Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Gizmo včeraj v Črnučah z belim puloverjem? Škoda k sm bil v avtu :D

tud jst dons gizmota(vsaj mislm da je biu on) vidu na dunajski isto v belem...

če si biu to ti gizmo a se ti nč ne preoblačš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans na ridah bil en z novo rs-ko (črna). Kdo od tuki?

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabe pol ure nazaj na Dvoru skupinica motoristev, spomnim se rdečega Z-ja starejšega letnika....

Nekaj motoristev tudi v smeri proti Semiču...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na Avtocesti vidu zvrnejno ninjo v smeri LJ, ene 10km po Razdrtem.... kdo od tle ali ve če je tip uredu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Bledu srečal strica na Duku....mogoče jvalant? Sva se 2x pozdravla u 30 sekundah :P

Ja, pa sem bil res jest :yes: . Sem se glih zmisljeval kam grem na kafe.

Janez

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj na cesti od bučke proti sevnici imeli krajši postanek, pa si se ustavil in vprašal če se je kdo sesul in če je potrebna pomoč......do nas si se pripeljal na gsxr 1000 po prvem kolesu, na oklepih je pisalo divja jaga :D, potem pa odšel proti sevnici po zadnjem, tablica NM MEKO (se mi zdi), ali si bil ti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist na kawasakiju v Radizelu mi je danes, ko sem ga pozdravil iz tovornjaka, na veliko odzdravil nazaj. Si mi šiht popestril :D :P Kdo od tu?

Popravljeno . Popravil ajazbe7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Qrba me je napral.... Emmm.... en majstr je na relaciji Dvor-Kočevje stilsko preobrazil svojo rdeče črno CBR1000RR. Kdo s tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ucer dva motorista na zbilju ob jezeru :whistle:

U uuUU

jst vem

Brdaus pa Roky

damn im good :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tud jaz sm danes na relaciji Kočevje - Dvor vidu zvrnjeno CBR-ko. Upam, da je z mojstrom vse OK. Mal pred tem pa je policaj enmu ob cesti pridigal in kokr mi je uspel videt tud piltek pisal. Da le ni bilo predrago pridiganje :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek okol 18:00 dve cbr 125, na eni punca in ena rs 125...To kr gre:)

Videl si mene na CBR 125 Repsol, moja punca Teja rdeča CBR 125 in še en prjatu z tanovo RS 125 :P

Če se ne motim si ti tisti ki si nas prehitel in nas pozdravil z nogo? To je blo na poti od Kalc proti Planini. :P Je tako? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, prehitr pisal in pozabu povedat lokacijo. Ko je za mano prsla suza (z sopotnico) sm mislu da je rs-ka hotla mal raztegnt noge hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tud jaz sm danes na relaciji Kočevje - Dvor vidu zvrnjeno CBR-ko. Upam, da je z mojstrom vse OK. Mal pred tem pa je policaj enmu ob cesti pridigal in kokr mi je uspel videt tud piltek pisal. Da le ni bilo predrago pridiganje :huh:

A je bil na FRJ? Je bil v zasedi. Mene je rešu traktor, jaz pa upam, da sem rešu koga od vas lepe položnice :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!