Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

a si bla ti danes, z še eno motoristko na er-5 v postojni na omw?

ijaaa jst pa še moja sestrca sve ble na kofetku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... pa nekje u mes na planin vidn še brdaus :whistle: :? hh tega lepga motorja ne morš falit :D

:grim Sva z Miškom letela v Postojno... pa še pomahu sm z nogo :naughty:

@Osa: post-2606-1222023286.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudica, u baru!! No bom za drugc vedu! Mamo pa plan se to traso sprobat, tko da se cujemo pol kak dan prej, ce se odlocm na kavico pridt!

kaj če se odločiš.. to sploh ni vprašanje.. ;) sporočte vsaj, d se vas še mau nagledam.. :rolleyes: :rolleyes: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ijaaa, na pumpi delam.. ka pa mislš ? U BARU SEVEDA! :D haha.. je prou luštn...

ste se prštulli zravn ? se prau d si biu tud ti.. ? zakon ste bli ei... pa še kdai pridte okol.. pa kr na goležu pr žolnirju, in to brez mene ? :lol: :lol: JOKE :D

bil tam včeraj popoldne, ena blonda je delala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob ene pol šestih zvečer, Suzuki pa SharpNinja na pumpi u Logatcu.

okoli 17.00 pa na pumpi v Kozini :unsure: , no vsaj motorja sta bil parkirana pred pumpo :) .... Gixxerčka sta zgleda, da skoz žejna :grrr

Bizzi a si bil ti v soboto na Grobniku na Zagrebškem ovinku ??? Sem šla za Gašperja navijat na tribuno pa se mi je malček mudilo :D (zmerajpoznapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bizzi a si bil ti v soboto na Grobniku na Zagrebškem ovinku ??? Sem šla za Gašperja navijat na tribuno pa se mi je malček mudilo :D (zmerajpoznapress)

Jap sem bil. Sem videl tebe, Rudeja z Bmw karavanom, pa Suzuki&SN duo sta tud mimo priletela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob ene pol šestih zvečer, Suzuki pa SharpNinja na pumpi u Logatcu.

A ti si bil verjetn tist, k si tko mahal .) .

okoli 17.00 pa na pumpi v Kozini :unsure: , no vsaj motorja sta bil parkirana pred pumpo :) .... Gixxerčka sta zgleda, da skoz žejna :grrr

To itak, moj je čist požrešn,pije k žolna, se je hitr dolenjskih navad navzel :rolleyes: ....drgač pa so postanki na črpalkah zdj namenjeni poleg tankanja še odmrzovanju posameznih delov telesa :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes u logatcu irencko...prepozn vidu ampak...vidu pa sm...bil pa z avtom se razume... :whistle:

jp jst sm te dvakat :010 sam pa orng šminkeraš, ni za falit... :whistle:

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp jst sm te dvakat :010 sam pa orng šminkeraš, ni za falit... :whistle:

[/quote

Popravljeno . Popravil LAIBACH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap sem bil. Sem videl tebe, Rudeja z Bmw karavanom, pa Suzuki&SN duo sta tud mimo priletela.

Sm ti mahal pa ni blo nobenga odziva. :D Se nisem ustavil zato, ker se mi je mudilo navijat. :grupni:

Na poti domov (mejni prehod Jelšane (Rupa) - Il. Bistrica) srečal in kar nekaj časa vozil za dvema na GSX-R čkih (tip in tipica). Če sta z MS-ja mi pošljita PM, imam ene par dobronamernih nasvetov. Mogoče vama kdaj pridejo prav. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob ene pol šestih zvečer, Suzuki pa SharpNinja na pumpi u Logatcu.

res je :) upam da si videl kako maham nazaj... btw: huda makina, mojster, hehe

okoli 17.00 pa na pumpi v Kozini :unsure: , no vsaj motorja sta bil parkirana pred pumpo :) .... Gixxerčka sta zgleda, da skoz žejna :grrr

...

sva šla odtankat :whistle: pa mal pogret - na pravi strani Črnega kala je super, skor še poletje, na napačni pa že ornk jesen

Jap sem bil. Sem videl tebe, Rudeja z Bmw karavanom, pa Suzuki&SN duo sta tud mimo priletela.

uuu, tle sem te pa čist zgrešil... a si bil na zagrebškem?? tam je blo ene par motorčkov, se spomnim

...

Na poti domov (mejni prehod Jelšane (Rupa) - Il. Bistrica) srečal in kar nekaj časa vozil za dvema na GSX-R čkih (tip in tipica)...

tole pa nisva bla midva z našo :winkiss: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sva šla odtankat :whistle: pa mal pogret - na pravi strani Črnega kala je super, skor še poletje, na napačni pa že ornk jesen

Kako lahko primerjaš KALIFORNIJO IN JUGOSLAVIJO PRIJATELJ ? :slap: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans v lj,pojma nimam ket smo se fural lol ,srečov enga z ninjo tanovo 600 če se ne motm,nism poznavalc ninj uglavnm zeleno rdeč kombinezon parkt se pozdravla :) slučajn kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se tudi zahvalil... In sicer možakarju z brki, ki je na križišču stopil iz avta za mano in me opozoril na zajlo od števca, ki sem jo vlekel za sabo po Celovški. Se mi je sicer zdelo rahlo čudno, da grem 0 km/h...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!