Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Včeraj lepo obiskano Bloško jezero tudi z strani motoristov, vsega polno.

Tudi iz strani motosvetovcev?

srečno še naprej,..... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učer pohno motoristov od postojne do razdrtga, pol pa nč več....Na rebernicah je pričelo rosit in kmalu scat :whistle: Jst sm se zateku v neko avtobusno postajco in mau čakal da poneha, ko se pripelje motorist mimo in me hoče pozdraut z LEVO roko, jst sm biu na DESNI strani ceste...legenda se je zapletu in skor zletel po tleh-glih da mu je uspelo ulovt ravnotežje: Ne bo nobed zamiru če v takih pogojih pozdravlaš in tvegaš sebe!!!! Ampak vseeno hvala :worship:

Pol se pa je prpelal motorist ki je bol pametno potrobu, tablca KR (mislimde)?! KDO OD KLE?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes... Medvode, motoristka okol 15:30 na rdečemnevemkaterem motorju, LJ tablica, po mojem Trbovlski grb.. kera od tle?

PS: v rdečo se ne fura :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldan mislim da okoli 14ih na križišču pri Vina Koper viden GSX600 če se ne motim. Pozdravljen.

Včeraj proti večeru na cesti iz Portoroža proti Izoli (Bevedere) pa dve Yamahi, ena bela R1, druga modra verjetmo tudi R1. Prehitela sta me med tem ko sem prehiteval kolono. Jaz sem vozil enih 80kmh pa sta pripičla mimo... Ustavla sta se pa v piuceriji Kanava, tablice mislim da Celje. Kdo iz motosveta? Če ja naj se javi, da mu v faco povem da sta IDIOTA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus :D maham ti, pa z nogo maham pa si ravno na parkirišče zavijov :D No sej potem sva se srečala na Vrhniki :OK:

Sem te vidu, ampak sem nekoga čakal :whistle: ... pa še scat me je tišalo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldan mislim da okoli 14ih na križišču pri Vina Koper viden GSX600 če se ne motim. Pozdravljen.

Včeraj proti večeru na cesti iz Portoroža proti Izoli (Bevedere) pa dve Yamahi, ena bela R1, druga modra verjetmo tudi R1. Prehitela sta me med tem ko sem prehiteval kolono. Jaz sem vozil enih 80kmh pa sta pripičla mimo... Ustavla sta se pa v piuceriji Kanava, tablice mislim da Celje. Kdo iz motosveta? Če ja naj se javi, da mu v faco povem da sta IDIOTA!

Hej pozdravljen ! Da - videla sva se. Jebeš mi boga če nisem ravnotakrat razmišljal ali si ti ali ne. Videla sva se v Moto Čarliju zadnjič bil si z dekletom.

No, vsaj eden z mojim koncev, dajva drugič kam zapalit......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob cca 17:30 oranžen KTM na ridah od Polohvega Gradca do Črnega Vrha (v obratni smeri je šel)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En kup motoristov proti Beljaku.

Na Zlatem polju pa pomejem srečal Rokya. Sem stal pri Kron Telekomu (srebrn SV)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En kup motoristov proti Beljaku.

Na Zlatem polju pa pomejem srečal Rokya. Sem stal pri Kron Telekomu (srebrn SV)

Bil jest, ja :yes: Pomahov bi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_ales_ (matr, ti pa skos menaš nicke), viden pri avtošoli BB :D a še nimaš izpita? :P

En kup motoristov proti Beljaku.

Na Zlatem polju pa pomejem srečal Rokya. Sem stal pri Kron Telekomu (srebrn SV)

hmm.. a si mel mogoče še kakšnega sopotnika s seboj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_ales_ (matr, ti pa skos menaš nicke), viden pri avtošoli BB :D a še nimaš izpita? :P

hmm.. a si mel mogoče še kakšnega sopotnika s seboj..

Sem ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj mi je prijazna voznica zelene ninje 250 lepo ustavila na prehodu za pešce v slov. bistrici in me spustila preko. simpatično in pohvalno :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal čez 4i pihnil mimo mene na poti domov en s Suzo (mislm d 600) sicer grde šekaste modro-bele barve :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons ene potovalne endure (semizdi) u Lager baru u sencurju, pa edn je meu TC motoshop Follow Me majco

kdo od tu ?

dva motorista pa ena zena:D

aja pa en motorist je skor takoj sel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okrog 20.00 v MB na petrolu ena luštna motoristka z rdečim gpz-jom (sva se pozdravila) z njo pa en motorist z bmw-jem. verjetno nekdo od tu? ali?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob 15:11, iz Zgornjih Bitenj proti Kranju, oz. Laborah - rdeča RSV.. (sem vozil za tabo, samo da sem šel jaz potem čez delavca) oseba ponovno videna ob 18:04 le v obratni smeri :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons ob 6.55 zjutrj ko sm šou u službo srečal RS - ko črno...nvjm al je bla 125 al 250? Aja pa srečal sm jo v logu (med ajdovšno in vipavo).

Pol pa sva se šla pelat s sodelavcm (on mel SM), tm v ajdovšni mimo merkatorja ke naprej srečala Monstra črne barve...kdo slučajno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!