Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

:yes:

Potemtakem si sigurno tapravi ;)

Verjetno res :). Če se ne motim sta bila oba usklajena v rumenih odtenkih. Prvi motor je bil najbž BMW za drugega pa nisem prepričan. Je šlo hitro mimo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim sta bila oba usklajena v rumenih odtenkih. Prvi motor je bil najbž BMW za drugega pa nisem prepričan.

Drugi tudi, samo je očitno tako lep, da sploh ne zgleda bmw :lol1:

Je šlo hitro mimo :whistle:

Ja, itaaaq. Prva verzija je bila boljša, da si gledal jez :doze: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

f800? Se mi je zdelo, da ima auspuh na napačni strani. :devil: Ne vidim jih ravno dosti po naših cestah.

Očitno moram med penzioniste. :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vlik jih vidu .... en me je na avtocest pred izvozom Domžale prehitel po desnem odstavnem pasu okol 13.30 .... en gsxer modro bel ...... sm bil s kamionom ....

en se je mislu celo bost z mano pr Trebnem ..... sm kr bremzu .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rdeče črn GSX-R 1000 K7 in CBR600RR 05 na Ljubnem ob Savinji

Popravljeno . Popravil Erik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons okol 8.30 zvečer u Prestižu na Laborah sta skupi pršla en s starejšo R6, ki je takoj odpelou, pa en z Aprilijo, ki je šu na pjačo - sva se pozdravla. Mogoče kdo od tuki?

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 13h ure med strunjanom in belvederjem (portorož-izola) videna temna Futura. Jaz nasproti z avtom. Kdo od motosvetovcev? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons okol 8.30 zvečer u Prestižu na Laborah sta skupi pršla en s starejšo R6, ki je takoj odpelou, pa en z Aprilijo, ki je šu na pjačo - sva se pozdravla. Mogoče kdo od tuki?

Hola :) sm bil jaz, ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno res :). Če se ne motim sta bila oba usklajena v rumenih odtenkih. Prvi motor je bil najbž BMW za drugega pa nisem prepričan. Je šlo hitro mimo :whistle:

Popravljeno . Popravil triker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kateri borec je dons pozno popoudne z mano delal polcajem druzbo na klancu proti Laboram ?

:D

Mamicu mu ...

Je tud mene koknu.

Hvala motoristu, ki me je več kot nazorno opozoril na naslednjega proti Medvodam :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons okol 8.30 zvečer u Prestižu na Laborah sta skupi pršla en s starejšo R6, ki je takoj odpelou, pa en z Aprilijo, ki je šu na pjačo - sva se pozdravla. Mogoče kdo od tuki?

jest...r6ka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mamicu mu ...

Je tud mene koknu.

Hvala motoristu, ki me je več kot nazorno opozoril na naslednjega proti Medvodam :worship: :worship:

ja...na srecoje reku samo Kontrola...dokumente prosim...jest pa...A SAMO KONTROLA....dobr to :D pa nasmeh pod celjado hhaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš novo Arajko? Lepa...

Heheheh, res je kakšen teden stara, samo je tako spucana, da zgleda kot iz trgovine :D Hvala... :OK:

Če se še kdaj srečamo pa kako rečemo :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heheheh, res je kakšen teden stara, samo je tako spucana, da zgleda kot iz trgovine :D Hvala... :OK:

Če se še kdaj srečamo pa kako rečemo :beer2:

Zmenjeno :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest...r6ka :D

Sej midva sva se pa tud že srečala če se ne motim :hmm: Ti si tist k maš črnega seata?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okoli 11:30 čez Novo mesto do Petelinjeka, kjer sem te tudi prehitel, vozil za enim starejšim mopedom CE 20-3S, potem sem na Ratežu zavil proti domu, ti pa si nadaljeval proti Šentjerneju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okoli 11:30 čez Novo mesto do Petelinjeka, kjer sem te tudi prehitel, vozil za enim starejšim mopedom CE 20-3S, potem sem na Ratežu zavil proti domu, ti pa si nadaljeval proti Šentjerneju

Petelinjek :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petelinjek :D

porivauč vrh :whistle: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj Postojna - Obala , tam nekje pred kozino srečali majstra z xjr 1300. V strunjanu ene dva bulldoga 1100 pa en avto na dveh kolesih. kako so regionalke prijazne odkar so vinjete :D prou fajn je in tko nej tudi ostane :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej midva sva se pa tud že srečala če se ne motim :hmm: Ti si tist k maš črnega seata?

corso :D

ja mi2 sva se tut :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes Hornet v novem mestu pred BING BANG-om z rdečim cliotom?Ma skor sigurno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!