Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

ja sosolc tebe pa nic ne srecavam na cesti :D

kje se skrivas haha

Ja za knjigo ..... (kao) hehehe :whistle:

(aja, a za potaplat mormo met kkšno posebno opremo (kvaliteta)?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povem samo to, da jo lahko večkrat tam vidiš :unsure:

sam navadno ni sama :whistle:

No sej če je kkšna kolegica zravn ni nč narobe, hehe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je na mojem dvorišču, ob 12:30, obrnil siv GIXXER,

Dex mogoče?

Si se ustrašil 50m neasfaltirane veste?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce maus na hamburgerju na crnem kalu?

In prav tako Polona N. tam mimo?

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En GSX-R 600 bele barve v Medvodah... :)

možno d jest...kdaj pa kje točno si vidu bel suzuki (sam moj ma modre nalepke gor)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okol 15. ure, mislim da je bil BMW, na kovčku nalimana motosvet nalepka. Sem vozu za tabo čez Šempeter, pol si zavil na avtocesto pri odcepu za Polzelo, pri odcepu za Mozirje si pa spet pred manu vozu do Letuša. Pa mislim da si mel na jakni napis tuarek ali nekaj podobnega.

Pa še malo morje drugih. Lep pozdrav vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno d jest...kdaj pa kje točno si vidu bel suzuki (sam moj ma modre nalepke gor)

Bil je 2008...Na koncu Medvod, po zadnji ravnini pred Celovško...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: Mene pa ful zanima, kdo se je danes cel dan vozil gor in dol po Igu in okolici??? Modra r1 (prejšnji model)???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki, imaš ti bel m-tech kombinezon :hmm: se mi zdi da sem te videl danes popoldne na cesti nm-šentjernej

Aha pa ga mamo :grim ......tkole se voz tle po našm koncu pa se nč ne ustav :naughty: ......drgač pa nima belga,no vsaj original je bil plov, pošlajsan pa je skor do belga že :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki, imaš ti bel m-tech kombinezon :hmm: se mi zdi da sem te videl danes popoldne na cesti nm-šentjernej

kot ti je že SN :winkiss: napisala, moj usnje je (bil? :whistle: ) moder, bel in črn - tko da sem lepo usklajen z Lubico :naughty: naslednji pa najbrž bo pretežno bel, ja, vsaj če bom hotel spet M-Techa...

Aha pa ga mamo :grim ......tkole se voz tle po našm koncu pa se nč ne ustav :naughty: ......drgač pa nima belga, no vsaj original je bil plov, pošlajsan pa je skor do belga že :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: .

hua... še dobr da sva bla takrat skupaj, pismo, če ne bi se moral že zagovarjat :unsure: hahaha :004

pa ne zganji foušije, tud tvoj tastar usnje je kvalitetno "cepljen" :P :friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno d jest...kdaj pa kje točno si vidu bel suzuki (sam moj ma modre nalepke gor)

Tebe sem pa js ene dvakrat vidu danes po mojem (Futura v skupini 7 ostalih motorjev)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na relaciji Šk. Loka - Sorica - Bohinj - Bled - Lesce ena punca na FZ6 z KR tablco 3x prehitela črnega suzukija 1000 in črno-rdeče-belega ThunderAce; mogoče kera od kle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj padla ena turca: Vrhnika - Postojna - Kozina - Piran pa v istem zaporedju nazaj do Vrhnike :rolleyes:

Maus lepo te je bilo videti po dolgem času :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo! a je bil keter od tle učer pop. u Ribnici z zeleno ninjo policaj je skoču na cesto da ustavi ninja pa dve dol pa na tazadnjega pa mim,... :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!