Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Dons okol 9:00 po Slovenski u ljubljani en zlo glasn z750/1000 črn z rdečimi feltnami, si ga tok tiščou si vse golobe prestrašu... :naughty: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, ti si bil :)

Hehe, drugic bolj trobi, da greva na drink...

Hehe, sej bi šel za tabo, pa se mi je mudil v Kranj.

Zmenjeno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons u Ajdovščini - mimo primorja - črnorumenasiva honda 600cc in akrapo se je svetu :worship: Sva si sam pokimala...jst sm kuplngomogu tiščat :D Kdo od kle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljanska tablica, Suzuki GSX-R (mislim da 1000), ocenjujem okoli 100km/h ko prideš v naselje Logatec s Kalc. Seveda si odvozil cca. 100km/h po ravnini in se nato presedel ter koleno ven in nagnil v desni ovinek. Vse to V naselju (prečkal si tudi prehod za pešče in peljal si mimo ŠOLE, zraven katere (ob cesti) je tudi IGRIŠČE.)

Ne vem, a ti je to stalna praksa, ali si se pač hotel pokazati pred kolegom motoristom?

Nočem moralizirati, ti že sam veš kaj delaš.

Ampak, to se je za ujokat. :cry:

Nekam znano se sliš tole, zna bit d sm tud jz tegale divjaka že vidla tm v nizkem letu...so sad....take nj lovijo taplavi, ne pa d maltretirajo normalne :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljanska tablica, Suzuki GSX-R (mislim da 1000), ocenjujem okoli 100km/h ko prideš v naselje Logatec s Kalc. Seveda si odvozil cca. 100km/h po ravnini in se nato presedel ter koleno ven in nagnil v desni ovinek. Vse to V naselju (prečkal si tudi prehod za pešče in peljal si mimo ŠOLE, zraven katere (ob cesti) je tudi IGRIŠČE.)

Ne vem, a ti je to stalna praksa, ali si se pač hotel pokazati pred kolegom motoristom?

Nočem moralizirati, ti že sam veš kaj delaš.

Ampak, to se je za ujokat. :cry:

se je za ujokat ja, če bi rad znal tak vozit pa ne znaš in nimaš jajc, pol pa si še fauš po vrhu in neki moraliziraš... :whistle:

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je za ujokat ja, če bi rad znal tak vozit pa ne znaš in nimaš jajc, pol pa si še fauš po vrhu in neki moraliziraš... :whistle:

... no comment ...

(upam, da zrelejši opazijo zakaj ta moj no comment)

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prot večeru ena TDMka ob rjovenju "šakalov" čez Trebnje :krneki: ....Slakov, dj mal tista svoja lepa kolenčka paz :wub: , bi bla res škoda, d bi jih poliral kje po tleh :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko si zrel ja, če ti moped ne leti več kot 100kmh :lol1:

Nejko...

... še enkrat ...

... no comment ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je za ujokat ja, če bi rad znal tak vozit pa ne znaš in nimaš jajc, pol pa si še fauš po vrhu in neki moraliziraš... :whistle:

oh poglej top of the top racer se oglaša :worship: res moraš met jajca da se tako pelješ čez naselje ja :headbang: , predvsem pa veliko preveč denarja in zamero do življenja........zate so pa itak vsi carji ki tiščijo ne glede na okoliščine, kdaj te bo pamet srečala :headbang: a so bili ob tvojem rojstvu res vsi inkubatorji polni :hmm: ....vsaka rit pride enkrat na sekret, nič bat, tudi tvoja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh poglej top of the top racer se oglaša :worship: res moraš met jajca da se tako pelješ čez naselje ja :headbang: , predvsem pa veliko preveč denarja in zamero do življenja........zate so pa itak vsi carji ki tiščijo ne glede na okoliščine, kdaj te bo pamet srečala :headbang: a so bili ob tvojem rojstvu res vsi inkubatorji polni :hmm: ....vsaka rit pride enkrat na sekret, nič bat, tudi tvoja :)

no nehaj se ponavljat nonstop, raje pridi na kako furo da vidimo kolk te je v hlačah :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no nehaj se ponavljat nonstop, raje pridi na kako furo da vidimo kolk te je v hlačah :whistle:

koliko me je v hlačah bom pokazal na grobniku, vprašanje je če ti upaš

drgač pa danes čez kremenske ovinke srečal kup motoristov, sam nisem nobenega utegnil pozdravit ker sem mel veliko dela :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

špilferderber in še nekdo čez bisterco mimo gamsa po omejitvi ? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko si zrel ja, če ti moped ne leti več kot 100kmh :lol1:

Nejko,veš kje sem videl takšne kot si ti...Po Bosni jih je dosti,k se frajerje delajo s cestaki.Me prov zanima če nimaš kake korenine od dol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko,veš kje sem videl takšne kot si ti...Po Bosni jih je dosti,k se frajerje delajo s cestaki.Me prov zanima če nimaš kake korenine od dol...

jesu carevi a? :lol1: .....another tipko in da house :BUA:

пуши ми курац говно јебено!!!!!

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... nisem nobenega utegnil pozdravit ker sem mel veliko dela :blush:

S čim? S p*deri*enjem za kakega kur*aš Nejkota in kakega priložnostnega street racerja za katerega si prebral, da je bil nekje hiter? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne barve tdmka po trebnjem? Z kufrom ali brez? Če je bila rdeča, z kufrom zadaj in če bi čebula ne bi imela če... Je to moj sodelavec :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ga je včeri popoldne med Colom in Ajdovšino odlomu k pr norcih z rdečo Hornetko 07?  :worship:

Bemti, sem hotu kr parkirat pa peš it naprej, hehe. Lepe ceste tam okoli, drgač  :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no nehaj se ponavljat nonstop, raje pridi na kako furo da vidimo kolk te je v hlačah :whistle:

Na motorju ni važno koliko imaš v hlačah ampak v glavi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne barve tdmka po trebnjem? Z kufrom ali brez? Če je bila rdeča, z kufrom zadaj in če bi čebula ne bi imela če... Je to moj sodelavec :winkiss:

Siva, mislm d brez kufra....itak sm spoznala pilota, po nogicah :naughty: . Dons že navsezgodi v rondoju v bršljinu (NM) ena lepa, lepa, najlepejša R6....kdo je srečnež, ki si jo lasti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!