Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Dober večer...Dans vidu enga Ducatija 1098 se mi zdi okrog 14.30?Na LJ obvoznici...

Pol zvečer okrog oz popoldne ob sedmih al pol osmih,ne vem čist točn mogoč mal poznej eni trije čez Log(Polanska dolina...)En z ninjo v ovinku pa še lepo pozdravu :worship: Je bla pa siva...

Drugač pa še miljavžnt motoristov!

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer offtopic, sam v poltemi mam tudi jaz dolgo luč prižgano, ker te folk drugače enostavno ne vidi, pa tudi, vsaj na moji cbri, kratka luč tako slabo osvetljuje cesto spredaj, da v temi ne vidiš NIČ!

Zahvalil bi se motoristu na Enduri (kle 500, xt 350, nisem točno videl), brez tablice in z agv čelado, okoli pol sedmih pri Dvoru, ker me je opozoril, na Gospode v modrem ob cesti... par kilometrov naprej :) Kdo od tu?

Ne razumet narobe, ko je potreba tudi js z dolgo vozim, da bi pa podnevi z dolgo vozil predvsem pa ko vozim za kom drugim dolgo tudi v temi ugasnem, ker se zavedam kako moteče je ko ti nekdo za tabo vozi z dolgo tebi se pa v ogledalih vse blešči... ravno tko če ne še huje ko ti kdo pripelje nasproti po možnosti v ovinku in luči ne zasenči... ko gledaš kje je rob ceste in če boš zvozu ovinek (mal napihujem)...

Če ni potrebe, vozi s kratko lučjo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumet narobe, ko je potreba tudi js z dolgo vozim, da bi pa podnevi z dolgo vozil predvsem pa ko vozim za kom drugim dolgo tudi v temi ugasnem, ker se zavedam kako moteče je ko ti nekdo za tabo vozi z dolgo tebi se pa v ogledalih vse blešči... ravno tko če ne še huje ko ti kdo pripelje nasproti po možnosti v ovinku in luči ne zasenči... ko gledaš kje je rob ceste in če boš zvozu ovinek (mal napihujem)...

Če ni potrebe, vozi s kratko lučjo!

Tud jaz tako delam,...

Pol si pa tudi ti debil! <----- samo tole me je zmotil...

offtopic :) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaaoooo.....Včer...od Bizeljskega proti Atomskim toplicam..ene 5 klanec...jebemu...punca koji kurac se ustavljaš tam na ovinku....Sej avtomobili bodo že počakal da se pripelješ na vrh hriba...v ogledalu sem te videl ko sem bil že mimo da si se ustavila...tako ne delati...jebeš une v avtih ki so nervozni...bodo že počakal...

Drgač pa en kup chooperistov v okolici PTUJa, ormoža beltincev...!!! Kaj drugzga že nisem videl...pa en kup estonk na pumpi pri ljutomeru... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He,he,he,he....Bog daj Inport !!! :rolleyes: :rolleyes:

Drugače pa rečem..prekmurke so lepe !!! :winkiss: :winkiss:

Sploh ena na biciklu z slamnikom na sladki glavi okol 15tih po Murski soboti...jaooo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petek, 1.8.08, nekje okol 19:30, skupina enih 8 motorjev, uspel sm opazit Yamaho Fazer in dve Hondi CBR 125 (do letnika 2006). Srečali smo se nekje med Godovičem in Idrijo, preden ste pripeljali na semafor, mam občutek da ste bli motosvetovci :D . Jst sm peljal iz Idrije, rdeča TDR ^_^.

Da da :P Jaz sem bil (CBR 125 Repsol), TEJA (CBR 125) , dore (VFR 800) in Mowzancr (Fazer 600) pa še eden (VFR 800) sam ni na motosvetu :)

Popravljeno . Popravil BloodyShadow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer u ilirski bistrici pred avtoshopom (nasproti OMW) kr nekaj motoristov...kdo od kle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boobridah že parkrat čez mlako "prletu"?

skor po omejitvah :hmm:

lp

ja dostkrat dons :D

ampak ni blo lih hitr...samo glasno

mim merkatorja do kroznga je pa drugacna zgodba....malo bolj glasno :D

ja, pa skoz mlako greš mal bl na obratih, zato da se te do mene sliš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so pa hells angelsi :worship:

ne jebejo zakonov :headbang:

Ta črn motor je res hells angel :D vf1000f. Zakonov pa nista krsila k itak sta invalida za dost stvari :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejle sem dohitev v Podbrezjah par na CB 1300 z goriško registersko in enga na BMW GS650(mislim) z radovljiško....kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala "trem norim puncam" Petri, Eriki in Tini (upam da se nisem zmotil imen), da ste me včeraj popeljale čez Kras in Brda :winkiss:

Upam, da se še kdaj srečamo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!