Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

včer iz rakitne dol......čez ovinke si neki zad ostal :whistle: (jest na rumenem kolesu :winkiss: )....yamaha xjr,lepa bela...... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans v Kranju, srecal Roky-a ??? je tako ...... nisem mel casa za kavo, drugac bi obrnil, pa bi sla lahko na enega ...

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons okrog 6h v zdoljni bitnji (med ilirsko in ribnico) movistarko srečal...oba vozila po reguli in si lepo pomahala :D Btw lepo grmi ta le tvoja raketa :winkiss: ...Kdo od kle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans v Kranju, srecal Roky-a ??? je tako ...... nisem mel casa za kavo, drugac bi obrnil, pa bi sla lahko na enega ...

LP;Rock

Heheheh tako je, ja :OK: Sej men se je tud mudilo, pa drugič .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ga je včeri popoldne med Colom in Ajdovšino odlomu k pr norcih z rdečo Hornetko 07?  :worship:

Tega sem tudi jaz že večkrat srečala na omenjeni relaciji. Dec obvlada, ga je prav lepo videt :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v cetrtek viden v mariboru beli bmw 3 karavan tablice lj(domžale) nalepka motosvet kdo od tukaj :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Rakitne proti LJ: Kawasaki Z, Kawasaki Ninja :evilgrin: , pa še kr neki motorjev in za konec MV AGUSTA BRUTALE

Tok je lepa da sam gledaš :eek:

pa še edn me je pozdravu k je šou v dolgm levm ovinku skor skor po kolenu :D

Popravljeno . Popravil Prevtzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar Suzuki in SN čez mejni prehod Babno Polje (torej ob 20:40) :) Mislim da se nisem zmotil :D A sta šla mal na Gerovo pogledat :P

Drugič se ustavita na kofetu/sokcu/piškotkih :)

Lp Burnout

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Rakitne proti LJ: Kawasaki Z, Kawasaki Ninja :evilgrin: , pa še kr neki motorjev in za konec MV AGUSTA BRUTALE

Tok je lepa da sam gledaš :eek:

pa še edn me je pozdravu k je šou v dolgm levm ovinku skor skor po kolenu :D

Če je bil črn " Z ", je možno da sem bil jaz. :whistle:

Popravljeno . Popravil Valth
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob priblično 17.40 črn Bandit in črn ER6n (kok je luštkan ta motor :wub: ) v Dravogradu parkirana pred hotelom nasproti slaščičarne. Oba MB table.

Kdo od vas???????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus :D maham ti, pa z nogo maham pa si ravno na parkirišče zavijov :D No sej potem sva se srečala na Vrhniki :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar Suzuki in SN čez mejni prehod Babno Polje (torej ob 20:40) :) Mislim da se nisem zmotil :D A sta šla mal na Gerovo pogledat :P

Drugič se ustavita na kofetu/sokcu/piškotkih :)

Lp Burnout

Hola mojster,

res, nisi se zmotil :) kot sem napisal v dnevih furcah sva se vračala z morja, pa sva mimogrede prečekirala še tole cesto - z mešanimi rezultati, kot si lahko prebral... do meje več ali manj tragedija v verzih, od Babnega polja dalje pa kar zanimivo in zabavno ovinkasta cestica :OK: drugič pomahaj ali pocukaj in če se nama ne bo tako strašansko mudilo kot danes (sva bila že ful pozna), se bova ustavila; hvala za vabilo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čirče - Hrastje, zelena ninja 636, motorist v zelenmu berikovmu kombinezonu + "pedr tošl" :P kdo od tu? :)

kdo ima v KR MV Agusto Brutale? :) parkirana pred blokam.. se ne spovnm dobr, a je blo v šorlijovem naselju, al pa na planini :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldan sva se peljala z mojo proti Kranju. Ko sem si popravljal jakno, sem si nehote odprl en gumb ("druker"). Ker sem rabil obe roki, da sem si ga spnel, sem se odločil, da motor ustavim. Počasi sem spustil plin in začel pretikati v nižje prestave. V tistem trenutku sta nasproti pripeljala dva motorista. Ker ju nisem mogel pozdraviti z roko (rabil sem jo za stiskanje sklopke), sem posvetil z dolgo lučjo. Čeprav sta se že odpeljala mimo, sta v ogledalu videla, da sem se ustavil. Takoj sta zmanjšala hitrost, obrnila in se pripeljala k nama ter vprašala, če rabiva pomoč.

Voznika Pegasota in Yamahe (Fazer?), prava carja sta! :worship: :worship:

In od danes tudi moja prijatelja. Prjatle pa rad povabim na pivo: če bosta kdaj v MB, pokličita, gremo na :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar Suzuki in SN čez mejni prehod Babno Polje (torej ob 20:40) :) Mislim da se nisem zmotil :D A sta šla mal na Gerovo pogledat :P

Drugič se ustavita na kofetu/sokcu/piškotkih :)

Lp Burnout

Ne mi tistih luknasti rovt omenjat spljoh :slap: . Drgač pa ni blema, drugič nardimo blagovno menjavo pa zataušamo par piškotkov :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trije motoristi pa ena zravnvozecase motoristka v OMV kaficu u skofji loki. seprav dva coprja pa en crn Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kotzi in njegova na zadnjem sedežu včeraj popoldne iz Braslovč proti Polzeli, jaz pa v škatli :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pomoje videl VUK-a 67 na poti iz MB proti Konjicam - se mi zdi da jih velik nima take fazerke kot on - pa s parimi kolegi je bil, neki zelenga še blo (če niso ble ninje :naughty: hehe). Aja jz sm pa s punco (vsak na svojem) hitel domu.

In hvala tud jz enemu na burgmanu 650, k nama je prijazno potrobil in povedal, da imava še kr v ključavnici od kovčka ključ not :)hehe, nimaš kaj, se zgodi - lepo da so dobri ljudje na svetu.

Drugač pa puno vsega, še na hitri cesti gor po MB smo si mahali, luštno....

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo skupaj vozili od Črnega kal do Ljubljane...črn Kawasaki Z 750 S, LJ registracija....si od tuki?

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pomoje videl VUK-a 67 na poti iz MB proti Konjicam - se mi zdi da jih velik nima take fazerke kot on - pa s parimi kolegi je bil, neki zelenga še blo (če niso ble ninje :naughty: hehe). Aja jz sm pa s punco (vsak na svojem) hitel domu.

In hvala tud jz enemu na burgmanu 650, k nama je prijazno potrobil in povedal, da imava še kr v ključavnici od kovčka ključ not :)hehe, nimaš kaj, se zgodi - lepo da so dobri ljudje na svetu.

Drugač pa puno vsega, še na hitri cesti gor po MB smo si mahali, luštno....

ajd

Hmmm...iz smeri Sl.Konjic proti MBju sem se res peljal...v spremstvu dveh zelenih Ninjik... :whistle:

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U Krajnski gori 3je komadi iz lenarta(pri mariboru) šli čez vršič :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je mel danes bližnje srečanje z avtomobilom na križišču v Britofu pri kranju? na srečo brez trka :) si mu pa pokazal sredinca če se ne motim :D

srebrna ninja.. letnik okoli 2002..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto popoldan na relaciji Kanal - Ancovo; najlepša hvala čoperistu, ki naju je opozoril, da sva izgubila tablico.  :worship: Sicer sem jo pošteno iskal, ampak hvalabogu na koncu našel. Prišparu mi je lep štrošek, marsikatero sitnost, ki bi jo lahko mel proti domu, pa še tavelko tablo bi verjetno dobil ob menjavi. Žal si nisem zapomnu tablice, ampak če bo mogoče tole bral, bi prosil da se javi da gremo vsaj na eno pijačko. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj opoldne proti popoldnevu, modra TDM twin 900 parkirana v Belverderu, na kovčku pa MS nalepka, kdo od tu? :)

Popravljeno . Popravil ShadoW88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!