Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Okrog pol treh Dex in osa rider na ridah (nisem mogel potrobit, trobla štrajka).Srečali tudi BIG YELLOW-a in druščino na vrhu Črnega Kala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okrog pol treh Dex in osa rider na ridah (nisem mogel potrobit, trobla štrajka).Srečali tudi BIG YELLOW-a in druščino na vrhu Črnega Kala.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx vsem, ki ste včeraj po primorskem koncu opozarjali na policijske kontrole, enako tudi ostalim, ki ste človeški glede tega.  .)

Ker nisem zasledil niti enga v pločevinki, da bi opozoril. In mi gredo taki človeki kr pošteno na penis. Sam vedno poblendam če sem v avtu, sploh motoristom.

Pa upam, da bo z unim k je ureči užgal na Ridah vse OK.  :hmm:

Popravljeno . Popravil RenoRaines
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Ker nisem zasledil niti enga v pločevinki, da bi opozoril. In mi gredo taki človeki kr pošteno na penis. Sam vedno poblendam če sem v avtu, sploh motoristom.

...

:topic:

naslednjič na motorju blendaj vsem, ne samo motoristom. Deluje na pločevinkarje bolj pozitivno, če jih rešiš udarca po denarnici, kot pa karkoli drugega (kar se odnosa avtomobilist-motorist tiče, seveda)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

naslednjič na motorju blendaj vsem, ne samo motoristom. Deluje na pločevinkarje bolj pozitivno, če jih rešiš udarca po denarnici, kot pa karkoli drugega (kar se odnosa avtomobilist-motorist tiče, seveda)

Kaj pa vem, jz sm tud do zadnč tko misla, sm zgleda ne drži čist....mislm d je blo v soboto al tm nek k je bla ena plava zaseda pred Trebnjim, poblendala (sm bla na motorju) enmu v pločevinki, k je šou v njihovo naročje pa mi je pokazal kok lep sredn prst ma :slap: ....upam d so ga ustavl, mislm prov prvoščm mu :evilgrin: .

Drugač pa dons zgodi zjutri ena zelena ninja na rondoju v Bršljinu (NM), anyone?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolj sta mi v oči padla 2 tipčka z črno ninjo...oz bla je črna z zelenim zadkom :whistle: :whistle: :D

Po tvojem opisu sodeč sta, domnevam, ta dva že zasedena... :whistle: Eden z drugim, seveda homoswitch.gif :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx vsem, ki ste včeraj po primorskem koncu opozarjali na policijske kontrole,

Ne vem če smo ravno tebi nakazali da so plavi v bližini, ampak nekatere smo pa le opozorili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta vikend v kempu Lucija v Portorožu ful motoristov :whistle: kdo od tuki ? najbolj sta mi v oči padla 2 tipčka z črno ninjo...oz bla je črna z zelenim zadkom :whistle: :whistle: :D

Zeleni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem, jz sm tud do zadnč tko misla, sm zgleda ne drži čist....mislm d je blo v soboto al tm nek k je bla ena plava zaseda pred Trebnjim, poblendala (sm bla na motorju) enmu v pločevinki, k je šou v njihovo naročje pa mi je pokazal kok lep sredn prst ma :slap: ....upam d so ga ustavl, mislm prov prvoščm mu :evilgrin: .

...

se ni za sekirat zarad enga tacga ;) verjetno niti ni vedu oz. pričakoval, da bi mu nekdo na motorju za radar/policaje blendal.

Sam na motorju itak še z levo roko pokažen naj upočasnijo, dosedaj še ni bilo pritožb, pa tudi če bi kdo pametoval kaj, who cares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D..ja-ja..Videna v petek v Postojni.Sn najprej mislil, da je zadaj tak grda sopotnica...kasneje skontal da je tipčina :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta vikend v kempu Lucija v Portorožu ful motoristov :whistle: kdo od tuki ? najbolj sta mi v oči padla 2 tipčka z črno ninjo...oz bla je črna z zelenim zadkom :whistle: :whistle: :D

Na ta post!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

naslednjič na motorju blendaj vsem, ne samo motoristom. Deluje na pločevinkarje bolj pozitivno, če jih rešiš udarca po denarnici, kot pa karkoli drugega (kar se odnosa avtomobilist-motorist tiče, seveda)

V pločevinki do sedaj eden ni luči prižgal ko sem mu blendal. Tko da dvomim, če sploh vidijo blendanje.

Sem pa doživel ko sem poblendal, da je model z kombijem zapeljal vame, čez sredinsko polovico. Da mu j... In iz tega razloga mislim, da si folk v avtih IMO mal drugače razlaga blendanje motoristov od njihovih 'bratov' piksnarjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No po nekaj časa iskanja sem kočno doletev na tistega kretena brez tabilce...

namreč zopet en k oponaša "ghost riderja"

Tip je nekje z primorske...... več ali manj kar je snemano je koper in obala.

Če ga srečate na cesti se kr odmaknite ker v mene je namreč skorai zaletev ....

Kretenizem na višku....

http://www.zshare.net/video/168582357a1cbcaf/

:headbang: :headbang: :headbang:

P.S

kot bote opazli tip ne da samo nima nič v glavi tudi kei skilla za vozit nima..... tko da je bomba na cesti... :worship: :krneki:

Popravljeno . Popravil AiroH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No po nekaj časa iskanja sem kočno doletev na tistega kretena brez tabilce...

namreč zopet en k oponaša "ghost riderja"

Tip je nekje z primorske...... več ali manj kar je snemano je koper in obala.

Če ga srečate na cesti se kr odmaknite ker v mene je namreč skorai zaletev ....

Kretenizem na višku....

http://www.zshare.net/video/168582357a1cbcaf/

:headbang: :headbang: :headbang:

P.S

kot bote opazli tip ne da samo nima nič v glavi tudi kei skilla za vozit nima..... tko da je bomba na cesti... :worship: :krneki:

omenjeni voznik po filmu sodeč ma svojo temo...ghost rider..splošno :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ata IBA,si bil ti ,ki si se ustavil mal pred Mislinjo,smo se štirje kunštval okol ene aprilije,hvala za dobro voljo,takoj skočil,če je kaj za pomagat :worship: :worship: :worship:

Normalno! Če vidim NM registracijo (cviček mam rad :drunk: ), doma imam prikolico za motor (če je kaj večjega), poznam vse gostilne v okolici :beer2: ,...

Če pa mate zraven še mehanika, pol pa tak ni blema. Naslednjič kako rečemo. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno! Če vidim NM registracijo (cviček mam rad :drunk: ), doma imam prikolico za motor (če je kaj večjega), poznam vse gostilne v okolici :beer2: ,...

Če pa mate zraven še mehanika, pol pa tak ni blema. Naslednjič kako rečemo. LP.

Napača,tablice so bile KK,naslednjič kako rečemo in kaj spijemo :beer2:

Če boš pa kaj v naših koncih,ti bomo pa dal kak kanister za na pot :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na poti proti Polzeli iz Mozirja srečal Zdrawca na tigru. Jaz sem pripeljal nasproti s kolegom, oba z guzziji. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne, Straža, smer NM....skupina z NM tablicam.....Samo da povem talentu z kufrom....drugič ni treba 15 cm mim mene na moč prehitevat.

Aja no...sam frajer si pa bil.

10 min prej na kočecki....GSR600,....lepo ga pelu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V pločevinki do sedaj eden ni luči prižgal ko sem mu blendal. Tko da dvomim, če sploh vidijo blendanje.

Sem pa doživel ko sem poblendal, da je model z kombijem zapeljal vame, čez sredinsko polovico. Da mu j... In iz tega razloga mislim, da si folk v avtih IMO mal drugače razlaga blendanje motoristov od njihovih 'bratov' piksnarjev.

ne vem, očitno se jaz vozim med drugimi pločevinkarji, lahko pa da pomaga tudi mahanje z roko, s katero nedvoumno pokažem da gre za neko nevarnost/radar

za luči pa že dolgo ne blendam, ne v avtu, ne na motorju

dovolj off-topic z moje strani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!