Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Dons srečal Rokyja, ko sem se peljal proti Loki, pa en z Ninjo10 me je prehitu čez Jeprco nazaj grede, pa še ceu kup drugih motoristou sm srečou in seveda tudi pozdravu :yes:

Hola,

a sva se res srečala, madonca, nism bil dost pozorn :D Kje točno pa, da malo osvežim spomin... Sem se pa peljal ja čez Besnico - Podblico - Dražgoše - Šk. Loka - Kranj :OK: ena taka izi popoldanska furca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rad bi se samo opravičil motoristu (mislim da na futuri), ki je včeraj na ravnini pred gostiščem Guliver pri Dolu pri Hrastniku pripeljal nasproti ko sem prehiteval tovornjak... malo je bilo blizu :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

a sva se res srečala, madonca, nism bil dost pozorn :D Kje točno pa, da malo osvežim spomin... Sem se pa peljal ja čez Besnico - Podblico - Dražgoše - Šk. Loka - Kranj :OK: ena taka izi popoldanska furca.

Srečal smo se mal pred Žabnco na tisti ravnini čez vasi, če gledam iz smeri Kranja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 15:30 v Vicky Burgerju (Črni Kal), ena Bordo R1 (2004-2005), ena MV Agusta F4 in en Ducati 1098 rdeč, mislim da vsi 3 GO registracija. Lepa skupinca. Zraven pa parkiran črn ZZR 1400.

Popravljeno . Popravil Stasky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes en trajk na ravnini pri VINA KOPER. Sem te pozdravil kasneje, sem mel ga lih v vagi :blush: Drugače pa lep trajk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes en trajk na ravnini pri VINA KOPER. Sem te pozdravil kasneje, sem mel ga lih v vagi :blush: Drugače pa lep trajk

Tebe pa že ene parkrat srečal v zadnjih par dnevih, ti mahal s "konzerve" ma nisi štekal... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe SORI ! Aj - zdaj me je pa že sram. DIO PORKO :(

Čuj gledam na obratomer, ko je na 8 - 8,5 moram našlatat na gas da se dvigne. Se potem pozdravim tudi :naughty: Prej raje ne, da ne grem na hrbet. Ali pa mi samo kolo v prazno obrne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dos z Rudolfom nardila turco cca 500km: ilirska bistrca-pivka-postojna-razdrto-vipava-nova g.-kobarid-bovec-vršič-jesenice-bled-radovlica-kranj-lublana-vrhnka-lohatc-ride-postojna-domow...pozdravl smp čist vse po vrsti :D

-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dos z Rudolfom nardila turco cca 500km: ilirska bistrca-pivka-postojna-razdrto-vipava-nova g.-kobarid-bovec-vršič-jesenice-bled-radovlica-kranj-lublana-vrhnka-lohatc-ride-postojna-domow...pozdravl smp čist vse po vrsti :D

-

Pol smo se zihr vidli :naughty:

Dans naredu mal krajšo furco-210km proti podnanosu, nazaj proti kanalu, goriška brda in lokve, tud pozdravu use, tko da si biu sigurno zravn :rolleyes: (gsxr in cbr 600f sva vozila skupi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes malo čez 18, na Breznici opažena :eek: Gilera Nordcap/Nordwest :worship: , z Jeseniško novo tablico, v družbi še enega motorja. Kdo pozna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj dopoldan se je nekdo peljal na relaciji celje-šentjur (in verjetno še dlje) na črni cbf. stala sva skupaj v križišču, potem pa se skupaj v koloni peljala do šentjurja. jaz sem bila na skuterju z rožicami na čeladi in napisom rozi.

kdo od tuki?

pa še zvečer okoli 20.15 je nekdo z modro hondo (se mi zdi hornet) Lj tablice stal pred vhodom v city center v celju.

kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj v Kocevju dva gsxr - ja 1000, plava r1, starejsa ninja, skor nov gsr....po govorici vecinoma Kocevarji..seveda v baru, vemo kje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rocco, vidu sm te dans na celovški dvakrat. Najprej v Guncljah proti centru, pol pa še na priklopu na obvoznico, pa še trobu sm ti sam nisi vidu, ker sm bil v kombiju :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rocco, vidu sm te dans na celovški dvakrat. Najprej v Guncljah proti centru, pol pa še na priklopu na obvoznico, pa še trobu sm ti sam nisi vidu, ker sm bil v kombiju :whistle:

Možno...šu sm iz šihta dam po opremo pa na tekmo...pa pridm do Bizovika pa ugotovim da sm kopačke pozabu :krneki: pa sm še 1x nazaj dam letu pa na tekmo :P 4x po Celovški v pou ure v uni gužvi :slap:

jih je več trobil na celovški tist cajt...verjetno si biu med njimi :)

Smo pa premagal Luksemburg :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V centru Nm si se dons neki vrival v vrsto pred semaforjem :whistle: , okol pol 2eh....aja plava R1, pa kratke hlače in majca :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno...šu sm iz šihta dam po opremo pa na tekmo...pa pridm do Bizovika pa ugotovim da sm kopačke pozabu :krneki: pa sm še 1x nazaj dam letu pa na tekmo :P 4x po Celovški v pou ure v uni gužvi :slap:

jih je več trobil na celovški tist cajt...verjetno si biu med njimi :)

Smo pa premagal Luksemburg :naughty: :OK:

Čestitke za zmago :yea1: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fritz si bil na Vršiču v soboto 16.8. z modrim štromom (LJ FRITZ), si umikal motor moji ženi da je dala malega v avto hvala lepa, :yes:

lp bernardek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nekje ob 11 Zelena Ninja 2007 Zx6R na celovški cesti v LJ, kdo od tle?

Mater sem skoču v avto ko je priletu mimo, se vidi da ninje kričijo hehe :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!