Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Kdo od tu:

14 30 v Radljah črna Vara.

okoli 18 ure v Ožbaltu trije soborci v dežju smer Mb.

To smo pa bli Danči, Gody in Jaz :). Super vreme za furo, priznaj :naughty: .

:ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GIZMO sm ti mahala pa potrobla tam k si stal ob cesti v družbi še enega motorista smer litija

:yes: :yes: :yes: :yes:

sm te prepozn prepoznov, drgač sm pa tut jst pomahu :)

mi smo šli z Nejcom glih na ride :) drgač pa tist je smer litija so pa Črnuče :) :) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes popoldne srečal oso v planini...vsaj mislm da je biu on in igorr-ja v kalcah je neki vijugal po cesti...verjetno si se psihično pripravljal na ride ;)...no zdi se mi, da je bil igorr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes popoldne srečal oso v planini...vsaj mislm da je biu on in igorr-ja v kalcah je neki vijugal po cesti...verjetno si se psihično pripravljal na ride ;)...no zdi se mi, da je bil igorr

Jap, najbrž sem bil jaz. Glede vijuganja, se pa ne spomnim čisto točno. Najbrž mi je bilo dolgčas. :D

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej sm pogledu usakega motorista, ki se je peljal mimo mene in ga v mislih preklinjal, ker se je on peljal z motorjem jst pa sem se moral jebat z avtom hehe...no no sam, da sm vsaj nekoga prepoznal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej sm pogledu usakega motorista, ki se je peljal mimo mene in ga v mislih preklinjal, ker se je on peljal z motorjem jst pa sem se moral jebat z avtom hehe...no no sam, da sm vsaj nekoga prepoznal

Ti vsaj moker nisi bil. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes popoldne srečal oso v planini...vsaj mislm da je biu on in igorr-ja v kalcah je neki vijugal po cesti...verjetno si se psihično pripravljal na ride ;) ...no zdi se mi, da je bil igorr

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jegrmajstr v LJ na križišču kjer se zavije na Tržaško ob 17h??

pa Razer mim strojnga faxa ob 17.30h?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jegrmajstr v LJ na križišču kjer se zavije na Tržaško ob 17h??

pa Razer mim strojnga faxa ob 17.30h?

bo držalo ja,kko pa me ti poznaš hehe.kje pa si biv? da če te drugič vidm u lj da pešačm ,da kkšno rečeva :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jegrmajstr v LJ na križišču kjer se zavije na Tržaško ob 17h??

jp, šel sem v stanovanje iskat drugo jakno potem pa čez Posavje nazaj domov:) samo ne spomnem se nobenega motorja v križišču tedaj, si bil z avtom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp, šel sem v stanovanje iskat drugo jakno potem pa čez Posavje nazaj domov:) samo ne spomnem se nobenega motorja v križišču tedaj, si bil z avtom?

jp z avtom, bela Alfa 155 z Ducati nalepko in "piss on TDI" nalepko, smo se vštric peljal :) pa sem pomislu da vem samo za eno xt350 pr nas, ki jo vozi en motosvetovc - ti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečal par BMW-jev na relaciji Metlika-Novo Mesto.

Mal me je stisnilo, pri srcu, ko je nekdo na SS motorju(mislim da Honda) prehiteval avto po zadnjem kolesu, nam v škarice :unsure: , ostal brez besed.(Soteska-med Dvorom in NM)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp z avtom, bela Alfa 155 z Ducati nalepko in "piss on TDI" nalepko, smo se vštric peljal :) pa sem pomislu da vem samo za eno xt350 pr nas, ki jo vozi en motosvetovc - ti :D

Po pravici povedano se ne spomnim avta, nekako mi ne ostanejo v spominu :blush: Hehe res je malo 350tk pri nas, poleg moje jih vem še za 5, vendar mat črna touring pa je samo ena :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, torej vceraj... En tip na belem Z1000 na Crnuski obvoznici okoli 11h.. Ej, tipo... dej a se lahko drugic normalno obnasas na cesti in ne brcas proti avtomobilistom?! IDIOT! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: ... zgledas k en totalen moto huligan :slap: :slap: (kar verjamem, da tudi si, glede na voznjo :hmm: ). Pa mal se pomir v sibanju med avti. Nisi sam na cesti, ves.... :BUA: :xx:

Drugace pa zelo malo motoristov videnih... en par na GS-u v Cerknici, ... to bi blo pa tut vse...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans viden rok,mav pred črnivcm smer lj, js pa lih iz lj hehe. lol kos biv smešn k si šele poj skužu da sm js :lol1: :lol1:

hehe...sm te porajtu ja...še dobr da je bla kolona, da je šlo počas...drgač te zihr ne bi prepoznou :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!