Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

hehe...sm te porajtu ja...še dobr da je bla kolona, da je šlo počas...drgač te zihr ne bi prepoznou :D

heh jap tu z moje strani :whistle: as vidu kiro kolono sm dav js skos in to v 15h minutah :whistle: :whistle: če bi biv z avtm bi 1 uro tm stav :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u sj res...brdaus pa se en na rdeci fazer pomoje...okol petih pri mercatorju

...jst na rdeči Yami :grim ...pa neki sm telovadu, da bi Brdausu pomahal pa mi ni uspel...v glavnem smo se vidl....

:P

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jst na rdeči Yami :grim ...pa neki sm telovadu, da bi Brdausu pomahal pa mi ni uspel...v glavnem smo se vidl....

:P

lp

To sm vidu, ja, da si neki motovilu :lol: Sej sm vidu tvoj plemeniti namen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jst na rdeči Yami :grim ...pa neki sm telovadu, da bi Brdausu pomahal pa mi ni uspel...v glavnem smo se vidl....

:P

lp

haha ja, to sm tut vidu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: dans okol 20-30 motorju, 3/4 KR registrskee... okol 13h, PUMPA KOSTANJEVICA NA KRKI!!! kdo od tlee ???

btw: na šihtu ste me zablokiral za min 15 min.. kr zevala sm.... dušo ste mi prvezal, čist! :D :cry: :OK: :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil YeTika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: dans okol 20-30 motorju, 3/4 KR registrskee... okol 13h, PUMPA KOSTANJEVICA NA KRKI!!! kdo od tlee ???

btw: na šihtu ste me zablokiral za min 15 min.. kr zevala sm.... dušo ste mi prvezal, čist! :D :cry: :OK: :OK: :OK:

vsakoletna vožnja avtošole iz kranja bi znala bit to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons popoldne po 3.h srečala ceu kup motorjeu iz kočevja proti dvoru :whistle: kdo od tle :?

pa hvala motoristom za opozorila, da se nahajajo modrih možje :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: dans okol 20-30 motorju, 3/4 KR registrskee... okol 13h, PUMPA KOSTANJEVICA NA KRKI!!! kdo od tlee ???

btw: na šihtu ste me zablokiral za min 15 min.. kr zevala sm.... dušo ste mi prvezal, čist! :D :cry: :OK: :OK: :OK:

Bla skupna voznja avtosole B&B, pa smo se mal prstulil zraven. :) Smo sli na golaz v gostilno par sto metrov nazaj. :OK: Pa ja da ne delas na pumpi?

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla skupna voznja avtosole B&B, pa smo se mal prstulil zraven. :) Smo sli na golaz v gostilno par sto metrov nazaj. :OK: Pa ja da ne delas na pumpi?

ijaaa, na pumpi delam.. ka pa mislš ? U BARU SEVEDA! :D haha.. je prou luštn...

ste se prštulli zravn ? se prau d si biu tud ti.. ? zakon ste bli ei... pa še kdai pridte okol.. pa kr na goležu pr žolnirju, in to brez mene ? :lol: :lol: JOKE :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons en kup lepih motorčku čez planino.... pa nekje u mes na planin vidn še brdaus :whistle: :? hh tega lepga motorja ne morš falit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ijaaa, na pumpi delam.. ka pa mislš ? U BARU SEVEDA! :D haha.. je prou luštn...

ste se prštulli zravn ? se prau d si biu tud ti.. ? zakon ste bli ei... pa še kdai pridte okol.. pa kr na goležu pr žolnirju, in to brez mene ? :lol: :lol: JOKE :D

Hudica, u baru!! No bom za drugc vedu! Mamo pa plan se to traso sprobat, tko da se cujemo pol kak dan prej, ce se odlocm na kavico pridt!

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons en kup lepih motorčku čez planino.... pa nekje u mes na planin vidn še brdaus :whistle: :? hh tega lepga motorja ne morš falit :D

a si bla ti danes, z še eno motoristko na er-5 v postojni na omw?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons en kup lepih motorčku čez planino.... pa nekje u mes na planin vidn še brdaus :whistle: :? hh tega lepga motorja ne morš falit :D

brdaus ma motor za kofi furce in za poziranje . . . . . zato ga je tok uštimu . . . . DA SE GA JA VIDI . . . . IZ DALEKA!!!! :lol1: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!