Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Pomoje jaz. Čeprav sem zadnjič videl v Kranju še dva. Drugič pa pozdrav :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj foter se dans fura z mojim motorom, tak da če vidite plavo ninjo, ki se vozi na omejitev 90 kmh, 80 ali še manj, to nisem jaz, ampak moj foter...

nejkooo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale je pa ena kritična:

Če si tak frajer in tako pogumen se javi tukaj:

Zadnjič v Domžalah: črn Kawasaki Z brez tablice: pripeljal si na bencinsko črpalko, natočil bencin in potem "frajersko" zapustil bencinsko, brez da bi poravnal račun.

:BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

hahaha svaka čast :> mad Max scena ;D sej to bo počasi zmerm bol popularno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons po dunajski en ćefurcek s krosko + sopotnik. Voznik je imel celo celado,zadi se je pa mulo z eno roko drzu voznika,v drugi je mel pa ene bukle. Pa na vsakem semaforju po tazadnem kolesu,pa med avti po zadnjem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes pred gamsom videna rdeca honda vfr pa suzuki rumene barve z napisom katana? kdo od tu :unsure: aja pa še neki kawasaki samo tisto zanemarimo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob cca 17.15 stara cesta čez Trojane. Črn Speed Triple, čakal na semaforju v smeri Štajerska. Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans v celju sm jih sreču enih par vsem se je mudil domov predn bi nas opral. men je ratal pridet domov suh :whistle: ka pa vama z ninjam? smo se srečal pr citycentru pa na proseniškem z eno vtr se mi zdi da je bla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj foter se dans fura z mojim motorom, tak da če vidite plavo ninjo, ki se vozi na omejitev 90 kmh, 80 ali še manj, to nisem jaz, ampak moj foter...

nejkooo

Bogi,a a teb tud fotr na čase motor spelje, tko k men :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva nesrečnika na Monstrih na cesti Žalec-Celje malo pred Levcom, upam da sta bila manj mokra kot jaz :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od, tisti fantič z Savinjske ki imaš Tomosa SM125 navadnega, če si tu gor se javi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes, ob 16 je nekdo prav pridno treniral na mariji reki :worship: .ves v črnem, edino čelada belo rdeča, celjska reg.kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi,a a teb tud fotr na čase motor spelje, tko k men :cry:

ja ampak mi je to super, pustim mu praznega, on mi napolni do vrha, pele se pa kakih 40-50km najdlje, pa glede na to da ne gre prek 7 tisoč obratov pri njemu, tak da mam pol praktično še celi tank :OK:

drugač pa dans na poti iz motozbora v ljubečni je malo naprej od vojnika proti kojnicam stal taplavi prašič na motoru in meril v smeri proti konjicam, je mel že par motoristov na strani, pa še kar meril dalje... vse mimoidoče motoriste sn opozarjal kolk se le da, ampak pomoje ni blo dovolj za enga na isti ninji plavi kot jo mam jaz, ki ga je pritegno s takim haklom, da ni niti vido nič pomoje da mu maham...upam da te ni dobil ne, če pa že upam da si mu vsaj spizdil....

nejk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brdaus viden 2x...je vsake pol ure na drugem koncu Slovenije=P

Drugače pa kar nekaj ljudi na Ridah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ktera budala :worship: je včer cel dan gonu mem Komende z eno hudo zverino,vsaj slišat in videti je blo tko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldan se je za menoj v smeri Celje Šentjur in dalje do odcepa za Rogaško vozil en temno rdeč BMW R 80 ali 100 RT . Sem ga čakal, da se malo bolj približa ali prehiti, pa je bil ves čas v varni razdalji.

Kdo od tu ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učerej polhno motoristov na relaciji ....-ilirska bistrica-topolc-....je ja kdo opazu vizito k smo po tistm traktorju skakali ko pijane budale :D ČIST VSAZGA SM POZDRAVU. Tko sm pol spoznal strica bureka, pa še z enim sm se zapletu u pogovor z ducatijem 1000 (nevem točno keri), črne barve, na desni strani malo opraskan (mu ga je prjatu zvrnu)....pa z pulcajm sm se menu in je končno le priznal da mu motor ne gre nikamr :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeri pozno popoudne, sma skupi stala na semaforju pri tunelih pred Zagorjem še z enem Trbovlčanom z črnim Z-jem z rdečimi felgami, se kdo jav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brdaus viden 2x...je vsake pol ure na drugem koncu Slovenije=P

Hja, takle mamo :D

BTW: v Mengšu na semaforju en s črno induro.... sva se z enim avtomobilistom neki "na glas" pogovarjala. Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo drug kot Brdaus na Jeprci, haha :D Mal pozn sm te opazu :D Pa na Brezovici me je nekdo z RSV prehitel pa z nogo pozdravil, kdo od tu?

Velikoooo motoristov na relaciji Kranj - Logatec :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo z novo hornet 600 čez stražišče danes kaj jest vem, okoli 2eh?

pa tud okoli te ure na križišču na laborah rumen er5(se mi zdi da ga je vozila ženska) fz 6 pa cbr 600.

Kdo od tukej? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!