Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

cbtaužnttristo prot večeru na Brezovci....maš tok vpadljiv kombinezon,d te človk ne more falit tud če hoče B) , drgač pa bl mal motoristov dons glede na to d je vikend :unsure: , je pa modrih več, od 5ih letečmanov ni nit en odzdravu nazaj :krneki: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cbtaužnttristo prot večeru na Brezovci....maš tok vpadljiv kombinezon,d te človk ne more falit tud če hoče B) , drgač pa bl mal motoristov dons glede na to d je vikend :unsure: , je pa modrih več, od 5ih letečmanov ni nit en odzdravu nazaj :krneki: .

A zdej se boš pa na kombinezon zgovarjala,ha ha,če si lep si lep :whistle: .......pohvalno,ti še kdaj kej vidiš....mojster suzuki je bl slep v teh primerih :lol: :OK:

Letečmani pa res nič več ne odzdravljajo odkar majo nove motorčke :evilgrin: .....

Hvala za piškotke....poudarek na "BILI" so odlični :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej se boš pa na kombinezon zgovarjala,ha ha,če si lep si lep :whistle: .......pohvalno,ti še kdaj kej vidiš....mojster suzuki je bl slep v teh primerih :lol: :OK:

Letečmani pa res nič več ne odzdravljajo odkar majo nove motorčke :evilgrin: .....

Hvala za piškotke....poudarek na "BILI" so odlični :naughty:

Ja res ne zastopm zakaj se maskiraš; čelada pa še kombinezon, d ne moreš šajnat v vsej svoji lepoti B) . Itak d vidm, če se pelem k človk z normalno brzino, ne pa z nadzvočno, pol pa res težko kj vidš :grim .

A so že v pretekliku :eek: , ma vidm bo treba res večje pakunge uvest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... je pa modrih več, od 5ih letečmanov ni nit en odzdravu nazaj :krneki: .

hja, mogoče bi morala več k prstek al pa dva dvignit z ročke, lenoba :rolleyes: :winkiss: ... sej vidm kr velik takih... hja, to sploh ni pozdrav :whistle:

...mojster suzuki je bl slep v teh primerih :lol: :OK: ...

je res, je res :blush: ampak včeri sem te pa spazu :naughty: :OK:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mlado dekle na sportaku danes na letaliscu v lescah, si se ravn odravljala k sem jaz prsu, katera od tuki?

Janez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem videl Brdavsa in ga je res nemogoče sfalit, nato Mausa pol pa še Dexa. Aja Maus, kok maš grd kombinezon :D

Popravljeno . Popravil Gregc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons mi je nekdo z rdeče Aprilie RS 250 tm pr Kalcah v smeri prot Logatcu mahu na velko. Bl nism porajtala kdo. :unsure: Nek okol 11h...jst na TZRki...kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz nasprotne smeri (od morja verjetn B) ) jih je blo v večernih urah ogromno tko d sm bl enoročno vozila :rolleyes: . Najbl v spominu mi je pa ostal en dnerečemkjgrdga :slap: brihtnjakovič na južni lj obvoznci na rdečmu špagetu.....pičil mimo kolone po zadnmu in se skor prbil na konc, ob takih me je sram, d sm na motorju. Ob povratku mislm (po kombinezonu, če ga nisi zamenu kar smo se nazadne vidl, in nečem modrem glomaznem za kar predvidevam, da je bla xx-a) d v Trebnjem na križišču srečala Ni3ousa :hmm: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons na Jezersko in nazaj srečal ogromno motoristov. Z eno skupino sem šel gor, dol pa smo šli skupaj z dvema - en na Gixerju 600, drugi pa je imal Aprilio Falco 1000. Mogoče kateri od vaju od tukaj... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mlado dekle na sportaku danes na letaliscu v lescah, si se ravn odravljala k sem jaz prsu, katera od tuki?

Janez

Mogoče na R6 z novomeško registrsko tablico? :hmm: Sm zadnič za eno tako peljal mim Zapuž :grim

@Gregc: pred mano pa Kađiva :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem videl Brdavsa in ga je res nemogoče sfalit, nato Mausa pol pa še Dexa. Aja Maus, kok maš grd kombinezon :D

grd ???? ... neki pa mora bit grdga, če ne bi bil že kičast :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nepravilno parkiran rdeč twingo ob bohinjskem jezeru, kdo od tu? :naughty: :evilgrin:

jst sm bio dans :D v bohinju seveda :D sam z motorem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj... na strehi city centra v celju je stala ena nova modra yamaha r125 z motosvet nalepko.

kdo od tuki?

Jst sm bil. Motosvet nalepo si pa opazu :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm biu pa dons v A-Cosmos-u, pa so se tja prpeljale dve na SV-ju srebrnmu, in si ogledvali GSX-F pa me zanima ce je kera na forumu, voznica SV-ja je bla pa njami :whistle:

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljanska tablica, Suzuki GSX-R (mislim da 1000), ocenjujem okoli 100km/h ko prideš v naselje Logatec s Kalc. Seveda si odvozil cca. 100km/h po ravnini in se nato presedel ter koleno ven in nagnil v desni ovinek. Vse to V naselju (prečkal si tudi prehod za pešče in peljal si mimo ŠOLE, zraven katere (ob cesti) je tudi IGRIŠČE.)

Ne vem, a ti je to stalna praksa, ali si se pač hotel pokazati pred kolegom motoristom?

Nočem moralizirati, ti že sam veš kaj delaš.

Ampak, to se je za ujokat. :cry:

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 19 ure na Teharjah pri Celju ena zelena ninja mislim da 250ccm a si bla ti KawasakiGirl??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 19 ure na Teharjah pri Celju ena zelena ninja mislim da 250ccm a si bla ti KawasakiGirl??? :?

Ne.. še nima izpita .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rock-46, lovil sem te od železniške do semaforja v Lescah, pa sem moral potem zaviti desno na AC, še trobu sm :D

Aja, ti si bil :)

Hehe, drugic bolj trobi, da greva na drink...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!