Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Mogoče mi pa uspe dobiti odgovor (mogoče je pa kdo od tu :hmm: ?); danes je bila zaradi nesreče v Postojni cesta zaprta (smer proti morju), pa sem se

odpravil do morja preko Ilirske s tem, da sem se zapeljal za enim, ki je sedel na VTR-ki (sivi) drugi pa na

Ducati-ju (motor itak rdeč, voznik pa črn Alpinastars kombi), ki je imel gor Termignone, pa zdej ne vem ali je sedel gor na 996/998 ali celo na legendarni 916 :blush: ?

Mal sem ga zabiksal, ker sem samo odzdravil in šel naprej med tem, ko sta vidva zapeljala na Črnem kalu dol :slap: .

Nč, bil je fajn del te fure, pa še zraven sem poslušal lepo poezijo, sej se verjetn še vidmo :doze: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 14:00 nekdo z RS250 (starejši letnik), srebrna.. zapuščal si krožnga.. smer: mlaka pri kranju - golnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prej mi je fotr omenu da je včeraj.. al pa 2dni nazaj, nekdo prehiteval v okolici volčjega potoka (če se ne motim), in je šel takrat prehitevat ko je nasproti nekdo prišel z avtomobilam.. ti (motorist), si pa zavil samo še bolj na levo, da si ognil trku in šel na travnik.. in te je pošteno metalo, kasneje si se le ustavil, ko se je že začel klanec navzgor. :) maš srečo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učerej popoudn u izol nasprot moby dicka-repsolka, kasnej si me ujeu na semaforju, par besed... po se j pa sam pokadil za tabo... kdo ud tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na Mariborski nasproti City centra ob 11:30 oranžna xtx, ob 14 uri na koncu obvoznice nasproti bs modra xtx, ob 21 uri na Teharjih fzs...

Popravljeno . Popravil PuSSy3At3R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okoli 17:45 v medvodah nekdo z črno škodo octavio, na vratih nalepka motosvet, kolikor sem na hitro videl mislim da je vozila ženska :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejle ,dohitel monsterja in gsa na obvoznci pol smo se pelal do ,štor kjer sm zavil. Glih ko sm pršo se je poscal upam ,da vaju ni preveč napral :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomos 125 sm replica, dons u kocevju, lj registracija.

su biu notr direkt 5 sekund pol si pa su dalje haha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koga smo in koga nismo...jaz nisem opazil nikogar :unsure:

al voziš prehitr, al premal, al pa po napačnih koncih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brdavs opažen mimo špana danes :evilgrin:

Čist možno :whistle:

Drgač pa še srečal predsednika Ducati Kluba... Miha, skor je blo en let :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist možno :whistle:

Drgač pa še srečal predsednika Ducati Kluba... Miha, skor je blo en let :grim

Živjo Rok,

ja res bo kmalu obletnica...mislim da bo 26. junij ta dan.

pazi nase, srečno.

lp, miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem ses kolima nad spodnjim črnim kalom zavijal na levo. ko sem že imeu levi žmigavec, je spoštovani plastičar rdeče barve vehementno šel mimo-po levi. potrobil sem mu. plastičar pa je samo (vehementno) pokazal tisti znameniti tretji prst, kar čez ramo. saj, ne da se kaj sekiram,pa da me je kej hudega prizadelo, ampak gospod, če to čitaš, ti predlagam, da si naslednjič prst raje nekam v kaka prebavila vstaviš, še raje si kupi kako knjigo o obnašanju.

srečno vožnjo.

Popravljeno . Popravil BRANE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena R1 rdeca na zbiljah

pa mel je sopotnico (blond) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!