Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Sobota, brod na kolpi - delnice zenska z belo shark celado na afriki twin...Sva se resila pred radarjem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist zanalašč vidl z Laro, Fripsom in khm :hmm: splohsenismopredstavl

Bikez je bil......kar skurci ga k je nekulturen :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 16.00 na OMV v Postojni nekaj motorčkov ? Tudi 2 z CE registracijo .

Kdo slučajno od tu. ??

Jaz sem samo napojil kobilo in jo vžgal proti domu . :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj videnih velik osebkov na dveh kolesih, najbl so mi v uč padl sledeči; ena plava Fazerka s kufrom pred lj tuneli iz smeri Dolenjske....pihnu mim mene k sneta skira, d ga je kr zvijal :blink: , mal od Brezovice naprej zapažen cb1300...k si pomahal sm bla zihr, d si taprav, čeprov na nekam švoh mašini, pa na rmen si vleku :whistle: , v Izoli na južni smo se zihr čist zanalašč vidl z Laro, Fripsom in khm :hmm: splohsenismopredstavl in za konc na Ridah N3jc....komi prepoznavn, k s mel nek čudn motor :evilgrin: .

Bil taprav....mašina že švoh, ampak ima pa samo 7,5kg :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bikez je bil......kar skurci ga k je nekulturen :evilgrin:

Jaz pa nekulturen :? Nekulturen si ti :grim , k nas nisi predstavil, ker poznaš njiju in mene (sicerpajazsemvedukdostakersižetivsepovedal.press).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali si bil mogoče ti danes okoli 12ih sva se srečala pri Gorenji savi, ti proti kranju, jest pa v smeri besnice, pa potem še 1x v obratni smeri, v Nemiljah se mi zdi, v dežju?

Aja, zelena ninja (6 al pa 9, nevem :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali si bil mogoče ti danes okoli 12ih sva se srečala pri Gorenji savi, ti proti kranju, jest pa v smeri besnice, pa potem še 1x v obratni smeri, v Nemiljah se mi zdi, v dežju?

Aja, zelena ninja (6 al pa 9, nevem :D )

Jaz nimam zelenga motorja :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa nekulturen :? Nekulturen si ti :grim , k nas nisi predstavil, ker poznaš njiju in mene (sicerpajazsemvedukdostakersižetivsepovedal.press).

Hola!

a da je Frips kriv? hja ne vem, ne vem... smo se že 2x vidl, pa si šele zdele priznal kdo si v resnici :whistle: :D

vseeno morm povedat da ti po menjavi zobnikov sintisajzer kr dobr vleče, skor kt taprav motor :lol1:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons na bledu gebre, peco, zelena ninja, tri gsxji, bela, crna, modra :)

Jp, smo bli mi:)

a je bil tisti z cagivo raptor/planet mogoče fingi :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v Ročinju en lep bel suzuki gsx, predelana maska z modrimi plameni.

Mogoče SEO-NAGI...Al kaj je že :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

a da je Frips kriv? hja ne vem, ne vem... smo se že 2x vidl, pa si šele zdele priznal kdo si v resnici :whistle: :D

vseeno morm povedat da ti po menjavi zobnikov sintisajzer kr dobr vleče, skor kt taprav motor :lol1:

Ojla!

Sem mogu priznat, k me je Frips izdal, drgač ne bi.

Ma veš kva, mislim da si prehiter pohvalu te gare. Ta sintesajzer bom zdele z enim orng kladvom poču. Zadeva trokira da ni res, jaz pa kao v sredo na morje :headbang: . Sem komaj domov prlezu. Sem se mim modrijanov peljal me niti ustavt niso hotl, pa je že na sred ceste z piščalko svetu ampak k je slišal kak zadeva dela se je kr umaknu :rolleyes: . Mogoče je vedu, da sem :angry: in ni hotu dog fajta :fight1: (pametno Polde).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Ma veš kva, mislim da si prehiter pohvalu te gare. Ta sintesajzer bom zdele z enim orng kladvom poču. Zadeva trokira da ni res, jaz pa kao v sredo na morje :headbang: . Sem komaj domov prlezu. Sem se mim modrijanov peljal me niti ustavt niso hotl, pa je že na sred ceste z piščalko svetu ampak k je slišal kak zadeva dela se je kr umaknu :rolleyes: . Mogoče je vedu, da sem :angry: in ni hotu dog fajta :fight1: (pametno Polde).

Hola mojster,

hmmm, maš probleme s težavami?? se vid da si še bolj nov - ne reče se da ga boš z"z enim orng kladvom poču" ampak da ga boš uglasil s primernim orodjem :lol1:

če ti ne bo šlo, pokliči semle, IMHO ti bodo znali pomagat... pa lepo se mej(te) na morčku!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno. Dva motorja za mano?. Jaz sem potem nekje pri avčah malo upočasnil, ker sem si ogledoval pokrajino. Tisti zapuščeni jez v Podselu izgleda prav srhljivo:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno. Dva motorja za mano?. Jaz sem potem nekje pri avčah malo upočasnil, ker sem si ogledoval pokrajino. Tisti zapuščeni jez v Podselu izgleda prav srhljivo:)

:yes:

Potemtakem si sigurno tapravi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus ...

a si biu ti dons na bledu ????

Sem skor 100% da je bil :D Ga ne moreš falit :D

:grim ... :whistle:

nism nubenga vidu :P ... kje ste pa kufetkal :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bloško jezero-Rdeča SS Honda

Pred Ribnico rdeč Z 750 (05 letnik?) v spremstvu še enega motorista....

lep dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!