Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Kdo se vsak dan "PELJE" iz trojan proti Domžalam k sneta skera,tko da tut ne vem kva je zaen motor.Sem šu pol probat z uničeno gumo 180km/h pa tut pod razno nisem šel tolk k gun,vsaj na motorju nisem imel občutka.

Sam pomoje da mal pretiravaš,tam gredo velikrat kamioni iz betonarne ven(Zupančič),drgač pa kr grmi :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motosvetovci?

Rumen f800s v okolici Križa na Krasu ob 11h?

Rdeč f800s :D ob 21ih na Kozini?

In valda zopet T, tokrat na benzinski v Kobaridu. Si ti sploh kdaj doma?! :P :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

četrtek popoldan.. na gradnikovi (zlato polje - kranj), mel si ninjo oblečeno v poliestre verjetno z GO!!!!!!! nalepkami ponekod :) lep motor.. spredna guma je pa tut že mal švoh zgledala. aja, motor je bil parkiran na parkirišu (pred tem je bil verjetno v kombiju) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čer.

tri-štir dni nazaj okol 18h en z zeleno ninjo 1000 pomoje mal starejša pa sopotnica vzadi. vozil z mano za velko grupo nemških motoristov od belce do podkorena ,potem se še enkrat na korenu na ovinkih srečal sam da sm šev js dol.tablica je bla lj-70-5G.Kdo od vs?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v sredo mal pred 18h na izvozu iz AC na Celovško cesto v LJ si bil Dolenc ane? pa še eden s cbr600f zraven :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ti vidiš HA-se?

VF1000F je vidu pa se je precej zmotu :D Za ta motor bi prej reku da je od ludega maxa kot pa od hellsu :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti kreten ki je bil v četrtek z KTM LC4 690 črni brez tablice k se je k nor fural dol za črni kal.

Rad bi ti sporočil nekaj stvari če si z foruma! :

1. Nikoli več da te ne vidim me prihtevat 1 cm od mene

2. Prehitro greš v ovinke 3 si zaplejav na drugi pas, maš srečo da ni nobenga blo nasproti pri hitrosti k da niti ne omenim.

3. Po zadnji skorai v mene, ka ti ni jasno!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

4. Če te dobim še 1x na cesti mater ti eno zalimam okoli ušes!

:krneki: :krneki: :krneki: :krneki:

No tako da veste še drugi, pazite se enga norca k vsako tolko se najde v okoli črnega kala, namreč tip nima nič v čebuli kot tako nima nič skilla za vozit motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti kreten ki je bil v četrtek z KTM LC4 690 črni brez tablice k se je k nor fural dol za črni kal.

Rad bi ti sporočil nekaj stvari če si z foruma! :

1. Nikoli več da te ne vidim me prihtevat 1 cm od mene

2. Prehitro greš v ovinke 3 si zaplejav na drugi pas, maš srečo da ni nobenga blo nasproti pri hitrosti k da niti ne omenim.

3. Po zadnji skorai v mene, ka ti ni jasno!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

4. Če te dobim še 1x na cesti mater ti eno zalimam okoli ušes!

:krneki: :krneki: :krneki: :krneki:

No tako da veste še drugi, pazite se enga norca k vsako tolko se najde v okoli črnega kala, namreč tip nima nič v čebuli kot tako nima nič skilla za vozit motor...

dobil ga verjetno ne boš ker je očitno hitrejši od tebe, sicer pa da ti uspe sredi vožnje pri 150 kmh modela zašamarit okol kepe, pol pa svaka ti čast :worship: :D pol si pa drugi đeki čen :D

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobil ga verjetno ne boš ker je očitno hitrejši od tebe, sicer pa da ti uspe sredi vožnje pri 150 kmh modela zašamarit okol kepe, pol pa svaka ti čast :worship: :D pol si pa drugi đeki čen :D

Ga ne bom rabu, k ga prei ali slei si taki sami si kei naredijo....

Aya ti pa si zopet tisti pametnjakovič :worship: amen :naughty: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tako da veste še drugi, pazite se enga norca k vsako tolko se najde v okoli črnega kala, namreč tip nima nič v čebuli kot tako nima nič skilla za vozit motor...

ti bom jaz pomagal, ki vsak dan tam pijem kafe za gor al pa za dol, sam še nisem nabasal nanj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v sredo mal pred 18h na izvozu iz AC na Celovško cesto v LJ si bil Dolenc ane? pa še eden s cbr600f zraven :D

Pa še res je, un s hondo ma pa The punisher nick :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učer ob 2.13 zjutrej med Linz in Wien-om en z poniexpres po prehitevalnemu pasu

(mislim na prikolci je bil :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobil ga verjetno ne boš ker je očitno hitrejši od tebe, sicer pa da ti uspe sredi vožnje pri 150 kmh modela zašamarit okol kepe, pol pa svaka ti čast :worship: :D pol si pa drugi đeki čen :D

A ni Hopkins Lorenzota pocil? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobil ga verjetno ne boš ker je očitno hitrejši od tebe, sicer pa da ti uspe sredi vožnje pri 150 kmh modela zašamarit okol kepe, pol pa svaka ti čast :worship: :D pol si pa drugi đeki čen :D

Jst sm še vedno mnenja da bi chuck norris spajsal đekija :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta vikend v kempu Lucija v Portorožu ful motoristov :whistle: kdo od tuki ? najbolj sta mi v oči padla 2 tipčka z črno ninjo...oz bla je črna z zelenim zadkom :whistle: :whistle: :D

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ata IBA,si bil ti ,ki si se ustavil mal pred Mislinjo,smo se štirje kunštval okol ene aprilije,hvala za dobro voljo,takoj skočil,če je kaj za pomagat :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans v mojstrani/dovje smer jesenice en z blejsko registracijo ne vem kir motor samo vem,da je imel črno firstovo jakno pa svetlo modre kavbojke in črn motor ,okoli 16h .Ko sem prehiteval kolono je glih pred mano brez pogleda v špegu in brez žmigovca zapelov pred mene ,nas rečo nism imel velik hitrosti ampak vse1 merkej! :headbang: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HyperJack iz KoČevja 14:30? Prehiter cez naselje in te nism ujel hehe

Hmm mislim, da nism bil jaz. Bil sem sicer na motorju, samo v kratkih oblačilih, ker sem šel samo malo čez mesto. Mislim, da nism bil tisto jaz...

Ali pač... :hmm:

Danes popoldne prišlo kar lepo število motoristev na Kočevsko jezero, jaz sem glih treniral v tistem trenutku, in sem bil zelo atraktiven :P

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil na golici, srecal polno motoristov, je pa bla ena izjema na jezeru, z neko modro enduro (mislim da je bla yamaha), sg tablice. Kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!