Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Dons okol 17.00 biu na Ridah. Mimo se je prpelou Rocco, jes sm pa svojo yamaho parkirou poleg Osa rider yamahe :naughty:

:whistle: . . . . . . . :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes srečal oso pred ridami...si šel proti lj oz. ridam....na omv-ju v postojni pa maus-a...verjetno še srečal kakega forumaša po poti iz dupleka proti krasu...sam itak glava je dns zelo slabo funkcionirala in nism uspel use to ugotovit :slap:

:whistle: :whistle: :whistle: :hmm: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kje točno so te rajde?Prej ko se pride v Postojno? :rolleyes: Tam na nekemu hudmu ovinku je zmeram ful motoristu, 2x šou 2x je bla tam ful lepa zelena ninja.Kdo od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velikokrat vidim zjutraj v LJ mimo gospodarskega razstavišča ob približno 7.30 enga nov(ejše)ga črnega gixxerja, kdo od tle?

včasih grem jst :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kje točno so te rajde?Prej ko se pride v Postojno? :rolleyes: Tam na nekemu hudmu ovinku je zmeram ful motoristu, 2x šou 2x je bla tam ful lepa zelena ninja.Kdo od tle?

mislim da se ti dopade motor od ninja rider-ja . . . . . . on ma ninjo . . . . unikatne zelene barve . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kje točno so te rajde?Prej ko se pride v Postojno? :rolleyes: Tam na nekemu hudmu ovinku je zmeram ful motoristu, 2x šou 2x je bla tam ful lepa zelena ninja.Kdo od tle?

:grim Te ride so med Planino in Postojno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa lepa cesta :rolleyes: Ma ta ninja rider ni pa kaj dosti aktiven a?vsaj na forumu, po cesti pa je skozi :rolleyes:

Tudi jst bi biu zj kje tam okoli, ma imam motor na rednem servisu :( Upam da bo danes čene pa jutri :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, hvala

tudi tvoj ni svoh ;)

--

LP

Hehe, nenamenoma! :)

Tisti z adventurjem pa je bil Benedetti, ki ima gostilno v Kopru.. Ampak nismo vozili skupaj, je bilo čisto naključje, on je čisto predivji za nas B)

Btw, lep motor imaš! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Stasky: tisti čas smo bili tudi mi nekje na tem koncu... (Suzuki + Cbr-ka)

Včeraj okoli 9.30 ure v Domžalah, CE registracija, zadaj nalepka Motosvet, zavijal si proti McDonaldsu....?

če si videl dva na motorju, sva bila jaz in moj dragi :naughty:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj z grobnika proti delnicam skupina ene 6 coperistov...70-90 kmh, prehitevali kot da so z avtom. Bli vsi hrvati samo en iz murske sobote, zadnji, z balanco visje kot je imel glavo. Stil voznje je imel taksen, ki ga nikoooli nisem videl, niti mi ni na pamet padel...po sredinski crti v polovico ovinkov, nikoli pa bolj desno kot sredina vozisca...Prehiteti se ni dal...svasta...

Zmajeval z glavo, gledal v spegu..ma pejt nekam, ce se noces locit od svoje kompanije se ne vozi po javni cesti. Bli ste ovira!!!

In kaj je narobe ce sm te hotel prehitet (in vse ostale pa nisem imel prilike)???Aha, legalno cez crtkano crto, da se ve...

Uglavnom zamerli ste se mi, zasedli ste celo cesto in bli siroki ko kombi...

Bil sm z avtom, in zelo prijazen ko si mi preprecil prehitevanje. Drugic ti posljem srce v hlace...

In pol smo avtomobilisti tisti ki so vsega krivi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne,trije CE (mislim) tablice na SS-ih na kočevki, smer Dvor. Ok, prehitevanje v levem nepreglednem ovinku (in potem vožnja po nasportnem pasu), s sopotnico ozadaj res ni pohvalno.

V soboto zjutraj, PULA, križišče pri LIDLU, modra FZ1...smo si neki fejst mahal :D Kdo od tukaj?

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:xx: Lepa lepa cesta :rolleyes: Ma ta ninja rider ni pa kaj dosti aktiven a?vsaj na forumu, po cesti pa je skozi :rolleyes:

Res je tle sm bl mal aktiven........... :yes:

na motorju je pa čist druga pesem............ :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj z grobnika proti delnicam skupina ene 6 coperistov...70-90 kmh, prehitevali kot da so z avtom. Bli vsi hrvati samo en iz murske sobote, zadnji, z balanco visje kot je imel glavo. Stil voznje je imel taksen, ki ga nikoooli nisem videl, niti mi ni na pamet padel...po sredinski crti v polovico ovinkov, nikoli pa bolj desno kot sredina vozisca...Prehiteti se ni dal...svasta...

Zmajeval z glavo, gledal v spegu..ma pejt nekam, ce se noces locit od svoje kompanije se ne vozi po javni cesti. Bli ste ovira!!!

In kaj je narobe ce sm te hotel prehitet (in vse ostale pa nisem imel prilike)???Aha, legalno cez crtkano crto, da se ve...

Uglavnom zamerli ste se mi, zasedli ste celo cesto in bli siroki ko kombi...

Bil sm z avtom, in zelo prijazen ko si mi preprecil prehitevanje. Drugic ti posljem srce v hlace...

In pol smo avtomobilisti tisti ki so vsega krivi...

Ja verjetn so šli direkt iz Pule(iz motozbora),pa so bli še mal zašpinelani :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frips...potem si bil malo pred mano da so te tile trije prehitel..če je imel eden zadaj še bejbo potem so bili to trije naspidirani Celjani...Aprilia Mille, r6,in gsxr....pelal so se ko šus...skor mal preveč no...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če se je kdo od tukaj včeraj vozil ko mutec okoli rondoja nasproti mariborske Qlandije? Moraš bit pa res tele, da se v največji gužvi naganjaš med avti... :grim

Aja, bila sta 2, oba v jakni in kavbojkah. Eden z belordečo R6-ko, drug z belim Z-jem.

Pa še to. Predlagam vama, da hodita ponoči malo trenirat. Je manj prometa, pa še malokdo bo videl, da se peljeta ko p***e. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frips...potem si bil malo pred mano da so te tile trije prehitel..če je imel eden zadaj še bejbo potem so bili to trije naspidirani Celjani...Aprilia Mille, r6,in gsxr....pelal so se ko šus...skor mal preveč no...

E točno tile so bli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E točno tile so bli.

He,he,....na pumpi na meji pri brodu na kupi smo še en cigaretek skadili potem sva z prijateljem odšla naprej..Prehiteli so naju malo dlje od Kočevja...

Jaz z svojo težko prasico in tremi kufri nisem mogu več ko 50 peljat:=))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okol 21h, Celovška cesta... voznik na zelenem cestnem Kawlnu, črn Spyke kombo in CE registracija.... kdo od tukaj? Sva se spogledala, pa ti je v očeh pisal: QWA BI PA TI RAD..... BRUUUUMMMMM :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!