Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Ta se ti ziher ne bo oglasil... :lol1:

zakaj pa ne? bolje sem ga opisala zato, da bi se prepoznal. samo zanima me, če je kdo iz hruševca, ker se je peljal mimo "moje" ulice in me zanima, če se poznamo. druga tukaj ni bistvo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vsako leto:

Ali si bil ti eden od kretenov, ki mislijo, da morajo v velenjskem tunelčku navijati obrate na puno in tako kratiti moj težko prisluženi počitek. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj okoli treh še en Tomos SM na cesti Žalec-Celje, peljal v smeri Žalca. NejcZ :) ?

ne js sm biu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vsako leto:

Ali si bil ti eden od kretenov, ki mislijo, da morajo v velenjskem tunelčku navijati obrate na puno in tako kratiti moj težko prisluženi počitek. :evilgrin:

A se ne sme?? Pejt na KTM-ovo stran, tam je opis prometnih znakov, znak za tunel v resnici pomeni da moras vozit v najnizji prestavi in z najvec obrati :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons smo naprej od postojne vozil sprva za tabo(honda cbr, mislm da 1000, črna), kasneje pa mau pred tabo..ločil pa smo se u kopru..usak u svojo smer..ja u črnmu kalu pa smo bli že kr mala skupinca;)

kdo od tle? hvala za company:P

POČASI, A Z UŽITKOM B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojcka včeraj popoldne nekje okoli črnomlja? rdeč zzr 250 je bil

am noup..mojcka pa ne pada na rdečga, mojcka ma modrga :whistle:

ni blo cajta za motor ...ga je blo pa dns tok več :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj se s frendom voziva do obale in mal naprej od kozine tam k se voziš u štric z avtocesto, prleti mimo en plastičar začne prehitevat u škarje in za rizlo fali mene k sm prpelu nasproti :krneki: . Dobro da sm mal trznu u desno. Si me pa pozdravu sam nism meu cajta odzdravit k je počlo mimo kot raketa. Mal bl počasi majstr :) . Drgač pa veliko motoristov na ridah in na cesti čez nanos(podgrad), gorica, obala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne se opravičujem Multristradi v Dekanih, sem prip... mimo vsaj še enkrat hitreje a nisem vidu zaradi sonca. Sori !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons smo naprej od postojne vozil sprva za tabo(honda cbr, mislm da 1000, črna), kasneje pa mau pred tabo..ločil pa smo se u kopru..usak u svojo smer..ja u črnmu kalu pa smo bli že kr mala skupinca;)

kdo od tle? hvala za company:P

POČASI, A Z UŽITKOM B)

hehe bla je črna :)

drgač pa ja jst sm vozla pred tabo če se me spomnš :lol1: :D tak lep plau motor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na Teharjah pri Celju proti večeru ena 50-125ccm skupinca, potem en er6n zelene barve Kidričeva cesta in pa še en frik z neznanim sportakom, si ga dal mal u vago pa pelo proti Teharjam .... lepo ti je ratal :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa jaz :naughty:

ne ne jaz, kr sm ga js tut vidu :P ka se ti tut furaš po teh naših koncih al ka? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojcka_l če se ne motim si bila v spremstvu še enega motorja?...če si bila potem sem te videl ko si jo harala proti Planini. Jaz sem bil glih na črpalki

Ali si bila ti predvčerajšnem v belem golfu? Mi je ena deklina požmigala. (malo ven iz Kočevja)

Ali kdo od tukaj bil včeraj pred Big starom oz. bivšo slamco na pijači (okoli 17.ure). Je blo kar nekaj zanimanja za moj moped....hehe ka je pokal k pr norcih :naughty: :unsure:

Lep dan še naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojcka_l če se ne motim si bila v spremstvu še enega motorja?...če si bila potem sem te videl ko si jo harala proti Planini. Jaz sem bil glih na črpalki

Ali si bila ti predvčerajšnem v belem golfu? Mi je ena deklina požmigala. (malo ven iz Kočevja)

Ali kdo od tukaj bil včeraj pred Big starom oz. bivšo slamco na pijači (okoli 17.ure). Je blo kar nekaj zanimanja za moj moped....hehe ka je pokal k pr norcih :naughty: :unsure:

Lep dan še naprej

ja v spremstvu tateka, da me je bremzu ..bla jst ja proti planini.. hehe

jap pa sm bla u petk u kočeuju u šoping.. popoudne bel golf IV? sm mežikala ja k so se u kočeuju zbrale mračne sile...

sončno še naprej

 :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja v spremstvu tateka, da me je bremzu ..bla jst ja proti planini.. hehe

jap pa sm bla u petk u kočeuju u šoping.. popoudne bel golf IV? sm mežikala ja k so se u kočeuju zbrale mračne sile...

sončno še naprej

 :worship:

Je tako, pa še sovoznika si imela. Jaz sem nato glih k si mi poblendala zavil desno proti domu. Hvala vseen :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je tako, pa še sovoznika si imela. Jaz sem nato glih k si mi poblendala zavil desno proti domu. Hvala vseen :winkiss:

any time :) sam si hitr pogruntu da bla jst ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek popoldne po Jadranki tipsoni s sopotnicami prehiteval v polno crto skoz (motorji KR tablic, ala V stromi in Varadere) Tega res ne razumem... :headbang: Kdo od tle?

Popravljeno . Popravil a79
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek popoldne po Jadranki tipsoni s sopotnicami prehiteval v polno crto skoz (motorji KR tablic, ala V stromi in Varadere) Tega res ne razumem... :headbang: Kdo od tle?

Kaj pa češ tam narest, če so pa tako butasto zastavljene omejitve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEX u petek u cerknci okol 7 zvecer, danes pa na rakeku okol 6 brez rok po klancu dol :) na rakeku je bil dons mrzu zrak je slo ko da mam akrapovica gor:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEX u petek u cerknci okol 7 zvecer, danes pa na rakeku okol 6 brez rok po klancu dol :) na rakeku je bil dons mrzu zrak je slo ko da mam akrapovica gor:)

ktm dela ko tomos 4 ? k je mraz potegne ko svinja :> ko je vroče postane len :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!