Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Dons ukol 19.00 na Celovški prot Medvodam...sva dregala...slisat je blo sam da je dvocilindraš...vidu te pa nism dobr k si za mano ustou :evilgrin: B) ...kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons ukol 19.00 na Celovški prot Medvodam...sva dregala...slisat je blo sam da je dvocilindraš...vidu te pa nism dobr k si za mano ustou :evilgrin: B) ...kdo od tuki?

. . . zelo pametno . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans na mariborsko pohorje sn se poigraval z enima dvema dvocilindrašema italijanske znamke, nisn točno gledal keri, ko sem šou gor sn te malo počakal da si šou naprej pol sn te prehitel, nazaj greda pa enega drugega tud na nekem nakedu ali streetfighteru dvo cilinderskem, sn te prehitel po zunanji strani ovinka hehe, sn mogo jebiga kaj pa me nisi naprej spusto, sej sma se pol še bratsko pozdravla doli v hočah :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons okol 7.30 en rjav deklic na modrem z750 tapru prehti policaja, pol pa se mene.. pa nekam "cudn" te je metal v tistem levem ovinku, je kr nevarn zgledal... sam pol si nek zad ustala?

Popravljeno . Popravil Langus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldan okol 6 -h Marija Reka, malo pod vrhom kup motoristov na štengah pri kapelci ali spomeniku :hmm: , ne vem al so meli mašo ali bojni posvet :naughty:

nisn mel cajta odzravit, ker sn jih zadn cajt vido...

kdo od tu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans na mariborsko pohorje sn se poigraval z enima dvema dvocilindrašema italijanske znamke, nisn točno gledal keri, ko sem šou gor sn te malo počakal da si šou naprej pol sn te prehitel, nazaj greda pa enega drugega tud na nekem nakedu ali streetfighteru dvo cilinderskem, sn te prehitel po zunanji strani ovinka hehe, sn mogo jebiga kaj pa me nisi naprej spusto, sej sma se pol še bratsko pozdravla doli v hočah :OK:

:wallbash: :slap: :slap: Še eden, ki se ne zaveda, da cesta ni igrišče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans na mariborsko pohorje sn se poigraval z enima dvema dvocilindrašema italijanske znamke, nisn točno gledal keri, ko sem šou gor sn te malo počakal da si šou naprej pol sn te prehitel, nazaj greda pa enega drugega tud na nekem nakedu ali streetfighteru dvo cilinderskem, sn te prehitel po zunanji strani ovinka hehe, sn mogo jebiga kaj pa me nisi naprej spusto, sej sma se pol še bratsko pozdravla doli v hočah :OK:

In zdej si car, king of the road, road warrior... Ego napolnjen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tale najbrž ne bo odpisal, če se je v kamion zaleto

sam res :)

k da bi napisu mater, danes nekdo v malinah odnesli so te z rešilcem, ali si bil ti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je fajn ce ti prpele po celi cest ti se pa nimaš kam umaknt ane

kaj pa s tabo je? ti si v svojem svetu? jaz sem ti napisal da menda ne bo odpisal če se je zaletel v tovornjak ti pa meni kr neke bedarije kak je če se nimaš kam umaknit... niti malo povezano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa s tabo je? ti si v svojem svetu? jaz sem ti napisal da menda ne bo odpisal če se je zaletel v tovornjak ti pa meni kr neke bedarije kak je če se nimaš kam umaknit... niti malo povezano

ja sej si pametn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kdo dons v preserju mev nesrečo z kamijonom cbr 125 rdeča

Sem šel ravno mimo in sem videl tam kamijon in zraven nega motorista, je bilo nekaj ljudi že tam, tako da nisem šel nič pogledat, sem obrnil pa šel skozi KPK domov.

Kaj pa je bilo z motoristom sploh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okol dveh - novo mesto-->kočevje se je skuz za mano vozu en z zeleno ninjo? Mogoč kdo od tle?

Je bila slučajno 2008 letnik? Ti mogoče lahko pomagam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons na bledu gebre, peco, zelena ninja, tri gsxji, bela, crna, modra :)

AJA PA ANUBIS JE TUT BIL :D shujsan nekej....ampak je bil on :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeri en kup motoristu na racelandu, smo karte skupi fural, pa me je sm edn prehitu v cajtu :naughty: pa taki bajkeri :rolleyes: :whistle:

kdo od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj videnih velik osebkov na dveh kolesih, najbl so mi v uč padl sledeči; ena plava Fazerka s kufrom pred lj tuneli iz smeri Dolenjske....pihnu mim mene k sneta skira, d ga je kr zvijal :blink: , mal od Brezovice naprej zapažen cb1300...k si pomahal sm bla zihr, d si taprav, čeprov na nekam švoh mašini, pa na rmen si vleku :whistle: , v Izoli na južni smo se zihr čist zanalašč vidl z Laro, Fripsom in khm :hmm: splohsenismopredstavl in za konc na Ridah N3jc....komi prepoznavn, k s mel nek čudn motor :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!