Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

črna ninja 250 z motosvet nalepko na sprednji šipci pr gim center v celju dans okol dveh. ex Flatron? :whistle: :D + ene par pozerjov po zadni mim glazije :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modra Ninja ob pribl. 18h relacija MB-Radlje; lepo si pozdravil, čoperist v Selnici, peljal si proti MB, pozdravil ob prehitevanju 4ih osebnih in mojem umiku desno :lol: Načeloma vsi lepo odzdravljajo, izjema policaj na motorju in eden na čoperju v kratki majici in kratkih hlačah pri Tušu na Studencih. Ob pozdravu z moje strani naredil takšno grimaso da mi je sekalo na smeh še pet minut :D

Samo okrog 100 km....bo treba kam dlje za vikend.....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

črna ninja 250 z motosvet nalepko na sprednji šipci pr gim center v celju dans okol dveh. ex Flatron? :whistle: :D + ene par pozerjov po zadni mim glazije :)

Čiko, jap.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

črna ninja 250 z motosvet nalepko na sprednji šipci pr gim center v celju dans okol dveh. ex Flatron? :whistle: :D + ene par pozerjov po zadni mim glazije :)

in kam ti hodiš v šolo, ja jst sm dans komaj z morja pršu pa sm šel v šolo pogledat kak je urnik za jutri. Vidim da bom mogu dat nalepko ČIKO na motorja mojega

Popravljeno . Popravil ČIKO24
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modra Ninja ob pribl. 18h relacija MB-Radlje; lepo si pozdravil, čoperist v Selnici, peljal si proti MB, pozdravil ob prehitevanju 4ih osebnih in mojem umiku desno :lol: Načeloma vsi lepo odzdravljajo, izjema policaj na motorju in eden na čoperju v kratki majici in kratkih hlačah pri Tušu na Studencih. Ob pozdravu z moje strani naredil takšno grimaso da mi je sekalo na smeh še pet minut :D

Samo okrog 100 km....bo treba kam dlje za vikend.....

LP

Ti pa si pogosto skozi Selnico.......Bel Fazer in bel kombinezon....hmm. Dainese?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda kdo od tu? Včeraj zelen z 1000 mislim da kp registracija, sva se peljala od brezovice do lj skupaj. Za nazaj grede pa še dva na er-5 črnem, smo rekli dve besede na semaforju pri paviljonu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bel slečen FZ6, belo-rdeče črn Berik kombinezon.

Večkrat sem tam, je treba zvečer kam konje na sprehod peljat.

Si me v Selnici prehitel.......bil na MTB-u........... Kaj češ, nemremo se samo vozit, je treba tud biciklina malo na sveži luft pelati....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol 17h na Goreni Savi (tam, ko zdaj ružijo most žez Savo, nasprot železnice), po mojem motoristka, na črni pošasti... kera s tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V naselju Slaptinci in bližnji okolici sem naštel 20 krogov na asfaltu... nekdo je bil priden :D

Mogoče kdo iz tega foruma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob 19.40 po A škerčevi od glavne avtobusne postaje proti mestni pošti v Celju dva junaka (aprilia mille in en rumen štirivaljnik) po zadnjem kolesu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob 19.40 po A škerčevi od glavne avtobusne postaje proti mestni pošti v Celju dva junaka (aprilia mille in en rumen štirivaljnik) po zadnjem kolesu.

Nisem bil jaz :grrr !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kam ti hodiš v šolo, ja jst sm dans komaj z morja pršu pa sm šel v šolo pogledat kak je urnik za jutri. Vidim da bom mogu dat nalepko ČIKO na motorja mojega

lava :)

si že brez take nalepke na daleč razpoznavn :P

kdorkoli ta tedn v celju po zadnjem ? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stasky in airoh mimo vikija....šminkerji gas mimo,da bi kdo kej gledal in pomahal pa ne ...jao ;)

malo za tem ena punca z enim modrim nagcem in rumeno črno jakno dol z črnega kala...okoli 11h....in malo prej izola koper ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brdaus dons sm ti pomahou na veliko :D

na zacetku celovske, ti prot kranju, midva pa na gospodarca

aja...dons okol stirh pred Zbiljam...hvala motoristu pa sopotnici....(hm..pozabu motor...potovalni, dva auspuha pod ritjo ce se ne motim :D), da sta ustavla pa pocakala

respect :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!