Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Kaj pa češ tam narest, če so pa tako butasto zastavljene omejitve?

Vsak ovink, k ma tam omejitev predpisano se da speljat s kaksnih 20 - 30 kmh na uro vec, kot pise na tabli. Policajev tam ni, da b merl, tko, da bi mogl to zadostvat. Kar sem jaz vidu je blo men grozn, zato ker sam nikol ne prehitevam cez polno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEX u petek u cerknci okol 7 zvecer, danes pa na rakeku okol 6 brez rok po klancu dol :) na rakeku je bil dons mrzu zrak je slo ko da mam akrapovica gor:)

da je pa na rakeku mrzu zrak si pa u temu butno ob 22h sm se po rakeku vozila u kratkih hlačah zunaj pa je 23stopin idealno za furanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da je pa na rakeku mrzu zrak si pa u temu butno ob 22h sm se po rakeku vozila u kratkih hlačah zunaj pa je 23stopin idealno za furanje

Če hočte mraz pridte k meni :evilgrin: :rolleyes:

Drugače pa RVT danes prkiral pri Volti..mogoče?

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Motoristek danes popoldan peš po Celju? Okoli 17h sta oba lizala lučko :whistle:

Popravljeno . Popravil CAPI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns med Grčarevcam in Panino modra R1 kranjčan lih da ti je uspelu ustavt pred celjanom,mogoče tle gor?

Popravljeno . Popravil brembo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hilton, a si bil mogoče ti danes okol 12ih v okolici Kočevja? (Bel Triumph, na koncu skupine ene 5ih motorjev?)

Pa mogoče še Snoopy tud vi tistem koncu, okolica kočevja?? Okol 12oo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okoli 18h danes ste se mi na dvoru pridružili trije celjski motoristi, med vami ena motori(s)tka na belo modri novejši yamahi r6, potem pa ste v novem mestu zavili na petrol....od tukaj mogoče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k0ci, viden si bil na Dvoru. Jaz sem šel v smer proti Kočevju, ti pa v smeri proti NM.

Irencko, si mogoce ti ravno okoli osmih zapuscala ride?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Motoristek danes popoldan peš po Celju? Okoli 17h sta oba lizala lučko :whistle:

Psička pa ne... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons popoldne proti dvoru srečala kr nekaj motoristov :D sam jih je blo preveč da bi si zapomlna use:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa RVT danes prkiral pri Volti..mogoče?

Kr na parih koncih sm biu sam kje je to pr Volti pa ne vem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

igorr nekje u kocevju, ti ven jaz v kocevje, mi je takoj padla u oci 125 in normalno oblecen clovek:)

In Dex spet, na planinskem polju lih fotkal balirke:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gsx600 photo-thumb-9669.jpgrating_3_mini.gifgender_male.pngOglej si članov profil friend_add_small.pngDodaj kot prijatelja send_pm_small.pngPošlji sporočilo find_posts.pngPoišči teme člana find_posts.pngPoišči objave člana ipsmenu.register( "post-member-1374301", '', 'popmenubutton-new', 'popmenubutton-new-out' ); to_post_off.gif 25 May 2008 @ 12:46

Objavljeno: #5644
av-9669.jpg

Vseved

pip.gifpip.gifpip.gif

Skupina: Člani

Objav: 1.693

član od: 17.12.2005

Iz: Neodvisna Republika Istra

član št.: 9.669

Motocikel: Perla beli

spacer.gif

Po novem se ne pozdravlja, jaz sam pomaham za radar, to pa vedno !

Jebeš ti to pozdravljanje, ko padeš ti pa noben ne pomaga. U rit z tem !

heh.....jst vsakega pozdravim...če nimaš moči dvignit roke pa prodaj motor in si kupi skiro!

Popravljeno . Popravil TITO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh.....jst vsakega pozdravim...če nimaš moči dvignit roke pa prodaj motor in si kupi skiro!

jst tud vsakega pozdravm,ce je pa radar pa pomaham :D ce bi blo pa kej za pomagat bi pa tud pomagala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer zvečer ena blond punca :naughty: na fazer-ki na Dunajski, dons pa ena na roza čoperju :naughty: , motosvetovke?

Ja pa že tko je blo 35+, sej lohk še zakuham,.......

Pa še edn z z750 na Škoflci dons okol 5-tih,....

Vsi lepo odzdravl :worship: , srečno še naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 idiota s hondo cbr 05 v kratkih hlačah in kratkih rokavih sta se hmal prbila v avto na tržaški v postojni :headbang: gas do konca pol pa nima kdo žlajfat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno žensko bitje (vsaj mislim, lohka je bil kašen metalc :D ) na črnem SV 650/1000, lokacija: Bled, med bivšim rock barom in vrtcem

sem te že ene 2x srečal v 14ih dneh :)

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda Vapotek danes popoldan mimo Borštnikove ulice, sma se ravno z Nejkotooom tam ustavila, nekoga pozdravila itd pa se je peljal mimo en belo-rdeč Tuono...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi pozdravu enga policaja včeri (kateri mi je sam prvi dal roko - jaz presenečen hitro odzdravim) in enega danes, kateremu sem dal roko jaz in je lepo odzdravu nazaj z gesto počasi - da se razume bla sta na dvokolesniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi pozdravu enga policaja včeri (kateri mi je sam prvi dal roko - jaz presenečen hitro odzdravim) in enega danes, kateremu sem dal roko jaz in je lepo odzdravu nazaj z gesto počasi - da se razume bla sta na dvokolesniku.

dns okul 14 u podskrajniku pred firmo HECHT parkirana ta nova r6 (al pa je bla 125)sprednjega dela nism vidu,si tle gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viden Brdaus ko je zavijal na obvoznico v Kranju iz smeri Nakla mal čez 5. uro. Te je nemogoče spregledat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!