Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes nas je pralo proti Šoštanju 3 ste bli Konjiški grbi, sem se vam priključo in sledil do odcepa za Dobrno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, polno dons dvokolesja po cestah :rolleyes: . Čist pred domom skor me je dohitel en :naughty: na tunini :evilgrin: , hvala najboljši sosed za dodatno luč po tistih peskastih ovinkih :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldan okoli 15 ure na AC pri izvozu Raka - smer KK, nedojebanec na eni stari kanti od Suzukija RR...v kavbojkah na polno, prehiteval dva avtomobila (en na voznem, drugi na prehitevalnem pasu) po odstavnem pasu.

KRETEN !!!!

Drugače pa...a ste na kočevki, Z-etorci (Kawasaki Z) imeli skupinsko furo al kaj? V smeri Dvor-Kočevje sem vas srečal kar neki....vsi oranžni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brdaus in maus...člouk ne ve kateri je lepši no... :winkiss:

oba po kozini...v kontra smeri...

Bojda smo se res srečal :blush: ampak res ne vem, kje.... bom jutr v atlas pogledu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RSV mille ter rdec suzuki bandit 600 s pred bar borom v postojni. Suzuki bol padu v oci k ga je pupca pelala :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nas je pralo proti Šoštanju 3 ste bli Konjiški grbi, sem se vam priključo in sledil do odcepa za Dobrno...

Samo ne hodit južno od Črnega Kala in nosit dež.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si bil ti tisti DEBIL, ki se je včeraj za mano vozil z dolgo lučjo, na beli hondi?, proti Zagorju?

fuckoff.jpg

Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U soboto v idriji na bencinski ducati 1098, rdeče barve... pač ni šanse da ga zgrešiš :D

Pa pol po nekih gorskih prelazih med idrijo in žiri za nama pripelala tdm-ka črne barve, pol smo se en parkrat stečal, k je dž scal...

Pa pol na ridah Dex :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U soboto v idriji na bencinski ducati 1098, rdeče barve... pač ni šanse da ga zgrešiš :D

Če je blo okoli 3 popoldne, sem bil jest B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igorrr uceraj v nedeljo za Hotedrscico proti Idriji, jaz cis makadamsko umazan kontra:)

For sure:)

Jap, it was me.

Ja kje si pa gazil okol? :)

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

danes zjutraj malo čez deveto na Vrhniki v smeri proti Logatcu en živo rumen :eek: Suzuki GSX 600/750 F... kdo od tukaj?

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki a si se ti predvčerejšnem na planino pelu?

Hola mojster,

hja, v nedeljo popoldne sem šel po SN :winkiss: v Postojno, seveda skozi Planino... se peljem tko umirjeno da se me da spoznat, al ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je blo okoli 3 popoldne, sem bil jest B)

Da :D blo je enkrat takrat ja...btw hud strojček :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa ne vem če si bil ti, tko počas je pelu, isto suzuki k8, pa mtech kombinezon, pol pa tkoj ko je tist odcep za planino gas do kraja, sem sam pogledu pa pohodu :D, na ravninah lepo počas, med ovinki pa spet gas... Neki cajta sem ga še lovil, pol je izvedu pa par kamikaz prehitevanj, pa raj nisem šu tvegat, pa je ušel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gusti, a sta se dans ti pa franci peljala v Prešo mogoc?Srečali smo se pa pri glavni avtobusni v Ravnah.

P.S. odzdavit pa ne znata :hmm:

Popravljeno . Popravil Vucko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa ne vem če si bil ti, tko počas je pelu, isto suzuki k8, pa mtech kombinezon, pol pa tkoj ko je tist odcep za planino gas do kraja, sem sam pogledu pa pohodu :D, na ravninah lepo počas, med ovinki pa spet gas... Neki cajta sem ga še lovil, pol je izvedu pa par kamikaz prehitevanj, pa raj nisem šu tvegat, pa je ušel :)

Hola,

hja, tale stil mi je dokaj domač, razen kamikazenja :? sicer na cesti nikol ne dajem do konca gas - never ever - a po drugi strani je pa res da je moja Lubica kar poskočna, se nič ne pritožujem, hehe... če je blo malo po 16 uri... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si bil ti tisti DEBIL, ki se je včeraj za mano vozil z dolgo lučjo, na beli hondi?, proti Zagorju?

fuckoff.jpg

zaka debil ???

js se skoz z dolgimi lučmi pelem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takrat enkrat je blo ja, modra aprilija je bla za tabo :) če si bil ti, no sej ni važen, sam da smo podebatiral :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!