Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

mojga 747 pa včeri noben policaj ustavlo.... :whistle: :whistle: :whistle:

če niso tebe so pa mene....... :headbang: po omejitvah...sam so me vseen olajšal za okol 540 € + odvzem tablice..... aja pa 1 uro časa da so use na list napisal :naughty: ...

lp mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če niso tebe so pa mene....... :headbang: po omejitvah...sam so me vseen olajšal za okol 540 € + odvzem tablice..... aja pa 1 uro časa da so use na list napisal :naughty: ...

lp mare

Hahah...se spomnš k sta dve 125cc mito pa rska tm čakali v koloni na semaforju?? Si se mi prou smilu k si tisto tablco držou u rokah :unsure: Tacajt ko sta ti oba pisala spis u avtu bi se gor usedu pa spizdu :evilgrin:...pa čimprej se vrni med nas

:whistle:

Kdo je učer zad za mano u Rakitniku čakal na semaforju??? Ena starejša ninja (kot od dezavu-ja) Se mi ful dopadeta tvoji okrogli lički :worship: (mamo iste):D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm meu sreco uceraj namrec mije nasprotivozeci poblendu in pobremzam iz 94 na 60 skor u istem momentu k me je zmeru oz zmerla policakja z laserjem ..nekje na stari cesti iz kopra prot hrastovljam ... no na sreco ni blo nic hudga sm su lepo mimo, drgac pa jap, videno uceraj veckrat na poti iz kp-vrhnika zasedo pa motorista zraven z ne-prevec-veselim izrazom na faci .... nekdo z ninjo je uceraj u postojni precej kislo gledu ob tem k mu je taplavi pisu poloznico ... svasta. Sm pa pelu z dvema modrima ninjama del poti proti morju in jih popoldne vidu parkirane pod belverderom pr morju .... kdo od tuki?

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja...un ta kisu z ninjo sm biu skor vrjetn js :rolleyes: ...glih fajn sm ga odpru pa kapse zagledu...na srečo ni biu radar, samo kontrola...dokumenti, obvezna oprema,neki me je drku glede homologacije k nism meu sabo za motor pa akrapote...drgač tm pr avtu me je pa sam popisu pa frulico prštimu da sm pihu :blush: ...piču dalje prot Ljubljani brez položnice :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo! a je bil keter od tle učer pop. u Ribnici z zeleno ninjo policaj je skoču na cesto da ustavi ninja pa dve dol pa na tazadnjega pa mim,... :hooray:

car ni kej... tud jaz bom od zdaj naprej to počel...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

car ni kej... tud jaz bom od zdaj naprej to počel...

LP

pa čezdali več jih bo to počel pr teh kaznih :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahah...se spomnš k sta dve 125cc mito pa rska tm čakali v koloni na semaforju?? Si se mi prou smilu k si tisto tablco držou u rokah :unsure: Tacajt ko sta ti oba pisala spis u avtu bi se gor usedu pa spizdu :evilgrin: ...pa čimprej se vrni med nas

:whistle:

Kdo je učer zad za mano u Rakitniku čakal na semaforju??? Ena starejša ninja (kot od dezavu-ja) Se mi ful dopadeta tvoji okrogli lički :worship: (mamo iste) :D

vidu vidu.... sm meu cajt opazovat :unsure: .....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce maus na hamburgerju na crnem kalu?

:grim

Maus lepo te je bilo videti po dolgem času :naughty:

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo sedel za sosednjo mizo, pa nism biu zihr a si al ne pa sm biu raj tih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes viden na Tržaški v MB nov Z 750 oranžne barve z G&G izpuhom, skoraj prepričan, da je bil CarLazar ali pa njegov brat?

Par minut kasneje na isti lokaciji nov bel KTM DUKE III brez tablice, se je ustavil po prednjem. Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons zutrej vidu najprej mal pred Ljubljano iz gorenjske smeri oranžnega Z-ja s kranjsko registracijo, pol na celovški pa še temnega Bandita 1250. Oba v dežju. Kakšen od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidu vidu.... sm meu cajt opazovat :unsure: .....

lp

Ja nisi se nč pohvalu, zakaj si mogu tablco dol jemat....

Dons se po postojni vozila plava gsx-r mogoče malo starejši...kdo od kle??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nisi se nč pohvalu, zakaj si mogu tablco dol jemat....

Dons se po postojni vozila plava gsx-r mogoče malo starejši...kdo od kle??

Možno da sm bil jst keri...belo plav moped pa črno plav kombinezon...

kok pa je bla urca??

Drgač pa vs je dost blo popoldan po primorskem...kljub enmu črnmu oblaku... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v postojni oranžen Z750 s oranžnimi feltnami registracija CE. na cesti proti idriji modra fz6. Ter na ridah par borcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če niso tebe so pa mene....... :headbang: po omejitvah...sam so me vseen olajšal za okol 540 € + odvzem tablice..... aja pa 1 uro časa da so use na list napisal :naughty: ...

mareZ ka si pa delu takga?

Drgač pa jz enga CBF 1000 rdečga pa sv 650 srebrn pa tuono 1000 ardeč - vsi okol Sevnce pa okol 10:30 - če je kdo od teh tu pa kdaj za kak rajd na PM-ja - očitno sami poštenjaki v Sevnc :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no danes vidini motosvetovci pri gamsu :whistle: no kr nekaj vas je blo...... ninja 10 tka, suzuki katana :naughty: .... itn....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no danes vidini motosvetovci pri gamsu :whistle: no kr nekaj vas je blo...... ninja 10 tka, suzuki katana :naughty: .... itn....

a ti si šel mimo???? kaj maš vato v avspuhih??? no ja, drugič se lahko oglasiš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!