Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes v prevaljah dohitim 2 chopperista se peljemo skozi prevalje, nato nas prehiti eden z cbr 1000 rr . Se peljemo po poljani in nam nasproti pripelje skupina motoristov,

nato pa zavijem proti avstriji.

Ko sem se vracal, sma z enim (pripeljal se je iz smeri mezice), ki vozi Suzuki SV1000S,

sva na poljani dohitela ista dva chopperista s katerima sem se peljal popoldan skozi prevalje.

Zdaj me pa zanima ce je kdo od tukaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se peljemo po poljani in nam nasproti pripelje skupina motoristov,

si hotel reci da sta copperista priletela skupini v škarje.ja bil sem zraven drugi v skupini smo se vračali z golice .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je bilo pa veliko opazovalec na mariji reki, tako z avtom, kot z motorjem - tam pri tistem spomeniku.

Jap. Smo bli gor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota, brod na kolpi - delnice zenska z belo shark celado na afriki twin...Sva se resila pred radarjem...

Sorry...šele zdaj videla. Jp, pa ta je bil že ene peti po vrsti od Ljubljane :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se peljemo po poljani in nam nasproti pripelje skupina motoristov,

si hotel reci da sta copperista priletela skupini v škarje.ja bil sem zraven drugi v skupini smo se vračali z golice .

Mhm, sta priletela ja. Sam ni blo sile :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto ogromno motoristov na omv postojna. Dejte drugič vsaj mal motorje odmaknit od kompresorja za gume pumpat. Sej vem da ste ponosni na svoje jeklene konjičke sam dejte mal gledat tut kje parkirate. Sej vem da je mnogim pomembno da se motor vidi iz ceste sam to ni to. Tut ogromno plasticarjev s cisto celimi drsniki :) ter trije lokalni nonoti k so vsak dan tam z zlatimi krili (avto na dva koljes)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v prevaljah dohitim 2 chopperista se peljemo skozi prevalje, nato nas prehiti eden z cbr 1000 rr . Se peljemo po poljani in nam nasproti pripelje skupina motoristov,

nato pa zavijem proti avstriji.

Ko sem se vracal, sma z enim (pripeljal se je iz smeri mezice), ki vozi Suzuki SV1000S,

sva na poljani dohitela ista dva chopperista s katerima sem se peljal popoldan skozi prevalje.

Zdaj me pa zanima ce je kdo od tukaj.

Morda sem pa bil jaz ta z SV-jem? Tam okoli sem se vozil med 12:30 in 13:00 ...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda sem pa bil jaz ta z SV-jem? Tam okoli sem se vozil med 12:30 in 13:00 ...

D.

Blo je okol 8ih zvecer, drgac pa ce se prav spomnim je mel LJ tablice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wtf!!! ponedeljek....ura okol 15.40...

Lokacija!! NM-TREBNJE... Pri Poljanah...

Situacija!! Grozno črno nebo z dežjem in vetrom !!!

Kdo !! Freak na zeleni ninji verjetno v usnjenem kombinezonu !!!

POGUMNO !!!! Javi se, dam za pir takoj ! :worship: :worship: :worship: :worship:

---------

2.

Bencinska črpalka AGIP pri KRŠKEM !!

Orng naliv, dober vzgonski veter....TIP NA ČRNEM MOTORJU..nimam pojma kaj je to bilo...sam mu nisem nič fovš !!! :worship: :worship:

Okoli 16.30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

useri okol 16h lih smo sli iz zbiljskega kofetka ker je dz padou, pa mem nas prpizdulo nekj crnga pa dva ogromna rora pod ritjo :D

tista ravnina pred trbojami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

useri okol 16h lih smo sli iz zbiljskega kofetka ker je dz padou, pa mem nas prpizdulo nekj crnga pa dva ogromna rora pod ritjo :D

tista ravnina pred trbojami

Če me oči niso varale je biu B-King :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj edn z novo yamaho R6 plavo/zlate barve...jst na kolesu človk pa na pohnga mim...in to pa od ajdovšne proti vipavi :worship:

Črn cagiva mito pred šparom v ajdovšni? KDO?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na Tržaški v LJ 1x od 15-ih do 16-ih Moto Guzzi Classic. Lep je !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvčerajšnjim v mandraču Valdoltra Drag Star 1100 rjavo sive barve pa starejši mož zraven. Je kdo z tukaj ?

Osebno eden lepših motorjev poleg Varaderota(1.) in 999 xerox.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak dan ko se vozim v LJ opazim enga kretena, k se vozi po Topniški in Linhartovi ulici brez čelade v trenirki ter obvezno flaša v roki, aya pa vozi modro R1 letnik 2003, če si na forumu... prosim nabavi si čelado pa eno normlano obleko k zgledaš k en šipac.... :worship:

Pa fancy očala niso več v modi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak dan ko se vozim v LJ opazim enga kretena, k se vozi po Topniški in Linhartovi ulici brez čelade v trenirki ter obvezno flaša v roki, aya pa vozi modro R1 letnik 2003, če si na forumu... prosim nabavi si čelado pa eno normlano obleko k zgledaš k en šipac.... :worship:

Pa fancy očala niso več v modi....

sej dost kj druzga najbrž ni :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zgodi popoldne pred Tušem v Plavi laguni (NM) ena kanarčkasto rumena Honda (žnj) RR.....če že sonca ni, vsaj nek rumenga :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 15.20, plava hornet 600S v Lescah (pri semaforju)...nabav si novo čelado, ker ti tole držijo skupaj samo še nalepke :headbang:

ob 16.00 na Slo. Javorniku (pri semafarju, kjer pride AC na cesto za Jesenice), plav fazer 1000 (tastar model),...isto nabav si novo čelado, sopotnica je imela vsaj nekak približek čelade :headbang:

Pa kaj je s folkom, čelade za na mopede (50€) pa še to stare po 10 let :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!