Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Jvalant dons po ovinkih iz Jezerskega proti Železni kapli in nazaj v družbi dveh deklet :naughty: ... mater punce so se pa dobr vozile :worship:

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stasky in airoh mimo vikija....šminkerji gas mimo,da bi kdo kej gledal in pomahal pa ne ...jao ;)

malo za tem ena punca z enim modrim nagcem in rumeno črno jakno dol z črnega kala...okoli 11h....in malo prej izola koper ....

ehehe treba gledat cesto ni kej :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jvalant dons po ovinkih iz Jezerskega proti Železni kapli in nazaj v družbi dveh deklet :naughty: ... mater punce so se pa dobr vozile :worship:

Hudica, kje si pa bil? Sem te zgresu :)) Ja fajn se peleta, jih ze neki casa furam okol, pa se lepo ucita! (obedve sele dobr izpit naredile) :naughty: Jest pa opletam skoz ovink, k skoz spegle gledam :) A ste bli na pocivaliscu na ovinku?

Janez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudica, kje si pa bil? Sem te zgresu :) ) Ja fajn se peleta, jih ze neki casa furam okol, pa se lepo ucita! (obedve sele dobr izpit naredile) :naughty: Jest pa opletam skoz ovink, k skoz spegle gledam :) A ste bli na pocivaliscu na ovinku?

Janez

Ja, najprej smo bli tm na klopcah - počivališču, smo se mal slikal, pa tko... :whistle: pol smo vas pa prehitel na gor proti Jezerskem..smo se še spustil do dol prej...jes sm biu s kufrom pa s punco zadej, kolega pa z Ninđo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jvalant dons po ovinkih iz Jezerskega proti Železni kapli in nazaj v družbi dveh deklet :naughty: ... mater punce so se pa dobr vozile :worship:

a je mela ena ninđo ena pa er5?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena je mela gixerja, druga pa enga nagca... :blush:

SV 650 Z blokado! Ampak pele pa ta punca fajn! :worship: Jo ze hocm na KTMa spravt :)

Janez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stasky in airoh mimo vikija....šminkerji gas mimo,da bi kdo kej gledal in pomahal pa ne ...jao ;)

malo za tem ena punca z enim modrim nagcem in rumeno črno jakno dol z črnega kala...okoli 11h....in malo prej izola koper ....

Ma če ta Airoh stiska dušo vn z une boge Ninje... Drugače pa rajši gledam cesto ko punce ob njej :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stasky tebe pa sm dns srecal nekje na relaciji med senozecami in logatcem...sam sploh se ne spomnm kje tocno...si se fural kje tuki naokrog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm biu tudi dosti po avstriji a me je kdo vidu? :P

Dejte no sigurno me niste upali falit .)

Najbolj hiter in najbolj lep :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stasky tebe pa sm dns srecal nekje na relaciji med senozecami in logatcem...sam sploh se ne spomnm kje tocno...si se fural kje tuki naokrog?

Uh vem da sem ene par Fazerk srečal... Bli smo na dirki v Logatcu. Pol pa nazaj proti primorski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh vem da sem ene par Fazerk srečal... Bli smo na dirki v Logatcu. Pol pa nazaj proti primorski.

ja sej mi tudi...smo bli v treh no...še dva s 125-kami (varadero in xt)...smo pa imeli usi 3-je iste lajbiče!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm biu tudi dosti po avstriji a me je kdo vidu? :P

Dejte no sigurno me niste upali falit .)

Najbolj hiter in najbolj lep :evilgrin:

:lol1:

Raje povej da so te policaji dobil brez izpita :photo:

post-20330-1220948447_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja...dons okol stirh pred Zbiljam...hvala motoristu pa sopotnici....(hm..pozabu motor...potovalni, dva auspuha pod ritjo ce se ne motim :D ), da sta ustavla pa pocakala

respect :worship: :worship: :worship:

Bil jaz in moja :whistle:

Samo da si ti nam cel :rolleyes: :rolleyes:

v tist ovink pa drugič 5na h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!