Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

na dunaju, v innsbrucku, mariboru, ali mogoce bolj vzhodno ?

Frosty, let it go. Saj vidiš, da je brezupno. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okoli 10ih zvečer, Slovenska cesta, center Ljubljane sva se s kolegam pelala prot bežigradu, ko nama nasprot po tazadni prleti modra r6, letnik okol 2000. Peleva naprej, ga že vidm u špeglu ko gre za nama, pelemo se vzporedno in tip nabije gas do blokade in zapre gas, uzad pa tok useka 3x vn da mej kmal z motorja vrgl dol, pa še kšno uro mi je zvonil not :D . Ja pa še tak plamen je vn sekov, da bi lah čevape peku :kva1: .

Kdo od tukej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki in SharpNinja sta bila danes videna trikrat :wacko: :D

T-ja se itaq vedno sreča (tokrat v Bovcu) B)

In še enkrat iz srca HVALA dvem fantom iz kobariške petrol pumpe (KK tablice) :worship: Motosvetovca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki in SharpNinja sta bila danes videna trikrat :wacko: :D

...

O pismo žvauca, kr trikrat :eek: a ste imeli zasedo na poti v Middle-earth, al kako :P

drugič pocukaj da gremo na sladoled :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okoli 10ih zvečer, Slovenska cesta, center Ljubljane sva se s kolegam pelala prot bežigradu, ko nama nasprot po tazadni prleti modra r6, letnik okol 2000. Peleva naprej, ga že vidm u špeglu ko gre za nama, pelemo se vzporedno in tip nabije gas do blokade in zapre gas, uzad pa tok useka 3x vn da mej kmal z motorja vrgl dol, pa še kšno uro mi je zvonil not :D . Ja pa še tak plamen je vn sekov, da bi lah čevape peku :kva1: .

Kdo od tukej?

ja lisca ga kličejo

en sabjanc iz savskega naselja se mi zdi da

tipičen čefurčič... zna se vozit samo po tazadni pa do blokade, pa zlo je nadrkan gumb vklop-izklop... zato pač pokanje... sej za take kalibre je samo vprašanje časa kdaj se bodo razmazal v en avto... čeprav imajo te ponavadi največ sreče :glare: pol pa spet... motoristi norci, motoristi kreteni... prav jim je .... vsi naj se pobijejo.... itd. je tud vprašanje časa kdaj mu bo ventile v glavo porinl ker model to dela že kar nekaj časa...

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ko sem se peljal na Jezersko, sem v nasprotni smeri srečal dva ducatija (poleg ostalih 50 motoristov), sta peljala skupaj. Prvi je bil 1098 se mi zdi, drugi pa Monster, pa ženska je vozila, če sem videl prav.

Kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O pismo žvauca, kr trikrat :eek: a ste imeli zasedo na poti v Middle-earth, al kako :P

drugič pocukaj da gremo na sladoled :)

Zasedo sta imela vi2 :whistle: enkrat si celo pred nas na cesto skočil, pa si tako resno pogledal, da se mi je zdelo, da je boljše skliznit, kot pa pristat pod slapom :rolleyes: Saj ni bilo nič narobe, ko si po cesti klatil, a ne ? ...Mogoče si res bil samo lačen :lol1:

Popravljeno . Popravil BolhA^
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videna dve rs-ki na ridah. Ena nova (spain, al kaj je že), pa če ena starejši model črna. Kdo od tuki?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zasedo sta imela vi2 :whistle: enkrat si celo pred nas na cesto skočil, pa si tako resno pogledal, da se mi je zdelo, da je boljše skliznit, kot pa pristat pod slapom :rolleyes: Saj ni bilo nič narobe, ko si po cesti klatil, a ne ? ...Mogoče si res bil samo lačen :lol1:

A tko je blo, vi ste šli mimo :slap: tam pa res ni blo sladoleda :) drugič vseeno pomahajte... če bom imel slučajno spet tist "talačen pogled", pa malo pred srečanjem nehajte mahat, da bosta roki ostali enako dolgi :naughty:

tista cestica je res fajn, le zmahana je že... upam da jo bodo kmalu obnovili, da bo spet tako carska kot je bila :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vcer je blo velik slo. motoristov videnih v Luisu, men je en se pomagu neki prevajat, mogoce iz tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Honda CB 1300 in biker77 na parkirišću na ridah :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons edn s tomosam SM šu na jezersko, kdo od tle?

Hahaha,a je bla šterka al šestka :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je..pa nič dežja .)

Ne bo držal :grrr ...jz sm ga našla...točn 7 kapljic v Ivančni :whistle: .

Drgač so mi pa na poti do uvoza na ac na Brezovici trije sportaki družbo delal---en je bil zelen, en rdeč, en pa ne vem, pol pa sm gasa pa jih ni blo več......mislm tud :devil: , k gume šparam pa se cjazm od 120 do 130 po ac

Popravljeno . Popravil SharpNinja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!