Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

jp :yes:

de se drugič ustav, ko boš vido black BMW F 650, boma kaga rogača po grlu spustila :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto možno, da je to bil pirrulz :grim . Ki pa se je takrat ubadal s čisto enimi drugimi problemi, o katerih ne bi tukaj.  :grrr

Mi je pa žal, če si se v svojem kombaču počutil ogroženega.  :lol:

Aha :D Ne tolk ogroženga kukr pa sm se bau, da neb biu pozorn, pa da bi te zadeu, ker po pravic povedan, se mi je še mudil povrhu ;)

Pa brez zamere :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha  :D  Ne tolk ogroženga kukr pa sm se bau, da neb biu pozorn, pa da bi te zadeu, ker po pravic povedan, se mi je še mudil povrhu ;)

Pa brez zamere  :004

no probljemo. te ob priliki ob kakem :beer2: brifiram, kaj se je takrat dogajalo :grim :slap: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia Tuono ali Falco, ob 19:48 v pesnici proti Šentilju???

Mogoce bova naslednjic v isti smeri...

LPMM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes nad Štukom/MB poteka krvodajalska.

viden potencialni motorist z črno-modro ProBiker jakno.

any1?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včera ena siva al srebrna VTR na križišču pr Meblu u GO, s sopotnico...moj motor pa še zmeri u popravilu... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj mimo Dobrove v smeri Horjula. Rdeč leMans. Je to kruzal naš Kruise?

In trenutek pred njim tudi dva motorista. Vsi smo se lepo pozdravili, ko sem stal na dvorišču pred mesarijo ob svoji ZR-ki. Sta bila ta dva tudi Motomarsovca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes delam na Stritarjevi ulici in se stalno motorji mimo vozijo.

Če bo kdo prebral, ki se bo do 5. ure tam okoli vozil je vabljen, da se z minuto ustavi na Finančni točki (nasproti Mačkove) in da malo pokramljamo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes delam na Stritarjevi ulici in se stalno motorji mimo vozijo.

Če bo kdo prebral, ki se bo do 5. ure tam okoli vozil je vabljen, da se z minuto ustavi na Finančni točki (nasproti Mačkove) in da malo pokramljamo.....

:( :( :( :(

Nimam časa..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes vidu na bavarcu Z750(s), okrog 14:30. A je bil kdo od naših?

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustavil si se in sva se malo pogovarjala. Imel sem pa Huso 125sm. Kdo je bil?

a nis mogu direkt vprašat? :D

v kranju popoldne modra R6,đamaha kombenzjon... enibadi from motoskret?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj proti Černivcu rumen R1200GS (+sopotnica)

od Moravč proti Zagorjam cel kup motoristov (slučajno kdo od tlele) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj proti Černivcu rumen R1200GS (+sopotnica)

od Moravč proti Zagorjam cel kup motoristov (slučajno kdo od tlele) :hmm:

:OK: Včeraj okrog 15.30 do 16.30 peljal preko Moravč , Izlake, Zagorje , Trbovlje , Litija in potem domov , cca 130 km. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včera ena siva al srebrna VTR na križišču pr Meblu u GO, s sopotnico...moj motor pa še zmeri u popravilu... :BUA:

Ma tu je bu Duhec vrjetno, za sruzga ne vem d bi meu VTR tle okul :hmm: Kdu je bla pa sopotnica :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sem kr neki motoristov srečal....se mi zdi da sem Symru-ja na Vrhniki srečal...pa po moje da se je atv2 peljal čez medvode po klancu dol...pa na ridah me je eden z R6 spoznal...tko da neki vas -nas je blo na cest :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj bi šel stavit, da so Dave, Hotchko, Gregs in še neznani četrti udeleženec šibali v soboto čez Vahto proti Metliki (ura cca 12.15).

Yes or No :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj bi šel stavit, da so Dave, Hotchko, Gregs in še neznani četrti udeleženec šibali v soboto čez Vahto proti Metliki (ura cca 12.15).

Yes or No

No.

Gregs vsekakor ni, ker je v soboto spal do 14:00, potem je pa počasi oči odprl in videl, da bo v bistvu kmalu dež in da je zamudil lep del dneva... :D ...in se je še malo obrnil... potem pa vstal... na motor pa ni lezel dotičnega dne... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav niti ne bom spraševal, če je bil ali ni... bom kar povedal, da je bil danes na Šmartinski (malo bolj proti večeru) viden pero in za njim bejbika na ER5, modre barve... :D Sta lepo pičila mimo Kajuhove, jaz sm bil pa meter stran, ampak me nista opazila... Ja, ni bil čapacmobil... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!