jazz pabu, trije nedojebančki z SS-i, turiral v obrate, pol pa od križišča gasa proti kinu.

SPLOH NISTE FRAJERI

sem videl nekaj dni nazaj.... eden... v kratkih rokavih... isto od jazza proti kinu ... zaturiral na moč.... da glava peče.

Jih je treba vprašat, pred kom so se hotel pokazat....

Popravljeno . Popravil avro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. hja, koga pa, v snežno belem Alpinestar....pa raznobarvnem motorju... Brdavs...včeraj, nedelja, okrog 4 ih v Medvodah,proti Ljubljani,

nemogoče, da ga ne bi videl... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rumeni cestak učer popoudn čez hoteje... sm lih lubico prala, pa j biu ku znan glass :P

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Muljave proti Zuzemberku er6 z motoristko za krmilom in se en cestak, ki jo je cakal...Ucne ure, verjetno... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons v Kranju, taglavn krizisce pri zdravstvenmu domu, crn twingo, notr bejba z rdecimi lasmi, crnimi spegli, pa srbernim okvirjem (ocal), na avtu pa nalepka panthers ce se ne motim

:D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je blo vidt proti kočevjo eno mal večjo skupino motoristov, res vs je blo velik...kateri izmed skupine od tukaj??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes pred pedagoško fakulteto v kopru okoli 17.45 ena zelena ninja in ena rdeča cbr. po čeladah sodeč, so bili 4-je ljudje, čeprav so stali zraven samo 3-je. na ninji je bila tablica PO. kdo od tuki?

pa še ena modra r6 je stala pred dijaškim domom v kopru. kdo od tuki?

tisti, ki pa ima sm od tomosa, pa je tudi pred ddk-jem, pa verjetno ni od tuki, ker sem že tudi spraševala.

Jebeš ti to pozdravljanje, ko padeš ti pa noben ne pomaga. U rit z tem !

jaz imam dobro izkušnjo s pomaganjem. ko se stala ob cesti se je mimo pripeljal motorist in ko je videl, da sem hodila okoli motorja je takoj ustavil in ponudil pomoč. na srečo je nisem potrebovala, ker je bilo vse dokaj ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam dobro izkušnjo s pomaganjem. ko se stala ob cesti se je mimo pripeljal motorist in ko je videl, da sem hodila okoli motorja je takoj ustavil in ponudil pomoč. na srečo je nisem potrebovala, ker je bilo vse dokaj ok.

Jaz rad ustavim v takih primerih... Danes sem obrnil, ko je en motorist ob cesti v verigo gledal... Pa ni blo nic z okvaro, je pa nov znanec, pa kava je tud bla! ;)

Janez

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rumeni cestak učer popoudn čez hoteje... sm lih lubico prala, pa j biu ku znan glass :P

misliš znan zvok . . . . . . :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. hja, koga pa, v snežno belem Alpinestar....pa raznobarvnem motorju... Brdavs...včeraj, nedelja, okrog 4 ih v Medvodah,proti Ljubljani,

nemogoče, da ga ne bi videl... :rolleyes:

:grim Proti ridam sm šu mal pogledat

BTW: eni fantje danes na Jezerskem.... na Avstrijski strani. Hvala, ker ste ustavli :yes: Kdo s tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz rad ustavim v takih primerih... Danes sem obrnil, ko je en motorist ob cesti v verigo gledal... Pa ni blo nic z okvaro, je pa nov znanec, pa kava je tud bla! ;)

Janez

vidiš, ravno o tem pravim :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo od tu varadero ms tablice od ptuja proti svetemu juriju ob ščavnici. aja pa nikomu ne povej da sem ovinek ko supermoto peljal :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okol 19 ure na Mariji Reki hvala motoristu za opozorilo pred policisti. In še a je mogoče kera deklina od tle ko so jo mel policisti nekam dolg u "obdelavi"? Mislim da si/je bla z thundercat-ko no upam da si jo/je dober odnesla. Pa še neki na cesti čez "Marijo" je u približni dolžini 500-700m tam naprej od 3-4 desnega ,ko se že vzpenjaš u klanec zavoja neki polit zgleda kot bela barva tak ,da na izi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misliš znan zvok . . . . . . :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

isti ti j šmorn... tut kr sonce je posvetu hehe :worship: :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mene pa nuben več ne spozna ... ker mam bradico :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!