Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Ojla. Ja, js sm se mal šla vozit včeraj po šihtu. Sm mogla mal ketno segret preden bi jo mazala. Policaji so kr tak mal dokumente pregledoval (vozniška, prometna) in motor (rdeč križ, pobranost gum okol roba-sta me kregala!), pa mal smo se pol menli vse sorte. Sta bla kr fajn fanta. Drgač pa sm bla na CBR 600 F, je pa res sport-turing varianta... :) Sej bo! Tabolš motor. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mene pa nuben več ne spozna ... ker mam bradico :lol1:

ma jst sm te vidu na ridah v nedelo dopoldan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla. Ja, js sm se mal šla vozit včeraj po šihtu. Sm mogla mal ketno segret preden bi jo mazala. Policaji so kr tak mal dokumente pregledoval (vozniška, prometna) in motor (rdeč križ, pobranost gum okol roba-sta me kregala!), pa mal smo se pol menli vse sorte. Sta bla kr fajn fanta. Drgač pa sm bla na CBR 600 F, je pa res sport-turing varianta... :) Sej bo! Tabolš motor. :OK:

A ti si bla? Mater ej jst nism vedo če bi ustavo sm že mislo, da ne boš mogla naprej :rolleyes: bil sm pa z rečo xtx sej si me vidla ko sm se čist počas mim pelo.Ka pa je neki polit po cesti naprej gor tak zgleda ko da bi edn zanalšč kej polivo... No dam za kavo naslednjič ko se srečava ti me kr ustav če ne bom jst tebe :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj okoli 15.30 od križišča z brnčičevo ulico do rondoja je en nedojebanc idiotski na črnem z- ju na katerem ima auspuh gp style, vijugal med kolono do rondoja tomačevo na polno, ima rdeče-črn-bel kombinezon, no na rondoju je verjetno na polno naredil še en krog in odšel v smere vojkove ulice, no dragi kremenček možganski, zaradi takih bebcev se dogaja to kar se sedaj pojavlja, da je vsak na motorju tak kreten, žal ne spadaš na cesto in upam, da čimprej zgineš nekam na mars in si tam poveličuješ svoj kurac in ego, ali pa te dobijo in zaprejo forever!! no srečo pa imaš, ker si verjetno za nekaj cm zgrešil kar nekaj avtov ! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj okoli 15.30 od križišča z brnčičevo ulico do rondoja je en nedojebanc idiotski na črnem z- ju na katerem ima auspuh gp style, vijugal med kolono do rondoja tomačevo na polno, ima rdeče-črn-bel kombinezon, no na rondoju je verjetno na polno naredil še en krog in odšel v smere vojkove ulice, no dragi kremenček možganski, zaradi takih bebcev se dogaja to kar se sedaj pojavlja, da je vsak na motorju tak kreten, žal ne spadaš na cesto in upam, da čimprej zgineš nekam na mars in si tam poveličuješ svoj kurac in ego, ali pa te dobijo in zaprejo forever!! no srečo pa imaš, ker si verjetno za nekaj cm zgrešil kar nekaj avtov ! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Pomoje je bil to "moder" :hmm: v civilu, mi motroristi smo O:-) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mene pa nuben več ne spozna ... ker mam bradico :lol1:

pozna pozna, s to bradico si malo drugačen . . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je na kačjih ridah okoli 19ih en s črno vfr prehiteval kamion v ovinku !! Pametno poba, tako se umira !! Lahko bi vsaj na punco mislu če že ne nase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je na kačjih ridah okoli 19ih en s črno vfr prehiteval kamion v ovinku !! Pametno poba, tako se umira !! Lahko bi vsaj na punco mislu če že ne nase.

By the way avto je nasproti prpelu :> in tip je nekako se stisnu mimo :> zgledal je kot ghost rider lost in space :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se prepoznaš? :D

pa mislim da sta bila dva skupaj.. tistga ki se vidi spredaj desno, je že prej čakal na smeaforju, vidva sta samo za njim pripeljala :)

drugače je pa to križišče pri zavarovalnici Triglavn v KR :) (na slik je to kr mal težko prepoznt) :P

post-5337-1211937468_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okrog 21h na MOL-u v SB: Repsolka pa še nekaj.

Ene 2 uri prej pa temno zelena Ninja letnika okrog 98, 99 srečana 3x na relaciji Radenci- Sv. Jurij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer, mirnska dolina, mislim da črn Z750, NM tablice?

Včeraj popoldne...Marička.....en kup razno razne plastike :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se pa nonstop voziš sam tam po gorensjki.

kafe rejser :P

Po gorenjski :unsure: ... bolj malo po gorenjski :whistle: . Zaradi take izjave, boš za kufe dal :lol1:

ma jst sm te vidu na ridah v nedelo dopoldan :)

Pol sem te jaz tud :naughty:

pozna pozna, s to bradico si malo drugačen . . . . :whistle:

Si videl mojo bradico v Kozini ... pod čelado ja :lol1: ... hvala za pijačo :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po gorenjski :unsure: ... bolj malo po gorenjski :whistle: . Zaradi take izjave, boš za kufe dal :lol1:

No pa po notranjski...isti šmorn :P

Lahko...jutr zjutri sem v Lj na LPP :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo od tukaj parkira črnega suzuki bandita z MS registracijo pred novim vhodom FERI v MB

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brdausova lepotička je krasila dvorišče v bitnah :D

aja, pa hvala eni mamici iz predoselj, ker mi je povedala kje so Predoslje 4A :D (na kanti za smeti je nalimana MOTOSVET nalepka) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj ob cca 8am, izvoz za Kranj (na celovško), cbf1000 z Leoti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj zvečer je en indijanec na križišču pri Kongresnem trgu naredil bournout :yea1: :evilgrin:

sicer sta bila dva motorja, z750 in gixer novejšega letnika... sem vse skupaj bolj od daleč videl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...@Brumer...danes okoli 14ih skozi Nemško vas via Kočevje...mogoče :hmm:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brdausova lepotička je krasila dvorišče v bitnah :D

...

Zadne čase jo skoz sonč ja :whistle:

Vsakdangonmmem :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala motoristu na enduro kawasakiju, na bencinski v Kozini, ki naju je opozoril na radar :worship:

Na cesti od kopra proti portorožu srečala dve 125cc, ena rs125, druga nebi vedu...kdo od kle?

Po stari cesti od kopra proti kozini (v črnem kalu), videl cagivo mito ter neko 4t zverino, ki mu je sledila :whistle:...kdo od kle?

No pa še četverica ki se ji je ful mudelo, vidu sem sam 4 črte :D vsi ležali na rezervarju in tišali do konca...to pa je blo med ribnico in ilirsko bistrico (pozdravla sva, sam pumoje niste nč vidli :trance_33_sleep:)

No potovala sva jst in Brudol z Mitotm in TDR, čez vremsko dolino proti kopru...portorož (slo obala) in nazaj če naju je kdo vidu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob kakih pol 3/4 na 6 popoldne videl dva motorista skupaj, en na crnem ducatiju 749, drugi pa na zeleni ninji 03-04 letnik (636)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!